grsail.com

Powrót zdrowie kręgosłupa i

Nasz powrót nie lubi, kiedy spędzamy dużo czasu, siedzenie lub chodzenie w pozycji pionowej. Jak utrzymać proste plecy, nie zaczyna raczkować? Wszyscy pamiętamy, jak nauczyciele w szkole mówili o siedząco. Jak podrósł, nasze uczelnie doradzić nam iść do specjalisty z powrotem. Wielu z nas nie podejmują rady. Później, zastanawiamy się, co niesymetryczne ramiona, żebra wystające i ostre bóle pleców nienormalnie. Co możemy zrobić?

Powrót zdrowie kręgosłupa i

Rodzaje skoliozy

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że wszystkie zaburzenia postawy zaczynają się skoliozy. Istnieją inne odmiany nieprawidłowej krzywizny kręgosłupa, - kifozy i lordozy, kifoskolioza lordoscoliosis - które występują rzadziej. Różnią się one w obszarze kręgosłupa, w nieprawidłowej krzywizny ma miejsce.

Skolioza krążków i

Skolioza to skrzywienie boczne. Chociaż zdrowy kręgosłup powinien być prosty, skolioza jest chorobą, która powoduje, że kręgosłup do krzywej z lewej lub prawej strony. Najczęściej grzbiet przyjmuje kształt litery S. Zmiany nie kończy. Nierównomierny rozkład masy ciała powoduje obrót kręgów wokół rdzenia, co zwiększa naprężenia krążków.

Powoduje zagłuszania zakończeń nerwowych i przepuklina dysków. Stan ten powoduje ból i zaburzenia narządów wewnętrznych.

Jak zapobiec skoliozy u dzieci

Jak w przypadku każdej innej sytuacji, skolioza rozpoczyna się w dzieciństwie. Więc upewnij się, że nie wychodzą ten problem w swoich dzieci. Wielu rodziców zapomnieć mogą zbadać kręgosłup same dzieci bez ich będzie ortopedy. Zapytaj swoje dziecko do zginania i dłonią wzdłuż kręgosłupa. Linia powinna czuł prosto. Jeśli czujesz się trochę krzywa, to lepiej zabrać dziecko do gabinetu ortopedy w.

Zasady postawy dla dzieci

Ważne jest, aby upewnić się, że dziecko siedzi wyprostowany na krześle i meble dzieciak jest wygodne. Prawie wszystkie wczesne krzywizny kręgosłupa mogą być naprawiane przez sprawowanie, bo aż 15-16 lat kręgosłupa starych dzieci jest nadal elastyczna.

Flat Foot i Skolioza

Skolioza jest bardzo często spowodowana płaskiej stopy. To dlatego, że nasze stopy działają jak amortyzatora podczas spaceru. Jak spędziłem dużo czasu chodzenia - a kobiety noszą wysokie buty pięty - nasze stopy nie mogą wytrzymać ciśnienie tak mazi, co powoduje płaskiego stanu stóp. Z płaskim pieszo, nasz kręgosłup pełni rolę amortyzatora. Dodano charakterystyka obciążeń kręgosłupa i skolioza rozwija. Ortopeda powinien wykryć płaską stopę w czasie i doradza w odpowiednim programem ćwiczeń, masaż podeszwy wewnętrznej, ortopedycznych i obuwia.

Co do zasady, z powrotem specjaliści przepisać ćwiczenia wzmacniające mięśnie gorset i pływanie. Będziesz musiał zabrać dziecko do siłowni lub na basenie każdego dnia.

Powrót Warunki w dorosłych

Dorośli, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie lub siedzi przed komputerem również cierpią z powodu warunków historycznych. Można uniknąć problemów z plecami, przynajmniej częściowo, przez prawe podziału ładunku w samochodzie, jak iw biurze. Co to jest prawo postawa?

Prawidłowa postawa w samochodzie

  • Swobodnie dotrzeć iw pełni naciskać pedały z nogami zgiętymi pod kątem 120-150 stopni.
  • Nadgarstek lewej ręki dotyka górnego punktu koła mieszania.
  • Twoje plecy pochyla się przed siedzeniem.

Lekarze nie zaleca przesunięcie fotela zbyt daleko od koła mieszania. Jeśli jedziesz z tyłu zgarbiony, będzie to prowadzić do nierównomiernego rozkładu obciążenia dla kręgosłupa. Ostatecznie, skutkuje to skrzywienie kręgosłupa i przepukliną płyt.

Poduszki ortopedyczne lędźwiowej może pomóc obniżyć ryzyko wystąpienia tych warunków.

Prawidłowa postawa w Urzędzie

Prawidłowa postawa w biurze obejmuje następujące zasady. Seat tylko na siedzeniach komputerowych z amortyzatorami i regulowane siedzenia i oparcia wysokości patelni nachylenia. Umieść monitor 20-27 cali od twarzy z jego centrum nie więcej niż 2 cm poniżej oczu. Można wziąć pod uwagę, jak prawidłowo siedzieć przed komputerem w artykule o tylnej zdrowia.

Ćwiczenia dla Zdrowego Powrót

Możesz wykonywać proste ćwiczenia na odpoczynek plecy, nawet bez konieczności wstać z fotela biurowego. Na przykład, następujące ćwiczenie. Usiądź w środku fotela nie opierając się o oparcie z nogi blisko siebie i kolana zgięte pod kątem 90 stopni. Połóż ręce wzdłuż tułowia i spróbować przenieść koronę głowę do góry. Zrelaksuj się i powtórz ćwiczenie 10-12 razy.