grsail.com

Praca w Studiów Prawniczych

Praca w Studiów Prawniczych

Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się o pracy w studiach prawniczych? Istnieje wiele różnych rodzajów możliwości zatrudnienia w dziedzinie nauk prawnych.

5 Praca w Studiów Prawniczych

1. Asystent / Asystentka Prawna

Asystent i prawne pracy asystent są jednymi z najbardziej popularnych opcji pracy w dziedzinie nauk prawnych. Ludzie, którzy pracują jako paraegal lub asystenta prawnego zazwyczaj pracują dla kancelarii prawnej lub w korporacyjnych biurach prawnych, które oferują szereg usług wsparcia dla prawników pracowników i klientów. Paralegals i asystentów prawnych często sporządzają dokumenty prawne, prowadzenie badań prawną w zakresie spraw prawnych, a także wykonywać inne obowiązki.

Chociaż nie jest specyficzne wymagania uzyskaniu pozwolenia na pracę jako asystentów prawnych lub asystenta prawnego, zawód jest bardzo konkurencyjny. Aby zabezpieczyć pracę zarobkową w tym zakresie, to na ogół muszą posiadać jednostki stowarzyszonej lub licencjat nauk prawnych. Alternatywnie, ludzie, którzy posiadają wykształcenie w innej dziedzinie często wejść na pole po ukończeniu programu certyfikatu badania asystentów prawnych.

2. Probacja / Parole Officer

Kuratorów i oficerowie parole pracy z osób, które zostały skazane za popełnienie zbrodni podczas procesu rehabilitacji. Kuratorów pracować z ludźmi, którzy są umieszczane w zawieszeniu a nie skazany na więzienie lub więzienie. Nadzoruje ich działania swoich klientów, aby zapewnić, że przepisane plan naprawy następuje. Funkcjonariusze Parole pracy z inidividuals którzy służyli razem w więzieniu na okres po wydaniu. Funkcjonariusze Parole pomóc swoim klientom przejście z powrotem do społeczeństwa po więzionych i upewnić się, że ich zachowanie jest zgodne z warunkami określonymi w ich wydaniu.

Praca jako parole lub próbnego oficera zwykle wymaga minimum licencjat w badaniach prawnych, wymiaru sprawiedliwości, lub pokrewnej dziedzinie. Dla niektórych miejsc pracy, konieczne jest stopnia absolwent w dziedzinie pokrewnej. Certyfikat może być również wymagane w przypadku niektórych zadań.

3. Sąd Reporterzy

Sprawozdawcy sądowi pracy w ustawieniach sali sądowej, tworząc zapisy czasie rzeczywistym postępowania sądowego, jak się one odbywać. Są one za zadanie odpowiedzialności upewniając, że jest dosłownie zapis wszystkiego, co ma miejsce podczas procesu. Sprawozdawcy sądowi to zrobić przy użyciu maszyny do stenografii, elektroniczne urządzenie rejestrujące lub technologię zapisu głosu. Poza salą sądową, sprawozdawcy sądowi często świadczą usługi transkrypcji dla zeznań, przesłuchania arbitrażowych i innych sytuacji prawnych, w których dokładne zapisy są istotne.

Sprawozdawcy sądowi są wymagane do ukończenia formalnych programów szkoleniowych w celu uzyskania zatrudnienia w zawodzie, chociaż niektórzy ludzie wchodzą na boisko po nauki korzystania z odpowiednich technologii w pokrewnej sytuacji szkolenia na stanowisku pracy. Rodzaj i ilość niezbędnych szkoleń, zmienia się w zależności od rodzaju technologii sprawozdawczym sąd indywidualne chce pracować, a także lokalnymi przepisami. W niektórych krajach, na przykład ludzie, którzy chcą pracować jako reporterów sądowych musi zarobić licensure państwa i / lub certyfikacji krajowej w celu podjęcia pracy w zawodzie.

Praca w Studiów Prawniczych
Wymiar sprawiedliwości Praca

4. Urzędnik sądowy

Urzędników sądowych stosowanie kombinacji wiedzy o badaniach i umiejętności pisarskich prawnych do wykonania zadania administracyjne niezbędne do sprawnego funkcjonowania postępowania sądowego. Mogą być zaangażowany w przygotowanie harmonogramów sądowych, sporządzanie dokumentów, odpowiadając na oficjalnej korespondencji, biorąc płatności i wiele innych. Chociaż nie ma szczególnych wymagań edukacji dla tego rodzaju pracy, silne umiejętności organizacyjne i administracyjne są niezbędne. Na przykład, urzędników sądowych trzeba wiedzieć, jak do przetwarzania tekstu, wprowadzanie danych i ogólne zadania administracyjne, biura, a także obsługiwać inne obowiązki urzędnicze wymagane.

5. prywatnych detektywów

Prywatnych detektywów Specjalizujemy się w wyszukiwaniu informacji w imieniu swoich klientów. Są one często wynajmowane przez firmy, firm prawniczych, agencji ubezpieczeniowych i osób prywatnych. W zależności od potrzeb klienta, mogą one prowadzić badania związane z roszczeniami, zbadania oszustw ubezpieczeniowych, proces w tle pokazy, świadczenia usług ochronnych, oraz wykonywanie innych zadań dochodzeniowych. Nie ma specyficzne wymagania stopnia do pracy jako prywatny detektyw, ale nie jest to wymóg uzyskania licencji w większości państw.

Praca w zawodzie prawniczym

To tylko kilka z wielu rodzajów dostępnych miejsc pracy dla osób zainteresowanych karierą w dziedzinie prawa. Każde z tych miejsc pracy w badaniach prawnych, a także innych miejsc, gdzie będziesz miał okazję odegrać rolę w systemie prawnym, z pewnością może być satysfakcjonujące i przyjemne.