grsail.com

Preschool Curriculum Zajęcia: francuski Słowa

Preschool Curriculum Zajęcia: francuski Słowa


Preschool Działania programowe: francuskie słowa, cyfry lub litery, są czasami trudne dla nauczycieli. Wiele z tych technik, które pracują ze starszymi dziećmi również pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Tematy zgrupowane wokół różnych działań może również nauczyć specyficznego słownictwa francuskiego.

Preschool Curriculum Zajęcia: francuski Słowa

Dzieci zdobywają nowe słowa skokowo od czasu najpierw nauczyć się, jak rozmawiać aż do osiągnięcia ich preteen roku. Dzieci w wieku przedszkolnym są szczególnie biegli w nauce nowych słów. Podobnie jak oni muszą nauczyć się angielskich słów do rzeczy, tak też mogą się nauczyć francuskiego słowa na obiekty wokół klasie, domów i więcej.

Zabawki mówiących po francusku

Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają zabawki, które powtarzają słowa, aby pomóc im nauczyć się słownictwa. Choć może wiesz zabawek, które powtarzają słowa w języku angielskim, aby pomóc małym dzieciom w nauce słownictwa, istnieją również francuskojęzycznych zabawki, które mogą pomóc w wieku przedszkolnym uczą się francuskich słów. Jolie jest francuskojęzyczny lalka, że ​​dziewczynki będą zachwycone. Ona sport fajne ubrania i wykonana jest z miękkiego, przytulanki tkaniny. Mówi słowa i zwroty, a niektóre modele posiadają piosenki.

Pozostałe zabawki i gry, które mogą pomóc dzieciom w wieku przedszkolnym uczą francuski słownictwa słowa to nagrania muzyczne i CD, jak również książki z obrazkami z nadrukiem słówek. Instruktor może pomieścić książkę podczas czasu na czytanie, punkt na zdjęciu, i poprosić dzieci, aby powiedzieć, nazwę obiektu w języku angielskim i francuskim.

Działania

Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się najlepiej poprzez praktyczne działania: Play, gry, tańce, puzzle, projektów artystycznych i więcej.

Aby utworzyć działanie programu nauczania przedszkolnego, francuskie słowa mogą być zawarte w takich grach, jak mówi Simon. "Simon mówi ... le pied!" i mieć dzieci wskazują na nogach lub trzymać się jedną nogą. "Simon mówi ... le nez" i dzieci wskazują na nosach. Jest to świetny sposób, aby nauczyć się części ciała i pomagają dzieciom nabywać słownictwa.

Innym sposobem na naukę słownictwa francuskiego jest worek fasoli typu rzut z gry. Zdobywaj miękkie zabawki pluszowe, takie jak wypchane zwierzęta. Poproś dzieci, by stanąć w kręgu. Przejdą pierwszy zabawki dla dzieci i je ogłosić w języku francuskim nazwę zwierzęcia. Powinni wrzucić do dziecka przed nimi w kręgu. To dziecko musi powtórzyć słowa i wrzucić miękkie wypchane zwierzę do następnego dziecka. Jeśli jest to zbyt trudne, nauczyciel może rozpocząć grę, mówiąc słowa i delikatnie wychowanie dzieci, jeśli zapomni słowo.

Projekty artystyczne i rzemieślnicze

Dzieci uwielbiają projekty artystyczne, a oni mogą nauczyć się nowych słów przez wiele francuskich barwienia sztuki activitieslike przedszkolnym i malarstwa. Jedną z aktywności jest wydrukować francuskiego słowa na kartce papieru i kleju obraz słowa na stronie. Poproś dzieci, aby narysować coś na temat słowa. La maison z wizerunkiem domu może skłonić dzieci do rysowania i malowania własnych domów. Dokonywanie kolaże lub rzeźbienie w glinie również pomóc dzieciom nabywać słówek.

Dopasowanie i Gry pamięci

Gry pamięciowe dla dzieci muszą być bardzo proste. Tematy pomóc dzieciom zapamiętać i złapać się do gry. Nauczyciele mogą tworzyć własne gry pamięci klasie za pomocą zdjęć. Zwierzęta się łatwe do nauczania słownictwa tematem. Wyciąć zdjęcia zwierząt oraz kserokopię je tak masz dwa. Za pomocą taśmy, można skleić je do tablicy i przykryć je. Masz dzieci wskazują na słowa lub placu i powtórz nazwę zwierzęcia w języku francuskim. Następnie, gdy znajdą się mecz, poproś, aby powiedzieć słowo w języku francuskim. Wkrótce będą bardziej niż szczęśliwi, aby wykrzyczeć prawidłową nazwę, zwłaszcza jeśli są zaangażowane zabawy nagród lub naklejki!

Słowo play

Nieważne, jak zdecydujesz się nauczyć słownictwa dla dzieci w wieku przedszkolnym, ważne jest to, że pozostaje zabawny i zabawy. Angażują wyobraźnię dzieci, i upewnić się, że lekcje są krótkie, aby pomóc utrzymać ich uwagę i energię. Włączenie francuskich słówek i zwrotów do codziennych zajęć szkolnych jest także naturalnym, łatwy sposób dla dzieci do nabycia słowa. Wkrótce, francuski może być tak naturalne, dzieci w wieku przedszkolnym, jak działa i pomijanie.