grsail.com

Praca dla lekarzy: Jak wrócić do praktyki Po Porady czasu wolnego

Lekarz Rekrutacji można umieścić z powrotem w akcji

Jeśli przygotowujesz się do powrotu do pracy po wzięciu lekarza przerwę od kariery medycznej, perspektywa sortowanie przez lekarzy ofert oprócz zajmowania się zagadnieniami lekarze zatrudnienia może być przytłaczający. Kto ma na to czas? Zamiast rozważyć współpracę z firmą, lekarz rekrutacji, które pomogą Ci przesiać przez opcje i znaleźć to, co najlepsze dla Ciebie w tym momencie w swojej karierze medycznej.

Konsultant lekarz personel poprosi o swoich preferencjach dotyczących lokalizacji, godzin i wynagrodzenia. Szukacie w niepełnym wymiarze czasu pracy lekarza? Czy chcesz, aby przenieść się do określonego obszaru? Lekarz firmy rekrutacji może pomóc odnaleźć drogę z powrotem do pracy w sposób chcesz.

A może chcesz, aby ponownie wprowadzić dziedzinie medycznej w niepełnym wymiarze czasu pracy lekarzy. Lekarz firmy rekrutacyjne, które rozumieją swoją specjalność może określić tymczasowe lekarzy pracy, które dostosowane do potrzeb klientów, a oni mogą pomóc w logistyce pracy tymczasowej, takich jak ubezpieczenia obsługa nadużyć.

Sieci Online Pomaga Pobierz powrót do pracy

Oprócz korzystania z lekarzy firm rekrutacyjnych, portale internetowe takie jak LinkedIn, Facebook i Twitter może być przydatnych zasobów, gdy poszukują lekarzy możliwości zatrudnienia, szczególnie po objęciu czasu wolnego. Jeśli korzystasz już z tych stron, to świetnie; ale jeśli używasz ich do profesjonalnej sieci, pamiętając projektowanie profesjonalny wizerunek. Jeśli jesteś nowy w sieci on-line, możesz zacząć z LinkedIn, ponieważ jest bardziej biznesem i zapewnia prosty szablon do przedstawienia za dużo lub za mało profesjonalnego tle, jak chcesz.

Kolejną zaletą jest to, że LinkedIn to your jeśli licencjackich i medyczne powiązania szkolnych w swoim profilu, można zobaczyć, kto się ze szkoły jest również na LinkedIn, można skontaktować się z ludzi, za pośrednictwem strony LinkedIn.

Niektórzy używają Facebooka do sieci na bardziej dorywczo i up-and-coming Twitter (serwisu społecznościowego, który ogranicza aktualizacji bloga podobny do 140 znaków) pozwala dodawać linki do strony internetowej, osobiste lub zawodowe jako sposób dotarcia do szerszego zakresu kontaktów i potencjalnych pracodawców.

Zarządzanie Kariera Po urlopie macierzyńskim

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim wymaga żonglerka wiele zobowiązań, zwłaszcza jeśli powrót do pozycji lekarza. Przechowywać niektóre z tych porad na uwadze, aby Twoje przejście płynne:

 • Organizujemy: Dodać codziennie listę rzeczy do zrobienia. I upewnij się, aby pamiętać, co jest naprawdę istotne, a co nie.
 • Kopię zapasową: Jeśli korzystasz z centrum opieki dziennej lub niania, upewnij się, że masz plan tworzenia kopii zapasowych lub dwa, w przypadku choroby lub złej pogody.
 • Telefon domowy: Albo telefon świetlica. Jest OK, aby zadzwonić raz dziennie (lub więcej, jeśli masz w domu niani) aby zobaczyć, jak twoje dziecko robi.
 • Zapytaj o radę: Porozmawiaj z innymi mamami roboczych i mówić, jeśli czujesz się smutny, przytłoczony i winnych. Wszystkie te uczucia są normalne.
 • Dbaj o siebie: Ciesz szczególny czas z dzieckiem, gdy jesteś z pracy do domu, i wyciąć niepotrzebne zobowiązania w godzinach wieczornych lub w weekendy, dzięki czemu można więź z dzieckiem. Niech przyjaciele i członkowie rodziny pomagają w sprawunki lub przygotowywania posiłków.

Pobierz Pakowanie: dobrą pracę w medycynie Overseas

Praktykujących medycynę za granicą jest jednym z wielu wyborów pracy dla emerytowanych lekarzy, którzy szukają trochę przygodę, jak i satysfakcji zawodowej. Istnieje wiele organizacji, które zapewniają opiekę medyczną na całym świecie, i zawsze mogą używać doświadczonych lekarzy. Nie trzeba zrobić długoterminowe zobowiązanie do życia i pracy za granicą, wiele organizacji zorganizować lekarza niepełnym wymiarze czasu pracy, które trwają przez okres tygodni lub miesięcy.

