grsail.com

Projekt sieci: Zawartość cyfrowa Porady

Weź udział w seminarium media cyfrowe

Media cyfrowe przenika do wszystkich gałęzi przemysłu, od reklamy do rządu do edukacji. Dzięki technologii rozwija się tak szybko, to może być trudne, aby nadążyć za najnowszymi trendami, zachowania konsumentów i strategii biznesowych. Aby dowiedzieć się o tematy od perspektywy branży do polityki i regulacji rządowych, za udział w seminarium w mediach cyfrowych. Edukacja otrzymasz uczestniczyć w seminarium mediów cyfrowych oraz wartość sieci, może być warta twojego czasu. Niektóre z cyfrowych wydarzeń medialnych obejmują Digital Media konferencja Digital Media Wire, Digital Media Summit, a Play, nową coroczną konferencję w północnej Kalifornii.

Digital Media na szkolenie pracowników

Badanie wykonane przez decyzji rynkowych Corp. w ostatnich latach okazało się, że wśród 700 dużych firm w Stanach Zjednoczonych ponad 75% korzystało z mediów cyfrowych do szkolenia swoich pracowników na praktyki firmy - i nie bez powodu też. Media cyfrowe, takie jak streaming video i wideo na żądanie pomogły obniżyć koszty szkolenia pracowników i łatwość rozpowszechniania informacji. Potrzeba działań, takich jak spotkania i podróży, zostały zmniejszone. Jeśli szukasz rozwiązania, aby utrzymać pracowników na bieżąco, rozważyć wprowadzenie jakiejś formy przekazu cyfrowego dla Twojej organizacji.

Interactive Media w Retail

Ustawienie detaliczna jest głównym nieruchomości wprowadzenie interaktywnych mediów, takich jak komputery z ekranem dotykowym. Klient będzie mógł współpracować z dobrze zaprojektowanym interfejsem cyfrowym, pozwalając im na dostęp do wszystkiego z informacji o produktach, ciekawostki firmy, i indywidualne preferencje klientów. Rejestry podarunkowe są jednym z przykładów mediów interaktywnych obecnie powszechnie stosowane w dużych sieciach handlowych. Możesz zrealizować oszczędności w czasie, pozwalając konsumentów do angażowania się w przyjaznej i interaktywnym środowisku mediów, a nie z wykorzystaniem personelu detalicznych.

CD Rom Produkcja - Nowy sposób Ostre cięcie

Być może masz już włączone korzystanie z produkcji CD Rom w swoich materiałach marketingowych. Umieściłeś kartę firmy biznesowe, broszury marketingowe, informacje o produktach, a następnie naciśnij przycisk zestawu na płycie CD ROM. Co dalej? Weź prezentacyjnego narzędzie produkcji CD Rom do następnego poziomu za pomocą matrycy procesu cięcia, aby Państwa CD ROM w praktycznie dowolnym kształcie. Spróbuj przedstawiający logo firmy, budować kształt wokół produktu - co twoja wyobraźnia może stworzyć. Wycinane CD będzie wyróżniać firmę od innych i pozostawić wrażenie na swoich klientów.

Włączenie CD Produkcja w firmie

W dzisiejszym cyfrowym świecie mediów, nie ma powodu, dlaczego firma nie powinna korzystać z najnowszych technologii w interaktywnym CD z pakietem informacji. Użyj produkcję CD jako niedrogą alternatywę lub uzupełnienie dla istniejących mediów drukowanych. Włączenie produktów, broszury informacyjnej lub profilu swojej firmy i usługi w jednym, łatwym w użyciu miejscu. Interaktywny CD pozwala na umieszczenie dokładnie informacje, które chcesz na dysku do dystrybucji do klienta lub grupy klientów. Produkcja płyt CD jest przenośne narzędzie marketingowe, które mogą lub klient trwać obejrzeć.

Interaktywna DVD

Interaktywne DVD jest najczęściej używany jako narzędzie do gier wideo i dystrybucji filmów. Chociaż skrót DVD często oznacza "cyfrowe płyty wideo" być może jej innej nazwy, "uniwersalny dysk" jest najbardziej dokładne. Istnieje powód, interaktywne DVD praktycznie przejęła rynku filmowego i gier. Jest to podstawowa lista niektórych funkcji można wprowadzić na interaktywnej DVD.

• DVD jest podobna do płyty CD, z wyjątkiem pojemności danych - to jest siedem razy więcej niż w przypadku płyty CD.

• format DVD pozwala na wysoką jakość obrazu z typowej rozdzielczości 720 punktów rozdzielczości poziomej. DVD audio posiada zdolności jakości dźwięku podobnie jak to można znaleźć w teatrze albo z dźwiękiem Dolby Digital lub DTS.

• Można skanować do różnych części płyty DVD bez przechodzenia przez menu i po prostu klikając przycisk.

• Można koronki DVD z wariacjami audio przypisanych do określonej sceny, takich jak napisów.

• Możesz dodać funkcje interaktywne, takie jak quizy i animacji.

