grsail.com

Praca dla lekarzy: Jak Lekarze Bądź aktywny w ich końcach profesji

Sparować się z lekarzem Job Twojej osobowości

Jednym z kluczy do aktywnego wypoczynku i zadowolony ze swojej pracy lekarza jest znalezienie najlepszych lekarzy miejsc pracy, które odpowiadają Twojej osobowości.

Uważają, że te punkty przy ocenie następny ruch w swojej karierze medycznej:

  • Czy lubię tętniące życiem, dynamicznym środowisku, albo chcę bardziej osobistej relacji z pacjentami?
  • Nie chcę żyć w obszarach miejskich, podmiejskich i wiejskich?
  • Czy wolą opiekuńczy dla poszczególnych grup wiekowych?
  • Czy chcę, aby stać się ekspertem w określonej niszy medycznej, lub chciałbym pracować jako specjalista przedmiotów i zobaczyć wszystkie rodzaje chorób i urazów?

Punkty te mogą wydawać się proste, ale sortowania przez niekończące się listy lekarzy pracy może być uciążliwe. Porozmawiaj z lekarzem o tym, co kadrowych konsultant czynniki są dla Ciebie ważne w pracy lekarza, a on lub ona może określić możliwości kierowane do swoich celów osobistych i zawodowych. Czy szukasz czegoś tak ogólnie jako zadanie praktyce rodziny lub ER lekarz pracy czy tak dokładnie, jak endokrynologii pediatrycznej, będzie najszczęśliwszy w pracy, która pasuje do Twojego charakteru i preferencje dotyczące stylu życia.

Sieć Know-How pomaga Bądź aktywny w medycynie

Niezależnie od specjalności medycznej, sieci jest ważne dla rozwoju swojej kariery medycznej. Ale w sieci jest szczególnie przydatne, jeśli jesteś zainteresowany lekarza stanowiskach kierowniczych.

Wielu menedżerów opieki zdrowotnej nie mają na kierunkach medycznych, a może napotkać większą konkurencję o miejsca pracy, niż wtedy gdy poszukiwania pracy w swojej specjalności medycznej. Ale utrzymanie tych sieciowych porad na uwadze, aby zwiększyć swoje szanse na lądowanie najlepsze lekarzy pracy:

  • Przejdź do trybu online. Online serwisy takie jak LinkedIn czy nawet Facebook stają się akceptowalne sposoby kontaktu ludzi o możliwości rozwoju kariery zawodowej.
  • Dołącz do klubu. Dołącz do organizacji, menedżerów służby zdrowia i wyrażać swoje zainteresowanie znalezieniem lekarzy stanowiska kierownicze. Jest to także dobry sposób, aby na bieżąco problemów, przed którymi stoi obecnie kierownictwo szpitala, które mogą przydać się w wywiadzie.
  • Usprawnić wyszukiwanie. Specjalistyczna agencja rekrutacyjna może lekarz zaoszczędzić czas i wysiłek poprzez identyfikację lekarzy stanowiska kierownicze, które spełniają Twoje kryteria lokalizacji, godzin i wynagrodzenia.

W ruchu z Medycyny Ratunkowej

Zadania medycyny ratunkowej lub EM lekarz pracy, zawsze popytu w dowolnym miejscu. Jest to bonus, jeśli chcesz pozostać aktywni w pracy, pracując w różnych warunkach medycyny ratunkowej. Istnieje EM lekarz pracy na obszarach miejskich, obszarów wiejskich i miast różnej wielkości pomiędzy.

Czy chcesz, aby spędzić trochę czasu w małym mieście, czy też pragną mix pacjenta, które mogą pochodzić z miejskiej pogotowie? Weź również pod uwagę czynniki, poza pobytu aktywny w swojej karierze, które mogą mieć wpływ na decyzje, jeśli zdecydujesz się zmienić lokalizacje, takie jak koszty utrzymania i jak dobrze możliwości do wypoczynku w pewnej dziedzinie dopasować swoje osobiste interesy.

Miłość do golfa? Sprawdź EM lekarzy możliwości krótkoterminowej pracy w Północnej Karolinie.

Chcesz duży dom? Poszukaj średniej wielkości miast z możliwości zwiększania możliwości kariery, ale bez cen mieszkań big-biletów w takich dziedzinach, jak Bostonie czy Nowym Jorku.

Agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana medyczne mogą pomóc wskazać awaryjne lekarza pracę w wybranej lokalizacji.

Take Your Medical karierę na szczeblu wykonawczym

Niektórzy lekarze chcą pozostać aktywny w zawodzie lekarza, ale chcą wziąć krótkoterminową lub długotrwałej przerwy w praktyce klinicznej. Niektóre z nich mogą być spalone i sfrustrowany zarządzanych kwestii opieki i ubezpieczeniowych, podczas gdy inne mogą mieć większą elastyczność lub możliwość pracy z domu.

