grsail.com

Preschool stron WWW

Preschool stron WWW


Przejdź do trybu online, aby znaleźć zabawne i edukacyjne przedszkola stron internetowych, idealne na deszczowe dni i mroźnych zimowych nocy. Rodzice lub inne dorosłe powinny być obecne, gdy dzieci są w Internecie. Przedszkolaki mogą potrzebować Instrukcja jak grać w gry i kompleksowe działania na stronach internetowych, zanim będą mogli zacząć.

Rozrywka

Liczba stron internetowych, to tylko dla czystej zabawy. Dzieci znajdą te zabawne stronę Zabawy, gdy jest chłodno dzień lub, jeżeli deszcz przerywa działalność letnie. Przedszkolaki mogą znaleźć na następujących stronach internetowych zabawne:

 • Build-a-potwora: Dzieci zachwyci w tworzeniu własnych przerażające stwory, zbierając różne głowy, ciała i nogi dla każdego zwierzęcia oni robią.
 • Traktor Tom: Bawić w gospodarstwie z tego ciągnika i jego przyjaciół. Graj w gry, jak malarstwo i puzzle on-line, lub śpiewać razem z Tomkiem i jego przyjaciółmi w gospodarstwie.
 • Roary Wyścigi samochodowe: strona internetowa w Wielkiej Brytanii, które oferują mnóstwo zabawy dla dzieci, które kochają samochody. Druku karty pracy, dopasowania i gry pit-stop oferowane są w dziale Gry i zabawy, podczas gdy pięć pieśni są w śpiewanie. Opowieści o Roary i jego przyjaciół do czytania w Internecie dostępne są również.
 • Pauly w Playhouse: Odwiedź Pauly w Playhouse znaleźć krótkich zabawnych kreskówek znaków dla przedszkolaków do oglądania, lub do gier, takich jak kolorowanie i łącząc znaki. Sekcja "laboratorium" zawiera zabawne i dziwne stwory w działaniach jak "wampira Graveyard" i "Potwór walnięcie gry."

Dzieci uwielbiają gry i zabawy, więc te strony są z pewnością będzie wielkim hitem, kiedy trzeba odpocząć i zrelaksować się. Rodzice znajdą grafiki i historie zabawne i bawić się dzieje z ich dziećmi, też.

Strony edukacyjne Preschool

Przedszkolaki często uczą ich numery, kształty, kolory i alfabet. Niektóre programy nauczania przedszkolaków może nawet wprowadzić akustyka i czytania. Relacje logiczne, przyczynowo-skutkowego, umiejętności społecznych i nauki są także inne obszary, które przedszkolaki będą uczenia się w szkole.

Nauczyciele mogą znaleźć za pomocą stron internetowych jako część obwodu działalności być sposobem na wprowadzenie technologii oraz innych umiejętności akademickich. W domu, rodzice mogą wymagać, aby pomóc swoim dzieciom opanować pewne umiejętności. Ludzie, którzy szukają witryn edukacyjnych dla dzieci mogą odwiedzić:

 • Kaboose Inc. Funschool: Mnóstwo gier i zabaw, które uczą dzieci o świecie wokół nich są Funschool. Kolorowanki do druku strona wakacje ABC nauki działalność centrum, układania i gier budynku i działania zwierząt są dostępne w jednym serwisie. Aby zobaczyć pełną listę i opis wszystkich 57 gier, odwiedź Preschool Arcade.
 • KidsCom Jr .: Ta strona oferuje gry zabawy, takie jak dopasowanie i działań, takich jak klocki. Gra bezpieczeństwa Internetu jest dobry dla dzieci nowych działalności internetowych; jednak przedszkolaki będą prawdopodobnie potrzebować pomocy osoby dorosłej, aby go zakończyć.
 • Centrum Literacy: Więcej akademickim na podstawie, ta strona wzmacnia litery, kształty, liczby i liczenie się z prostych gier. Ten jest idealny do stosowania w klasie przedszkolnej lub w domu do przeglądu umiejętności przed wejściem do przedszkola dziecko.

Innym miejscem, aby znaleźć dobrych gier edukacyjnych jest strona Fischer-Price. Znajdź zajęcia edukacyjne ukierunkowane przedszkolaków, które obejmują ich ulubione zabawki, takie jak Little People i Ratownictwa Heroes.

Ulubione strony znaków

Dzieci w wieku przedszkolnym, którzy (3, 4 i 5) często mają ulubione postacie z programów telewizyjnych i książek. Pomoc przedszkolak znaleźć gry online, który zawiera swoje ulubione postacie, sprawdzając się w następujących witrynach:

 • Teletubisie: Korzystanie z żółtą, strzałkę, kliknij na różnych grafik, aby przejść do różnych działań. Na przykład, klikając na jeden z królików zabierze dzieci do dopasowania gry. Wybór pędzel spowoduje stronę kolorowanki online. Grzebiąc w żółte i czerwone Teletubisie spowoduje grę liczenia. Są potrzebne kilka instrukcji, a dzieci będą korzystać z informacji zwrotnych o klaskanie i radosne, gdy działania są zakończone.
 • Nick Jr .: Znajdź gry i zabawy w oparciu dziecka ulubionego serialu lub jego / jej wieku. Na przykład, wybierając pokaż Wonder zwierzęta! Wywołuje różne rzemiosła, gry do pobrania, czynności drukowania & Play i wiele innych. Albo znaleźć idealne pomysły zabaw dla 4-letni zrobić, umiejętności, które obejmują koordynację ręka / oko, matematyki, języka, sztuki twórcze i bardziej, że wszyscy mamy swoje ulubione Nick Jr. przyjaciele z
 • Tomek i Przyjaciele: Zobacz Tomek i wszystkich jego przyjaciół w gry i zabawy na tej stronie internetowej. Krótkie filmy są również dla przedszkolaków oglądać na swoich komputerach domowych. Gry to "Balony Game" (pop jak najwięcej balonów w jednej minucie człowiek może) i "Podróż" (Railway się każdy pociąg do prawej przeznaczenia). Działania obejmują tworzenia plakatów, łącząc kropki i zdobienia szopy silnika.
 • Zabawa Spot: Miejsce na charakter książki ożywa w tej interaktywnej strony internetowej. Wybierz zabawkę lub obiekt w pomieszczeniu, aby rozpocząć grę. Na przykład, wybierając wiadro i łopatę ma Spot na plaży, gdzie można zagrać liczenia z kraba lub wysłać pocztówkę.
 • Sesame Street Workshop: Przedszkolaki mogą bawić czytając historie i gra w gry z ich ulubionych postaci z Ulicy Sezamkowej. Bert, Ernie, Oscar Grouch, Duży Ptak, Elmo, a cały gang są tutaj. Od "Bottle Caps Berta" grze "Cookies nie umie się śmiać" historii i całego "Świat Elmo", dzieci będą rozkoszować się grać z przyjaciółmi.


Preschool strony internetowe oferują czegokolwiek rodzic lub nauczyciel może potrzebować. Nie tylko wiele z nich zabawa dla dzieci, ale również dzieciom szansę nauczyć się z ich ulubionych postaci z książek i telewizji.