grsail.com

Prezerwatywy

Prezerwatywy
Pilnik do paznokci jest integralną częścią zestaw do manicure każdej kobiety. Pilniki do paznokci są stosowane do szlifowania i polerowania jak i nadawanie kształtu paznokci. Dlatego mają różne ziarnistości. Każda kobieta z mody powinny rozróżnia pilniki do paznokci i mają w niej Arsenal kilka rodzajów pilników do paznokci.

Co pilnik wybrać?

Pilniki do paznokci z grubej ziarnistości służą do manipulacji akrylowe paznokcie. Aby dbać o naturalne paznokcie nie jest pożądane, aby korzystać z plików metalowych. Lepiej jest używać plików paznokci na gumowanej lub tektury bazy. Ale jeśli jesteś przyzwyczajony do plików metalu paznokci, lepiej jest użyć drobnoziarniste kształcie półkola plików.

Typy plików do paznokci

Pilniki do paznokci może być:

  • diament,
  • rubin,
  • ceramiczne,
  • szafir.

Grubsze te są dobre do twardych paznokci. Do delikatnych i cienkich paznokci emery board jest dobre. Jest to najlepiej używać dwustronny ceramiczny pilnik do paznokci. Z jednej strony służy do wstępnego szlifowania i kształtowania paznokcia drobniejsze strona jest do wygładzania krawędzi.

Jak korzystać Nail Files

Do skracania paznokci gruboziarnistych pilniki do paznokci są używane, a do kształtowania paznokci dokładniejszego poznania pilniki do paznokci są najlepszym wyborem. Ważne jest, aby pamiętać, że tylko suche paznokcie można szlifować dół, i że pilnik powinien poruszać się tylko w jednym kierunku; od krawędzi do środka lub wzdłuż linii prostej. Zapobiega to złuszczanie paznokci.

Jak zrobić paznokcie Shine

Nail połysk uzyskuje się za pomocą specjalnych buforów paznokci. Często są one sprzedawane w zestawie i są ponumerowane zgodnie etapie buforowania.

Bufor do paznokci z grubej ziarnistości jest stosować ostrożnie i tylko w dwóch przypadkach: gdy płytka paznokcia jest podłużną lub poprzeczną bruzdą i po wykorzystaniu niskiej jakości lakier do paznokci są zmiany w pigmentacji.

Jak często można używać bufory paznokci

Procedura ta nie powinna być nadużywana. Paznokci może być buforowane raz na pół roku, gdy płyta jest w całości odnowiony paznokci. W przeciwnym razie staną się płytki paznokciowej cienkie.