grsail.com

Prawda o Kasowanie Bad Credit

Prawda o Kasowanie Bad Credit

Wiele firm twierdzi, że wie wszystko o usuwanie złych kredytów, ale często jedyną rzeczą, te firmy zrobić, to wziąć pieniądze i tymczasowo mieć negatywne elementy usunięte z raportu. Chyba że negatywne informacje na raporcie kredytowym jest w błędzie, tylko murowany sposób, aby ją wyłączyć raport ma przynieść rachunki na bieżąco i czekać na czas potrzebny do informacji spaść raport.

Potrzeba dobrego kredytu

Złe raportu kredytowego może to prawie niemożliwe, aby uzyskać zezwolenie na kredyt w przystępnej cenie. Generalnie gorzej raport kredytowy wnioskodawcy, wyższe oprocentowanie wnioskodawca będzie opłata dla produktu kredytowego i wyższa stawka opłaty dodane na konto. W niektórych przypadkach, złe raportu kredytowego zakaże wnioskodawcy z coraz zatwierdzone do produktu kredytowego w każdej stopy procentowej od wielu kredytodawców nie są w stanie zaakceptować ryzyko.

Produkty kredytowe, takie jak kredyty i karty kredytowe nie są jedynym problemem, jeśli chodzi o złej historii kredytowej. Inne podmioty przeglądu raportów kredytowych i podejmowania decyzji na podstawie informacji zawartych w.

  • Potencjalni pracodawcy - szczególnie z firm zajmujących się produktami finansowymi - często zwrócić się o sprawdzenie raportu kredytowego przed zatrudnieniem nowego pracownika.
  • Firmy ubezpieczeniowe mogą przejrzeć raport kredytowej przed wystawieniem polisy ubezpieczeniowej. Oczywiście wielu ludzi są bardzo zainteresowani usuwanie złych raportów kredytowych. Nie chcą, aby utrudnić ich szanse na uzyskanie zatwierdzony do produktów finansowych, ale mogą pojawić się prawdziwe, gdy pilny Wnioskodawcy odkryć ich złych kredytów przestał im znalezienie pracy są towarowy lub mieszkania chcieli przenieść się.

Nie Quick Fix dla Bad Credit

Negatywne informacje ma w końcu spaść raportów kredytowych, nawet jeśli nigdy nie zapłacił rachunek w całości. Oznacza to, że konto delikwenta, który pojawia się na raporcie kredytowym pozostanie w raporcie przez co najmniej siedem lat. Mimo, że jest to długi czas złych kredytów, fakt, że rzecz będzie rzeczywiście kiedyś znikną z raportu kredytowego jest to dobra wiadomość dla wielu ludzi.

Co zrobić, jeśli chcesz, aby usunąć element z raportu kredytowego, zanim będzie odcinana z powodu jego wieku? Jedynym sposobem, aby to zrobić - chyba złe pozycje kredytowe w raporcie są w błędzie - jest, aby agencja raportowania zatrzymać raportowanie pozycję. Na przykład, jeśli konto likwidacji nabywanych przez agencję kolekcji to będzie firma windykacyjna raportowania negatywnych informacji na temat raportu. W związku z tym, firma windykacyjna jest jedynym, który może zatrzymać raportowanie konto jako przestępca.

Nie ma magicznej poprawka do kasowania złe raporty kredytowe. Nie ma List można napisać lub prawem można odwoływać które pozwalają trwale usunąć negatywne elementy off raportu kredytowego bez płacenia rachunków lub wypracowanie porozumienia z wierzycielem. Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że chociaż może się opłacać konto zaległą, historia rachunku, gdy jest przestępca pozostaje na raporcie kredytowym przez siedem lat, chyba że można przekonać wierzyciela, aby usunąć go z raportu.

Firmy, które Zgłoś do usuwania Bad Credit

Wiedząc, że wielu konsumentów są bardzo sfrustrowani statusu ich raportów kredytowych, wiele firm oferuje usługę kasowania błędów na złe raportów kredytowych. Firmy te pobierają opłatę zaprotestować negatywnych elementów na raporcie kredytowym. Pytanie do ważności negatywnej pozycji na raporcie kredytowym spowoduje pozycji wyjęciu z raportu kredytowego, gdy jest badana, ale to jest tylko tymczasowym rozwiązaniem, ponieważ elementy przejść z powrotem na raporcie gdy zostanie stwierdzone, że są one zgodne z prawem.

Pozbyć Bad Kredyty Prawo Way

Nie musisz płacić firmę protestować negatywne elementy w raporcie kredytowym, zwłaszcza jeżeli rzeczy są ważne. Aby przyspieszyć wzrost kredytu gości, spłacić zaległych rzeczy i zapłacić istniejącego zadłużenia na czas, za każdym razem.