grsail.com

Praca: Praca w księgowości i finansach, Porady

Przyszłe trendy w rachunkowości

Wiadomością jest to dobre dla tych, którzy szukają kariery w księgowości. To Przewiduje się, że do roku 2016 będzie 16 procentowy wzrost ofert pracy, zarówno w wyniku zwiększonych zawiłości prawnych, jak i dodane zabezpieczenia przed tego rodzaju skandali, które nękały gospodarki na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Jednym z najbardziej dynamicznie zbliżających się trendów jest rosnące zapotrzebowanie ze strony firm CPA tymczasowych księgowych przypisania. Wzrost tej tendencji jest to, że więcej firm będzie w dalszym ciągu współpracuje z profesjonalnymi agencjami zatrudnienia wypełnić pozycje podczas sezonowych cykli koniunkturalnych. To zapewnia szerokie możliwości dla bardziej niedoświadczeni księgowych do cięcia zębów pracuje dla firm, które będą płacić nie tylko w walucie ale cenne doświadczenie pracy. Z doświadczeniem w branży popyt rośnie w korelacji do obniżenia zapotrzebowania na absolwentów szkół wyższych, profesjonalnych rekruterów nadal będzie odgrywać dużą rolę w dopasowania kandydatów z pracodawcami.

Ścieżki kariery dla Księgowych

Ścieżki kariery rachunkowości może wysłać jednostki w różnych kierunkach, a do wielu różnych miejsc-z których nie najmniej jest szansa na własny rachunek jako CPA. Ale większość nowo zatrudniani są ukończyli księgowych w publicznych firm księgowych z pomocy profesjonalnych agencji zatrudnienia.

Public firmy księgowe są jednym z największych pracodawców księgowych na świecie, i oferują najwyższą płacę. Firmy te zazwyczaj ściśle współpracować z rekrutację przynieść atrakcyjne perspektywy.

Korporacje zarówno duże jak i małe zespoły zatrudniają biegłych księgowych w stosunku do wielkości firmy. Jedną z wielkich zalet jest w możliwość awansu w ramach korporacji.

Księgowi zatrudnieni przez rząd twarz różnej możliwości. Z jednej strony, rząd postów rachunkowości zazwyczaj płacą mniej niż w sektorze prywatnym, ale w wyniku sytuacji zapewnił ich pracodawcy oferują tego rodzaju zabezpieczenia nie zwykle znaleźć gdzie indziej.

Księgowość Forensic

Kariera w księgowości może zaoferować szeroką gamę obowiązków w pracy, funkcji i obszarów specjalnej koncentracji. Wyobrażenie o przysłowiową "przeciw fasoli" sekwestracji w ciemnym rogu ponurym biurze jest stereotyp, że to tak daleko od rzeczywistości, że zaczyna tracić swoje poczucie humoru w każdej bliżej przyjrzeć się wielu opcji kariery stoją księgowi dziś.

Jednym z najbardziej kolorowych brzmiących obszarów specjalizacji jest znany jako kryminalistycznych rachunkowości-rodzaj rachunkowości, który ma do czynienia z miejsca zbrodni różnego rodzaju. Forensic księgowi specjalizują się w oszustwa śledczego, roszczeń ubezpieczeniowych i prania brudnych pieniędzy. Być może nie jest tak bogata w materiał właściwy dla programowania sieciowego, ta linia pracy jest zarezerwowany specjalnie dla osób, które posiadają umiejętności śledcze i ostre ostre wrażliwość audytu. Rekrutujący umowy są doskonałym punktem kontaktu dla wykwalifikowanych osób, które chcą zagłębiać się dalej w tej fascynującej branży.

Perspektywy monetarne Będąc Hedge Fund Manager

Ścieżki kariery Finanse mają potencjał, aby wahać się od zwykłych na niezwykłe, uderzające prawie każdy stopień zaszeregowania pomiędzy. Jeden z najbardziej dochodowych pracy w świecie finansów jest to, że zarządcy funduszy hedgingowych. Nie nadaje się dla osób o słabym nerwów, pracy menedżera funduszy hedgingowych może być fizycznie opróżniania, emocjonalnie opodatkowania i monetarily nagradzanie przedsięwzięciem. Opowieści o 20-coś menedżerów funduszy hedgingowych zarabiają miliony dolarów rocznie nie są rzadkością.

Jak w każdym biznesie, ten poziom zarabiać pieniężnej uzależniona jest od indywidualnych umiejętności w-życie wykonawca wysokim szczeblu jest jednym mieszkał z ekstremalnych jazdy i intensywnej konkurencji. Na szczęście dla wielu, wciąż zapewnia szerokie pole możliwości dla zysku na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku innych zawodów finansowych. Podłączanie rekruter jest najlepszym sposobem na wykwalifikowanych kandydatów, aby znaleźć pracę w tym bardzo lukratywny dziedzinie.