Korzystanie Podcasting dla organizacji

Na początku, podcastów był najpopularniejszym jako środek dla osób do dystrybucji własnej muzyki, audycji radiowych lub talk show. Jednak, podcastów rozszerzył się do różnych dziedzin życia i stał się środkiem rozpowszechniania informacji dla wielu przedsiębiorstw, placówek edukacyjnych i telewizji. Podcasting stosowany przez organizacje takie jak Wikipedia rozpowszechniać wieści. Muzea jak SFMOMA dostarczyć własne podcasty do załadunku dół. Georgetown University nadaje forum poprzez podcast. Producent dla prądu sci-fi serialu "Battlestar Galactica" wykorzystał podcastów jako środek do regularnego komentarz do serii dla każdego odcinka.

Innowacje w Interactive CD Rom

Interaktywny CD Rom jest idealnym medium dla przedsiębiorstw, aby umieścić informacje na ich produktów i usług. Nie tylko można stworzyć wygodny, nigdzie pakiet, możesz zrobić to bardzo interaktywne dla użytkownika. Jeden producent mebli postawił nie tylko ich Katalog na płycie CD, ale okazały katalog w trójwymiarowej poszukiwań. Biuro będzie służyć jako "przewodnik", podczas przeglądania CD Rom. Można go obracać, obracać i oglądać go ze wszystkich stron. Na innym interaktywnym CD-ROM, można przejść na eksploracji encyklopedii podczas przeglądania klipów wideo, przemówienia i paski boczne. Jeśli data ponad 40.000 artykułów nie jest dla Ciebie za mało, możesz natychmiast połączyć się z Internetem za pośrednictwem łączy internetowych.

Praktyczne Wnioski o Digital Media

W dobie technologii, można zintegrować z mediów cyfrowych na co dzień praktyk biznesowych. W celach marketingowych, można włączyć mediów cyfrowych takich jak płyty CD do pokazów handlowych, wykorzystuje je jako wirtualne broszur oraz tworzenia katalogów cyfrowych. Do celów szkoleniowych, mediów cyfrowych, takie jak tworzenie streaming video, mogą być wykorzystywane do edukacji i szkolenia pracowników. Strony internetowe zawierające projektowanie stron internetowych Flash i muzyki może pomóc w stworzeniu marki i identyfikacji wizualnej dla firmy. Media cyfrowe stały się niemal nieograniczone narzędzie do praktyk biznesowych - jeśli można to wyobrazić, można go utworzyć.

Produkcja Wizytówka CD Promocji Biznesu

Wizytówki drukowane na papierze zdjęcie jest powszechne, ale w celu stworzenia większego wpływu na umyśle klienta lub klienta, należy rozważyć użycie produkcję wizytówek CD. Możesz promować swój biznes w wygodnym, przenośnym dysku w wielkości wizytówki, które przenosi swoją działalność jako firma najnowocześniejsze. Produkcja wizytówek CD pozwala nie tylko zostawić swoje dane kontaktowe biznesu z widzem, ale do promowania swojej firmy, koncentrując się na mocnych i tło firmy. W skrócie, wizytówka na płycie CD jest narzędziem marketingowym.

Możliwości Interactive CD

Dziś media interaktywne sączy się każdy aspekt biznesu, rządu i edukacji. Interaktywny CD nie jest wyjątkiem. Interaktywny CD może posiadać wiele informacji, w tym materiałów referencyjnych oraz profile firm. Ta forma mediów interaktywnych można wyświetlić wideo, odtwarzanie plików audio i wprowadzenie tekstu, grafiki i zdjęć. Nie tylko jesteś w stanie zobaczyć niesamowitą rozpiętość informacji o płycie CD, ale można też zaangażować się z nim również. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie informacje, szukasz i znaleźć link do Internetu z punktu odniesienia na płycie CD.

Interactive Media w kiosku

Raz, kiosk określenie po prostu określone struktury małą skalę, który często sprzedawane ograniczonej liczby produktów. W czasach mediów cyfrowych, kiosk zawiera teraz interaktywny zacisk używany w obiektach publicznych, począwszy od przemysłu rządowych do korporacji, do sprzedaży detalicznej. Kiosk może być wam znane jako bankomatu swojego banku. W otoczeniu detalicznym, może odwiedzić kiosk przeglądać wesele lub dziecko rejestru. Muzea używać kiosków jak terminal interaktywny, w celu wzbogacenia doświadczenia odwiedzających z informacji i ciekawostek na temat wystawy.

Podcasting

Podcasting to termin ukuty w 2004 roku z połączenia słów "iPod" i "nadawania" razem. Podcast na ogół odnosi się do pliku, zwykle w formacie MP3, do odtwarzania na komputerze osobistym lub urządzenia przenośnego. Ten plik jest transmitowany przez Internet i może zostać pobrany w każdym dogodnym momencie. W przeciwieństwie do radia internetowego, podcastów jest wygodne, ponieważ pozwala słuchaczowi na odtwarzanie dźwięku w danym momencie. Najczęstszym sposobem odbierania podcast jest za pośrednictwem usługi subskrypcji.