grsail.com

Praca dla lekarzy: wiesz, co chcesz w idealnym dla lekarza Porady Pracy

Nie wiem, co chcesz w lekarza Hioba? Spróbuj pracy czasowej

To normalne, nie wiem dokładnie, co chcesz w pracy lekarza. Nawet jeśli masz jakiś pomysł, lekarz miejsca pracy nie zawsze mówią całej prawdy o tym, co może być ustawienie praktyki, jak i jakie obowiązki wiążą się z pracy lekarzy. Jeśli chcesz przetestować ustawienie praktyki lub lokalizację, szukać agencji lekarz kadrowych, których działalność obejmuje czasowe lekarza personelu.

Krótkoterminowe lub Locum tenens pozycja jest idealnym sposobem, aby określić, jakie czynniki są ważne dla Twojej satysfakcji osobistej i zawodowej. Można wybrać duży szpital, małą praktykę grupową lub klinikę specjalne. Możesz porozmawiać z lekarzem o swoich kadrowych konsultant preferencji dla godziny, wynagrodzenia i lokalizacji.

Czasami pozycji krótkoterminowe pokaże ci, że ci się nie podoba pewien rodzaj praktyki lub miejsca ustawienia, a ta wiedza jest równie cenna pomoc w identyfikacji tego, co chcesz w swoim idealnym lekarz pracy.

Pisząc list motywacyjny po prawej

Wiedząc to, co chcesz w pracy lekarza pomaga napisać ukierunkowane, idealny list motywacyjny. Czy odpowiadając na aukcji lub w pracy lekarza lekarz pracy online, pisanie niestandardowych list motywacyjny, który jest zwięzły i wolne od błędów może być ogromny krok w kierunku lądowania idealną pracę.

Gdy umacnianie swój list motywacyjny, zachować te kwestie:

 • Przeczytaj listę. Włączenie kryteriów w pracy z listą do swojego listu, i wyjaśnić (na krótko), jak Twoje umiejętności dopasować pracę. Możesz to zrobić w formie akapitu lub listy kryteriów pozycji, a następnie wymienić swoje kwalifikacje.
 • Nie odtworzyć swoje CV. List motywacyjny jest okazja, aby rozwinąć części CV, które są najbardziej odpowiednie dla danej idealnej pracy.
 • Bądź sobą. Jeśli to możliwe, dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za zatrudnianie i zaadresować list do tej osoby po imieniu.
 • Keep it krótki. Dobry list motywacyjny nie ma więcej niż jedną stronę, a każdy akapit powinien być 3-4 zdania.

Dostosować swoje CV do swojej idealnej pracy

Kiedy wiesz, co chcesz w lekarza pracy, ważne jest, aby upewnić się, że CV odzwierciedla Twoje zainteresowania i umiejętności. To pomoże Ci znaleźć lekarzy możliwości pracy, które zapewniają satysfakcję kariery czego szukacie.

Przed przekazaniem swoje CV do agencji zatrudnienia lekarza, obserwować tą listę kontrolną, aby upewnić się, że wszystko dobrze:

 • Pisownia: Nawet sprawdzanie pisowni nie złapać wszystko. Przeczytaj uważnie swoje CV błędów ortograficznych, a następnie poprosić znajomego, aby ją przeczytać.
 • Interpunkcja: Upewnij się, co pełne zdanie kończy się kropką. Bądź konsekwentny w jaki sposób używać znaków interpunkcyjnych (np tytuł pracy podczas oddzielania od daty, nie należy używać przecinków w przypadku niektórych stanowisk i średnikami dla innych).
 • Gramatyka: Trzymaj swoje CV w samo napięta. Jest OK do listy zadań można wykonać w bieżącej pracy w czasie teraźniejszym, ale obowiązki w ostatnich miejsc pracy powinny być wszystkie wymienione w czasie przeszłym.
 • Treść: Wiesz, co chcesz w pracy, więc można opisać obowiązki wykonywane w byłych lub obecnych miejsc pracy, które byłyby pomocne w położeniu, którego szukasz.

Użyj Konferencje do identyfikacji idealna praca

Jeśli jesteś w punkcie przejściowym w swojej karierze medycznej, udział w konferencji w swojej specjalności lub w podspecjalizacja chcesz prowadzić może dać kilka nowych pomysłów. Lekarze szukają pracy często, że udział w konferencji jest okazją do sieci, aby uaktualnić swoje umiejętności i znaleźć się w gorących tematów i problemów w podspecjalności może chcą zbadać.