Lekarz stanowiska kierownicze są jednymi z wielu nieklinicznych opcji dla lekarzy, zwłaszcza tych, którzy chcą pozostawać w kontakcie warunkach szpitalnych. Ale należy pamiętać, że praca lekarza w szpitalu roli wykonawczej będzie prawdopodobnie zapłacić mniej niż to, co się w praktyce klinicznej, w zależności od specjalności. Większość wynagrodzenia zdrowia wykonawczy w niskich sześciu liczb, która jest w przybliżeniu równa lekarza rodzinnego pracy.

Lekarz stanowiska kierownicze wymagają silnego umiejętności interpersonalnych-Będziesz musiał poradzić sobie nie tylko z innymi lekarzami, ale z prawników, społeczeństwa, mediów informacyjnych oraz, w niektórych przypadkach, od osób prawnych własność szpitala. To może być trudne do pracy, ale także w pewnym stopniu odporne na recesję. Szpitale różnej wielkości na terenie całego kraju, a wszystko, czego potrzebują przywództwa.

Perk Up lekarz kariery z Locum

Najlepsze są te miejsca pracy lekarzy, że utrzymać lekarzy zainteresowanych i zaangażowanych, ale czasami zmiany krótkoterminowe scenerii może zapewnić świeże spojrzenie na pracę lekarza, który może pomóc pozostać aktywni w swojej karierze.

Tak często, nawet lekarze, którzy kochają swoją pracę dostać chęć poszerzania swoich granic zawodowych dla rozwoju kariery, zwłaszcza gdy gospodarka jest niepewna. Stanowisko Locum tenens jest szansa, aby zachować swoją karierę świeże traktując inną mieszankę pacjentów i obserwując innych kolegów. Możesz zainspirować do wprowadzenia zmian w swojej pracy w pełnym okresie, lub może po prostu wrócić z nową perspektywą do aktualnej pozycji.

Specjalistyczna agencja rekrutacyjna może lekarz pomoże znaleźć Locum tenens stanowisko lekarza. I konsultantów, którzy wiedzą, lekarz kadrowe swój specjalność może określić możliwości w rodzaju obiektu chcesz doświadczyć i rodzaju pracy, które chcesz realizować, aby dojść do siebie się z lekarzem pracy.

Locum tenens buffy sezon Umiejętności specyficzne medycyny ratunkowej

Zadania medycyny ratunkowej lub EM lekarz pracy, są z natury zróżnicowane-nigdy nie wiesz co awaryjne przyjdzie w drzwiach. Ale jeśli mieszkasz w pewnych dziedzinach, istnieją pewne sytuacje awaryjne, które nie mogą zobaczyć. Na przykład, jeśli EM lekarz praca jest na Florydzie, nie jest prawdopodobne, aby zobaczyć pacjentów z odmrożeń lub wychłodzenia. Ale w sezonie EM pozycji Locum tenens oferuje szansę pozostania aktywnym w specjalności poprzez traktowanie różnych rodzajów zagrożeń. I oczywiście można zaplanować sezonowy EM Locum w Kolorado, aby odpowiadać na zimowe wakacje.

Leczenie różnego rodzaju warunkach awaryjnych pomaga utrzymać aktywnie zaangażowany w swoim zawodzie. Nie tylko będzie można nauczyć się nowych umiejętności lub odświeżyć pełni wykorzystywane z nich, ale można podzielić się z kolegami kliniczne perły. Porozmawiaj z lekarzem wyspecjalizowanym agencja rekrutacyjna o tym, jak znaleźć pozycję sezonowy awaryjne, które zwiększą swoją karierę.

Idź Praca Globalny Z Locum tenens

Jeśli chcesz wyzwanie, ale satysfakcjonujące sposób ponownie ożywić swoją karierę medyczną, należy rozważyć medycyny wewnętrznej tenensa stolicy biskupiej locum w zaniedbane granicą strefy, takich jak Uganda czy Haiti. Poznaj możliwości praktyki za granicą w ramach programów finansowanych przez amerykańskich szkół medycznych, lub za pośrednictwem organizacji charytatywnych, religijnych lub prywatnych. Możliwości są nieograniczone.

Ale jak można utrzymać przyczółek w zawodowej USA? Spróbuj na przemian US Internal Medicine Locum tenensa stolicy biskupiej z okresowych podróży zagranicznych. Z siedzibą w USA wewnętrzna Locum medycyna pomaga zachować na bieżąco z najnowszymi klinicznych technik w USA, których można używać za granicą. A po powrocie z zagranicznych locum, możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami z kolegami z USA.

Wyspecjalizowany lekarz agencja rekrutacyjna może pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty pracy dla lekarza, jeśli są tylko w Stanach Zjednoczonych na krótkie okresy czasu między praktyk jaunts zagranicznych. Albo, konsultanci lekarz może pomóc kadrowe jeśli będzie w USA na dłuższy okres, ale nie chce zobowiązać się do pozycji w pełnym wymiarze godzin, dzięki czemu będą mogli podróżować za granicę ponownie w krótkim czasie.