Pomyśl o miejscach na świecie, które przemawiają do Ciebie, i jak Twoje umiejętności mogą być pomocne w medycznie zaniedbane ludzi w tych obszarach.

Oprócz twórczej Googling, niektóre przewody do pracy za granicą medycznych obejmują:

 • Grupy religijne: Jeśli chcesz, aby praktykować medycynę za granicą w ramach religijnej organizacji charytatywnej, zacząć od swojego lokalnego kościoła dla potencjalnych klientów.
 • Bezwyznaniowym grup non-profit: Jeśli nie czujesz się komfortowo z organizacji religijnej, istnieje wiele organizacji non-profit, które zapewniają opiekę medyczną na całym świecie.
 • Uniwersyteckich grup: Sprawdź w szkole medycznej macierzystej uczelni, lub dużej uczelni. Wiele uniwersytetów sponsorować krótkoterminowe wyjazdy medycznych za granicą, które obejmują doświadczonych lekarzy oraz studentów.

Oceń swoje umiejętności Ustaw Przed powrotu do pracy

Kiedy wybrać się na lekarza po raz wyszukiwania miejsc pracy się, zacząć od przeglądu ustawić swoje umiejętności. W zależności od tego, jak długo nie ma, może chcesz odświeżyć swoją wiedzę o tym, co dzieje się w Twojej specjalności, jeśli nie są w stanie utrzymać się podczas swojego czasu z dala.

Wypróbuj te pomysły ponownie z specjalności, a będziesz lepiej przygotowany do walki listę lekarzy:

 • Idź na spotkanie: Może trzeba Continuing Medical Education kredytów i tak, i uczestniczył w spotkaniu medycznej organizacji specjalnych w osobie jest to świetny sposób, aby nawiązać nowe kontakty, odnowić stare znajomości i poczuć na gorących tematów i najnowszych badań w swoim obszar.
 • Sprawdź tech: Sprawdzaj najnowsze technologie wykorzystywane w swojej specjalności. Czy więcej swoich kolegów wykonujących procedur laparoskopowych? Są one za pomocą technologii obrazowania w nowy sposób? Spójrz w warsztatach i innych szans edukacyjnych w lokalnym szpitalu lub na uczelni, nawet jeśli nie są jeszcze stosowane.

Emerytowany Lekarze pobyt połączony z wolontariacie

Wielu lekarzy chce kontynuować, aby różnica w zdrowie ludzi po ich emeryturę w pełnym wymiarze godzin praktyki klinicznej.

Wolontariat jest jednym z najpopularniejszych miejsc pracy dla emerytowanych lekarzy. Organizacje takie jak Krajowego Stowarzyszenia Lekarzy Emerytów (naorp.org) utrzymywanie list możliwości pracy wolontariuszy w wielu miejscach, więc łatwo znaleźć taki, który jest wygodny dla Ciebie. Dostępne dla okazjonalnych lekarz pracy lub bardziej uporządkowanych w niepełnym wymiarze czasu pracy lekarzy są opcje wolontariuszy, i mogą obejmować pracę w szpitalach, klinikach, szkołach i innych zakładach opieki zdrowotnej, w których mogą być świadczone.

Powody do rozważenia wolontariatu medycznego obejmują:

 • Zachowanie związane z aktualnymi trendami w specjalności
 • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi lekarzami
 • Zapewnienie opieki dla pacjentów

Pamiętaj, aby skontaktować się z państwa stowarzyszenia medycznego o szczegółach wolontariuszy medycznych, które licencji można uzyskać, gdy nie masz już aktualne prawo.

Numerami: Użyj The Clock wrócić do trybu pracy

Kiedy planujesz wrócić do pracy po czasie lekarz oddalone z jakiegokolwiek powodu, to pomaga złagodzić powrotem w zwyczaju, że na plan kogoś innego. Jeśli szukasz nowej pracy po raz dalej, ale nie znalazłem jeszcze jeden, wykorzystać ten czas, aby ćwiczyć powrót harmonogramu pracy.

Spróbuj końcówki, które pomogą Ci wrócić do trybu pracy:

Ustaw alarm. Nawet jeśli nie masz dokąd pójść, zaplanować czas, aby dostać się i zaplanować harmonogram dnia. Oczywiście, jeśli twój czas się to ze względu na małe dzieci w domu, to będzie trudniej jest zgodnie z harmonogramem. Ale ustawienie alarmu jest nadal przydatne ćwiczenia. Jeśli będziesz biorąc dzieci do przedszkola, zaczniesz zauważać, jak wiele czasu potrzeba, aby dostać dzieci i gotowy do pracy. To pomoże Ci zorientować się, ile czasu trzeba, aby umożliwić rano po powrocie do pracy.