Niektóre porady dotyczące korzystania konferencję w celu identyfikacji idealnej pracy:

 • Nie bądź defensywny, jeśli są między zadaniami. Jest OK, aby mówić o swoich osiągnięciach w swojej poprzedniej pracy.
 • Masz krótkie podsumowanie przygotowane, kim jesteś, co robisz i jakie prace masz nadzieję realizować jako kolejny krok w Twojej karierze.

Po udziale w konferencji, należy rozważyć pracy z agencji pracy lekarza, aby pomóc sortowania przez lekarza pozycji w przestrzeni publicznej. Porozmawiaj z lekarzem o swoich kadrowych konsultant celów, czy chcesz przejść w bieżących specjalistycznych lub zmian kierunków, a on lub ona może pomóc znaleźć, że idealnej pracy.

Kiedy wiesz, co chcesz, tweet

Do tej pory większość ludzi przynajmniej słyszał o Twitter, portal społecznościowy blogu podobny, który ogranicza komunikację do 140 znaków. Nawet jeśli uważasz, że Twitter jest niepoważne, to jest inna stosunkowo wygodnym sposobem, aby się znany z ludźmi w swojej dziedzinie.

Zachowaj te punkty w umyśle dla jak używać Twittera do identyfikacji idealnej pracy:

 • Tweet o problemach w swojej dziedzinie. To jest jeden sposób, aby uzyskać członków swojej specjalności (i potencjalnych pracodawców) do "follow" ci.
 • Znajdź ekspertów w swojej dziedzinie, a następnie je. Można pozostać na szczycie w swojej sprawach bieżących specjalności, które mogą przydać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Chociaż są historie ludzi, znalezienie pracy za pośrednictwem Twittera, to najlepiej, aby myśleć o tym jak o kolejnym narzędziem w poszukiwaniu pracy. W rzeczywistości, jeśli używasz Twitter w celu identyfikacji potencjalnych pracodawców, może być w stanie pracować z lekarzem firm kadrowych, aby dowiedzieć się o konkretnych miejsc pracy dla lekarzy i wylądować wywiad.

Ogłoszenia online Pomoc Jesteś Refine poszukiwania pracy

Jak można określić to, co chcesz w swoim idealnym lekarz pracy, może to być pomocne recenzję lekarzy pracy online, aby zorientować się, co lekarz pozycje są dostępne w specjalności. Obejmuje to zadania, które są podobne do aktualnej pozycji lub te, które są nieco inne, ale może chcesz zbadać.

Jeśli wiesz, co chcesz w idealnym lekarza pracy, możesz bardziej ukierunkowane wyszukiwanie. Jak można przeczytać lekarzy oferty pracy, zastanów się, co dzień i na tydzień może być jak do pracy można zobaczyć i zastanowić się, jak te możliwości dopasowania się z wizją swojej idealnej pracy.

Na przykład, większość chirurgów ogólnych zablokować trzy dni w tygodniu dla procedur i dwa dni w tygodniu na spotkania pacjenta w gabinecie. Ale lekarze, którzy są właścicielami lub współwłaścicielami z własnych praktyk poświęcić pewną ilość czasu do biznesu i spraw administracyjnych. Podobnie, niektórzy lekarze podstawowej opieki zdrowotnej, aby rund szpitala i zobaczyć pacjentów w biurze, podczas gdy lekarze szpitalnych skupić się na opiece nad chorymi w warunkach szpitalnych.

Użyj Szukaj pracy do ponownej oceny Twoja kariera

Lekarze szukają pracy mogą czuć się sfrustrowani kłopotów patrząc na lekarza pracy online i umacnianie CV. Ale wielu lekarzy nie są zadowoleni ze swojej pracy na początku ich kariery z różnych powodów:

 • Biorąc pierwszy pracę dostarczonej wraz: Lekarze, którzy dopiero zaczynają mogły podjąć pracę, która nie była prawda pasuje, bo były w pośpiechu, aby dostać się do pracy i spłacić swoje kredyty w szkole medycznej.
 • Biorąc złą radę: Czasami ciśnienie od rodziców, przyjaciół lub nawet dobre intencje mentora lub profesora mogą przesunąć się do lekarza w miejscu, które nie mu spełnić.

Wykorzystaj każdą poszukiwania pracy jako okazję do przewartościowania swojej kariery medycznej. Czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej specjalności? Czy wybrać tylko realizować pediatria, bo wujek Bob był pediatrą, ale znaleźć się zazdrościć dynamicznym lekarzy medycyny ratunkowej pracy swoich rówieśników "?

Czy chcesz pozostać w tej samej specjalności lub wybrać inne opcje, lekarz firmy kadrowe mogą pomóc nową pracę idealnym pracy.