grsail.com

Prawidłowe Randki

Prawidłowe Randki


Czy byłeś kiedyś powiedział, że jesteś zbyt właściwe? Cóż więc miał ten czytnik ... niech nasz Dating Coach wypełnić Ci na dokładnie, co to znaczy.

Czy Zbyt Właściwa w randki?

Pytanie czytelnika

Witam Lori, spotkałem dwóch facetów po raz pierwszy od online dating site. Zarówno powiedział mi, że działał zbyt "właściwe". Obawiali się, aby dostać się do mnie i dotykaj mnie. Z drugiej strony, powiedziano mi, że było łatwo rozmawiać, przyjazny i łatwy do poznania. Myślę, że to jest mój język ciała, ale nie wiem, co trzeba zmienić.

Dzięki. Linda

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Linda,

Przeciętny człowiek trwa krócej niż 20 sekund, tworząc pierwszą wrażenie innej osoby. Raz, że opinia została wykonana, pozytywne lub negatywne, to następnie spędzić czas pozostały szuka dowodów na poparcie swojego wniosku. To dlatego, gdy ktoś ma negatywne wrażenie Ciebie to jest bardzo trudno zmienić swój umysł. Wydaje się, że to było w spotkaniu z tych dwóch mężczyzn. Coś o tym, co widzieli lub filcu (myślę "klimat") dał im negatywne wrażenie Ciebie. Cieszę swoją wiedzę, co do przyczyny złej obrazu - język ciała. Dobrą wiadomością jest to coś, co można poprawić, a łatwo.

Co to jest właściwe?

Kiedy myślę o słowie "właściwe", co przychodzi na myśl to coś starego mody, formalne lub zorganizowane. Myśląc o pierwsze wrażenia, za wygląd. Jeszcze przed słowa wymieniane, człowiek, który przyszedł, aby poznać rozmiary was jest. Natychmiast on tworząc wrażenie Ciebie, zanim zacznie mówić. Aby dowiedzieć się, jak inni widzą cię (która zazwyczaj jest inny niż my sami siebie postrzegamy), można opracować prosty kwestionariusz i poprosić przyjaciół, rodziny i zaufanych współpracowników odpowiedzieć. Proponuję siedem obszarów podlegających ocenie w kwestionariuszu, zalicza się: odzież, włosy, makijaż, uśmiech, powitanie, kontakt wzrokowy i rozmowy otwieracz. W ramach każdej listy kategorii przymiotników jedno słowo, na przykład pod ubraniem można napisać, stylowe, pochlebne, konserwatywne, szkółkę niedzielną najlepszych i przestarzałe. Zapytaj respondentów krążyć wszystkie, które dotyczą. Ten prosty test daje wgląd, jak inni cię widzieć.

Odzież

Na odzież, należy zadać sobie pytanie, co ubrania, które nosisz na tych pierwszych randek mówi o tobie. Być może Twoja szafa jest w potrzebie aktualizacji? Może twoja szafa jest aktualizowana, ale ubrania, które wybrałeś są zbyt konserwatywne na spotkanie datę. Wszystkie z nich są łatwe poprawki.

Rozważ skorzystanie z konsultantem obrazu. Konsultant obraz jest ktoś, kto pomaga ludziom ułożyła ubrania, które jest świeże i zwiększa jedynek typu ciała. Konsultant robi to przechodząc przez szafie i dopasowanie się, co już masz w stroje dla pracy, zabawy w weekend, randki, itp Czasami ludzie używają jako konsultant personal shopper. Aby odnaleźć w swoim miejscu można korzystać z Internetu, lokalnego Izby Handlowej lub poprosić znajomych. Wiele dużych domów towarowych oferta zakupach bez żadnych kosztów. Włożą stroje razem na różne okazje i je czeka w przymierzalni przed przyjazdem.

Włosy i makijaż

Odzież jest jedną z form dokonywania niewerbalnej pierwsze wrażenie. Dwa pozostałe są włosy i makijaż. Konsultacje z konsultantem obrazu, fryzjera lub charakteryzator na blacie ulubiony makijaż daje informacje zwrotne dla aktualizacji wygląd. Nie zapomnij zęby i oddech. Kawa, starzenie lub dowolną liczbę rzeczy można zabrać z pięknym uśmiechem. Recepty paski wybielające są tanim sposobem na rozjaśnienie swój uśmiech. Uśmiech jest najprostszym niewerbalna można użyć, aby powiedzieć "przyjść i porozmawiać ze mną."

Flirt

Inne komunikacja niewerbalna obejmuje, kontakt wzrokowy, uśmiech, język ciała (tj odległość między dwoma osobami, pochylony w kierunku do lub od innej osoby) i gestów. Gdy dwie osoby są sobą zainteresowane, ich kontakt wzrokowy jest dłuższy i pochylić się do siebie podczas rozmowy. Kobiety będą odpowiednio dotykać człowieka na jego przedramienia lub dłoni. Oceniając siebie, jak inni widzą cię w tych obszarach? Czy na ciepłe i zachęcające lub uniemożliwić innym osobom na odległość? Czy można umieścić inne swobodnie szybko czy jesteś powolny, aby ogrzać się przy poznawać nowych ludzi?

Wreszcie, za komunikację werbalną. Po spotkaniu nowego człowieka po raz pierwszy, nie wydaje się bardziej jak rozmowa rozmowy kwalifikacyjnej? Robisz wszystkie rozmowy lub wszystkie słuchania? Czy ton, skok lub tempo swoich słów pasujących do osoby, z którą rozmawiasz z, czy też mówić szybciej lub wolniej niż inne osoby?

Inne dokumenty

Proponuję czytać pierwsze wrażenia, co nie wiesz o tym, jak inni cię widzieć, Ann Demarais, Ph.D. i Valerie Biały, Ph.D. Ta książka to przydatne narzędzie dla każdego typu sytuacji wymagającej pierwsze wrażenie. Należy zachować tę myśl na uwadze, poznawać nowych ludzi. Świetny sposób na ćwiczenie dokonywania świetne pierwsze wrażenie jest następujący scenariusz. Udawaj, że jesteś zorganizować imprezę i chcesz, aby gość czuł się komfortowo. Jakie są rzeczy, które można powiedzieć, a nie, że będzie umieścić swoje gość się swobodnie? Jeśli skupimy się na co druga osoba czuje się dobrze o sobie, jego wrażenia z was zostanie znacznie zwiększona. ~~ Lori