grsail.com

Problemy z cyklu ciepła

Problemy z cyklu ciepła

Pies jednego gościa wyświetla dziwne zachowania i objawy bólu. Czy może problemy z cyklu ciepła jest winny?

Raporty Visitor problemów z cyklu ciepła

Mam osiem-letnia samica mix Cocker Spaniel / Beagle. Miała szczeniąt około dwóch lat i nie była dobrą mamą. Nienawidziła szczeniaki, i gryźć je, jeśli ona ma w ich pobliżu, więc dbał o nich.

Ona nie miała żadnych innych miotów od tego czasu, ale trzy razy w roku idzie przez ten rytuał coraz jakieś pluszaki i kładąc je wokół siebie, jakby byli jej szczenięta. Ona je czyści, a my nie możemy nawet się przy niej i ona nas gryźć ani denerwować. Ona chodzi po marudzenie dużo też.

Nasz weterynarz powiedział, że myślał, że ona po prostu chciała szczeniaki, i być może to ma coś wspólnego z jej cyklami ciepła. Potem przez ostatnie cztery lata, tuż po jej "myślenie" miała szczenięta, ona działać jak ona boli, kiedy machał ogonem. Ona yelp i złapać na jej dnie, ale to był tylko ułamek sekundy, a potem ból wszystko było w porządku. Weterynarz powiedział, że to prawdopodobnie związane z jej cyklu ciepła, a może jej żeńskiej części. Jednak ból będzie trwał tylko przez kilka dni, a potem będzie działać normalnie.

Tym razem jest inaczej. Zaczęła z wypchanych zwierząt rutyny, a następnie stał się obsesją "targać" nogi mojego męża. Następny zaczęła wystawiać ból, ale tym razem jest to złe. Ona nie jest w stanie przeskoczyć bez skowyt bólu. Ona nie ruszy w ogóle jej ogon; ona po prostu trzyma go między nogami i trzęsie się jak ona się boi.

Ona nie chce ruszyć, więc przyniósł naczynia żywności i wody do niej i ona je dobrze. Ona będzie stać na godziny, jeśli jest ona boi się siedzi. Ona jest z oddawaniem moczu i konieczności normalne wypróżnienia, ale idzie na jej ogonie bo nie przeniesie go spomiędzy jej nóg.

Mamy tylko jedną weterynarza w naszym maleńkim miasteczku, a on jest na wakacjach na najbliższe dwa tygodnie. Wszelkie sugestie, co to może być i co zrobić, aż weterynarz jest z powrotem w mieście?

Ekspert Odpowiedz

Muszę przyznać, że nigdy nie słyszał o czymś zupełnie jak ten. Z tego, co mówisz, ja też nie mam dużo wiary w aktualnej weterynarza. On naprawdę powinien się przepisy albo doprowadzić do czasowego zastąpienia lub skierowane swoich klientów do następnego najbliższego urzędu weterynaryjnego.

Zachowanie psa z wypchanych zwierząt mogą być związane z fałszywymi ciąży, ale nie mogę nawet zaryzykować o bolesnych sprawach tylnych końcowych.

Oto co polecam:

  • Po pierwsze, wziąć psa do innego weterynarza w pobliskim miasteczku, powiedz mu / jej się z całą historię i zapytać się, że pies mieć pełne badanie. Trzeba sprawdzić możliwych fizycznych powodów bólu.
  • Po drugie, uważam, że po psa wysterylizowana skończy większość problemów jesteś świadkiem. Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony, czy weterynarz nie omawiała tę alternatywę z tobą teraz.

Proszę wziąć moją radę do serca. Nie ma powodu, aby czekać na powrót swojego obecnego weterynarza. Jeśli on nie zrobił nic, aby pomóc psu w ciągu ostatnich sześciu lat, nie ma powodu, aby sądzić, że zrobi wszystko, teraz.

~~ Kelly

Tracenie i ciepła Cykle

Mój American Staffordshire Terrier niedawna jej okresu rui. Przed tym, nigdy tak naprawdę miał wysypują problem, ale teraz jest ona rzuca w każdym miejscu. Czy to jest normalne?

Dzięki ~~ Jessica

Ekspert Odpowiedz

Witam Jessica,

Z Twojego opisu, zgaduję, że jest to prawdopodobnie pierwszy cykl ciepła swojego psa. Tracenie często towarzyszy sezon suką i jest to zazwyczaj ze względu na wahania poziomu hormonów jej. Złuszczanie może być podwyższony również przez fakt, że zmierzamy do upadku, a pies będzie szykuje się do wzrostu piękny gruby płaszcz zimowy. Niestety dla Ciebie, zarówno "sezony" przybył w tym samym czasie.

Ostatecznie jej płaszcz wróci do normy, ale w międzyczasie kilka dodatkowych szczotkowania pomoże wyciąć sierść pływających wokół domu do minimum. Możesz również skorzystać z przywiązania węża na próżni do usuwania luźnych futro, jeżeli nie wydaje się denerwować psa.

Dzięki za pytanie ~~ Kelly