grsail.com

Prescriptives Flawless skóry kosmetyczne

Prescriptives Flawless skóry kosmetyczne

Poszedłem przez wiele butelką fundacji na przestrzeni lat, ale żaden nie dokonała moja skóra blask jak Prescriptives nieskazitelną cerę makijaż. Ten produkt może być formułowane ze mną i moją skórę na uwadze, i to dość komplement pochodzących z kimś tak wrażliwe, że nawet bez skórki, patrząc na niektórych produktów wydaje się powodować reakcję!

Polowanie na Fundację Prawo

Jest jeden niezawodny sposób, aby ustalić, czy produkt osiągnął status ten nieuchwytny Święty Graal (HG) w mojej książce. Jeśli znajdę się z powrotem w kasie lub przechowywanie z zamiarem zarybiania na danej pozycji, to wiem, że mam zwycięzcę na rękach (lub w tym przypadku, moja twarz).

Nigdy nie miałem dużo szczęścia z fundacji; moja wrażliwa skóra nie pozwala mi nawet nie próbuje niektórych produktów. W połączeniu z kawałka plamami, że zostawił mnie w dość koleiny na okazję. Natknąłem Prescriptives nieskazitelną cerę makijaż po prostu w ostatniej chwili.

Znalazłem się rozpaczliwie potrzebują czegoś nawilżające i bogaty (ale nie za ciężkie). Ja również poszukuje produktu, który zapewni co najmniej średniego zasięgu. To był dodatkowy bonus, jeśli produkt zawierał umiarkowany współczynnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF). Spójrzmy prawdzie w oczy: firma musi być cholernie pewni swojego produktu, aby wywołać go coś tak śmiały, nieskazitelną cerę. Na szczęście, nieskazitelną cerę miał to, czego szukałem - i wiele więcej.

Prescriptives Flawless skóry Makijaż recenzję

Idealny Spójność

Bogate, kremowe fundamenty są idealne dla suchej lub dojrzałej rodzajów skóry. Zapewniają one intensywne nawilżenie i czuć senny, jak są one wkomponowane skóry. Tymczasem cieńsze produkty są lekkie i szybkie zastosowanie. Flawless skóry mieści się gdzieś w środku; z średnio-grube, tekstury, jak ciecze, jest idealny dla wszystkich typów skóry.

Pokrywa Cóż formuły

Formuła jest wolne od oleju i, w moim długim doświadczeniu, nie zatkane pory i spowodował nawet jednej skazy. To jest dość wyczyn! Jeśli masz skłonność do trądziku, rozważają nieskazitelną cerę spróbować. Nie ma wiele do powiedzenia na jego wzoru oraz jego zdolności do pokrycia nawet najciemniejsze plamy i przebarwienia.

Sun Protection zapewnia

W dzisiejszych czasach, nie ma wymówki, aby nie nosić produkt, który zawiera odpowiedni poziom SPF. Bez względu na to, co może być sezon, słońce wciąż płonie przez cały rok! Zagrożenia to powoduje na skórze są po prostu zbyt trudne do zignorowania. Z tego powodu, byłem zachwycony, aby znaleźć tę nieskazitelną cerę zawiera SPF 15. Jednakże, ponieważ fundacja z SPF na ogół nie zawiera wystarczającej ochrony, ja zazwyczaj zastosować krem ​​do twarzy SPF silniejszy Przed zastosowaniem nieskazitelną cerę. Doskonały wybór jest Prep + Prime twarzy Mac Protect, która zawiera SPF 50.

Flawless skóry zawiera Pro-XCell Complex, formułę dermatolog utworzone zaprojektowane w celu ochrony przed uszkodzeniem słonecznym i innych elementów zewnętrznych, zapewniając duży zasięg niedoskonałości. Prescriptives twierdzi, że regularne stosowanie nieskazitelną cerę zachęci zdolność skóry do lepszego samonaprawy uszkodzeń zewnętrznych i chronić się przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Aplikacja jest prosta

Zawsze wolą stosować mój makijaż z pędzlem fundacji, ale ten produkt łączy w sobie tak łatwo i szybko, że nawet tradycyjne metody zapisu (odręcznie lub gąbki) są korzystne. Podczas stosowania z pędzlem fundacji, ja zazwyczaj wybrać się zanurzyć pędzel w małym basenie makijażu na dłoni. Następnie używam szybkie, szerokie pociągnięcia do wystarczająco pokryć moją twarz i mieszanki completely.When nie muszą obejmować całą moją twarz, ale po prostu chcę, aby ukryć kilka niedoskonałości, ja zanurzyć podróży rozmiarze węgielnego szczotkę do butelki pokrywki i odebrać tylko odpowiednią ilość makijażu na pokrycie tych obszarów. To działa jak marzenie i nie stracić żadnej dodatkowej podstawy w procesie.

Cena Punkt Prescriptives "Plomby Deal

Flawless skóry sprzedaje za niecałe 40 dolarów, ale jest łatwo znaleźć za kilka dolarów mniej w Cosmetic Company Outlet (CCO) przechowuje w centra handlowe na terenie całego kraju. To również w przystępnej cenie na eBay, gdzie wszystkie kolory są zwykle dostępne do sprzedaży ..