grsail.com

Praca dla nauczycieli Nauki Emerytów

Praca dla nauczycieli Nauki Emerytów


Istnieje wiele możliwości pracy dla emerytowanych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, którzy chcą pozostać w tej dziedzinie.

Spróbuj najpierw Familiar

Chociaż osiągnięciem wieku emerytalnego jest czas zmian i często początek nowej drodze życia, wielu nauczycieli Fromer chcą wykorzystać swoje doświadczenie w klasie i wiedzy naukowej, aby uzupełnić swoje dochody z inwestycji. Inni decydują, że chcą pozostać aktywne w swojej dziedzinie naukowej wiedzy, lub pracować z młodzieżą.

Pozycje w klasie

Ze względu na brak certyfikowanych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych w niektórych regionach kraju, emerytowani nauczyciele wracają do szkoły w niepełnym wymiarze czasu pracy. Mimo, że ta opcja nie jest jeszcze oferowany we wszystkich krajach, to staje się coraz bardziej powszechne. Nauczyciele mogą uzupełnić swoje dochody emerytalne bez utraty ich świadczeń. Popularność nauczania w niepełnym wymiarze czasu jest ze względu na wzrost liczby nauczycieli osiągających wiek emerytalny, w połączeniu z mniejszą liczbą certyfikowanych absolwentów wchodzących w dziedzinie nauczania przedmiotów ścisłych.

Kolejnym zadaniem, które pozwala emerytowanych nauczycieli do pracy w klasie ustawienie jest substytutem nauczania. Mimo, że wynagrodzenie jest niskie, zazwyczaj mniej niż 100 dolarów za dzień, emerytowani nauczyciele nauka wiele cieszyć się w klasie od czasu do czasu. Jednak nawet w zastępstwie, jednostki muszą przestrzegać surowych wymagań edukacyjnych.

Praca ze szkół

Kolejna praca dla emerytowanych nauczycieli przedmiotów ścisłych jest zaprojektowanie i wdrożenie warsztaty i kursy w celu zwiększenia rozwoju zawodowego, które mogą być następnie przedstawione do okręgów szkolnych. Inni wybierają do korzystania z ich szeroką wiedzę w specjalistycznej dziedzinie zrobić prezentacje dla szkół na poszczególnych tematów. Wiele z tych nauczycieli, często stają się doradztwo dla okręgów szkolnych w zakresie programów nauczania, rozwoju lekcji, a Program implementation.There wiele szkół, które zatrudniają emerytowanych nauczycieli przedmiotów ścisłych do mentora początkujących nauczycieli lub rozszerzenia bazy wiedzy obecnej kadry. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i zawartości wiedzy emerytowany pedagog w ten sposób przyczynia się do ułatwienia przejścia i frustrację często odczuwane przez niedoświadczonego nauczyciela.

Uniwersytety mają również możliwości pracy. Northeastern Illinois University, na przykład, wynajmuje emerytowanych nauczycieli do nadzorowania nauczycieli, studentów. Dodatkowo, wiele szkół wyższych i uniwersytetów mają potrzebę profesorowie pomocnicze do wypełnienia przez semestr lub na dany kurs.

Inne Praca dla nauczycieli Nauki Emerytów

Korepetycje

Dla tych nauczycieli, którzy chcą pozostać zaangażowane ze studentami, ale niekoniecznie w klasie, opieka może być doskonałym pracy. Centra kształcenia są często potrzebują wykwalifikowanej środku i nauczycieli szkół nauki. W zależności od spółki nauczania może odbywać się w domu Studenta w bibliotece lub na środku uczenia się. Emerytowani nauczyciele nauczyciel nauka może również prywatnie.

Centra nauki

Kolejna szansa na pracę, która pozwala emerytowanych nauczycieli do pracy z dziećmi jest instruowanie w chicagowskiej Mad Science Interactive Center, który ma miejsc w całym kraju. Jest to program, po szkole dla dzieci ze koncentrując się na działaniach, które są zabawne i edukacyjne.

Muzea i przetwory Natura

Wiele emerytowani nauczyciele nauka lubię pracować na przyrodę zachowuje lub muzea. Ich obowiązki mogą obejmować:

  • Przygotowywanie i przedstawianie warsztaty.
  • Główny wycieczki grupowe.
  • Hosting sesje pytań i odpowiedzi.

Colony Muzeum Horatio i PRZYRODY w Keene, New Hampshire i Zatopiony Forest Preserve na Seashore Narodowy Fire Island, która jest częścią Long Island rezerwatów przyrody w Nowym Jorku, to dwa przykłady tego typu centrum natury.

Muzea takie jak Sag Harbor połowu wielorybów i Muzeum Historyczne w Sag Harbor, Nowym Jorku i Brooklyn Museum w Brooklynie w Nowym Jorku, to przykłady organizacji zatrudniających emerytowanych nauczycieli przedmiotów ścisłych, jak przewodnicy, a także prezentują warsztaty dla grup. Dla tych nauczycieli, którzy preferują czynny w sezonie, zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu, praca w ogrodzie botanicznym może być dobrym wyborem. Możliwości zatrudnienia obejmują opiekę nad roślinami, prezentując warsztaty i prowadzi wycieczki.

Pisanie Praca

Emerytowani nauczyciele, nauka, którzy lubią pisać może wybrać pozycję jako pisarza podpisu dla obrazów naukowych i medycznych. Firmy takie jak USA, Take Zdjęcie obrazów licencji do użytku komercyjnego i redakcyjnej. Podpis musi pisarz opisuje rzetelnie i jasno obrazów medycznych i biologicznych. Ilustracje dotyczą wielu dziedzin naukowych, w tym badań genetycznych, mikroskopii, chirurgii, diagnostyki, biochemii i anatomii.

Szkolenia i testowanie

Jest wiele innych miejsc pracy, które często przemawiają do emerytowanych nauczycieli przedmiotów ścisłych. Jednym z przykładów jest pozycja szkolenie innych, takich jak pracowników w Addus Opieki Zdrowotnej, gdzie szkolić współpracowników domu zdrowia. Inną możliwością jest oceniania i punktacji eseje i testy dla firm w całym kraju, takich jak Riverside Publishing.

Opcje dochodowy

Emerytowany nauczyciel Praca Nauka
Pozycja Classroon Ustawienie Wynagrodzenie
Nauczyciel pracujący w niepełnym wymiarze godzin tak zmienia się
Nauczyciel nie $ 10 do $ 75 za godzinę
Zastępca nauczyciela tak 50 dolarów do 90 dolarów za dzień
Inspektor nauczycieli studenckich nie 2500 dolary do 2,850 dolarów za 3 studentów
Mentor nie zmienia się
Konsultant nie zmienia się
Zwiedzanie Muzeum przewodnik nie zmienia się
Tytuł pisarzem nie zmienia się
Trener nie zmienia się
Testy i esej Egzaminator nie zmienia się

Dodatkowe zasoby

  • Emeryci Nauczyciele Stowarzyszenie Chicago można znaleźć oferty pracy dla nauczycieli przedmiotów ścisłych.
  • Teachers.net oferuje środki na doradztwo.
  • Emerytury Praca online jest izba rozliczeniowa wielu możliwości.