grsail.com

Powrót do szkoły Wywiad z dr Sears

Powrót do szkoły Wywiad z dr Sears
Dr Bill Sears oferuje powrót do porad szkolnych.

Począwszy powrót do szkoły jest ekscytujące i często stresujące czas w roku dla rodziców i dzieci. Co można zrobić, aby pomóc dziecku dostosować się do struktury zajęć szkolnych po wolności latem? Dr William Sears jest znany w kraju autor i za "America Pediatra". Jest również konsultantem dla rodziców '' BabyTalk i Parenting czasopism. Ostatnio, "Dr Bill", jak go czule nazywa, oferowane wskazówki i porady do Logiki Stosowanej o rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

O dr Sears

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Proszę opowiedzieć o sobie.

William Sears (WS): Nazywam się dr William Sears i jestem profesorem Kliniczny Pediatrii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Irvine, School of Medicine, fellow Amerykańskiej Akademii Pediatrii i Royal College of pediatrów. Mam ponad 40 książek na temat opieki nad dziećmi, a ja obecnie ćwiczyć z moją żoną, która jest pielęgniarką i moich dwóch synów.

LTK: Dlaczego zdecydowałeś się specjalizować w pediatrii?

WS: I postanowił specjalizować się w pediatrii, jak opieki otrzymujemy jako dzieci ma znaczący wpływ na nasze zdrowie w późniejszym okresie życia. Fakt, że jestem ojcem i dziadkiem sprzyja także to pragnienie!

Począwszy Powrót do szkoły

LTK: Jak myślisz, co jest najtrudniejsze wychodząc z powrotem do szkoły na koniec lata dla rodziców i dzieci?

WS: Myślę, że najtrudniejsza część wraca do szkoły (dla rodziców i dzieci) jest coraz do codziennej rutyny, które mogą być trudne po letni wartości elastyczności.

LTK: Jakie są najczęstsze problemy dzieci napotykają na początku nowego roku szkolnego?

WS: Nerwowość o powrocie do szkoły, może spowodować wiele problemów żołądkowych dla dzieci, ze względu na sposób ich zbiorów stres. To może prowadzić do wspólnych problemów, takich jak brak snu, zaparcia i zmęczenie. Rodzice muszą także uważać na nietolerancję laktozy i alergie pokarmowe.

Porady dla rodziców

LTK: Co mogą zrobić rodzice, aby przejście od lata do szkoły nieco łatwiej?

WS: Komunikacja jest kluczem do każdego udanego związku, zwłaszcza z naszymi dziećmi - więc upewnij się, że Twoje dziecko wie, informujemy o wszelkich problemów zdrowotnych on lub ona jest o. Ponadto, to świetny sposób na utrzymanie dzieci zdrowe w trakcie roku szkolnego jest pakowania zdrowe przekąski w swoim plecaku, ale zobacz, czy możesz je fajne kształty, które cenią.

LTK: Jak rodzice mogą pomóc dzieciom utrzymać się na torze przez cały rok szkolny?

WS: Przez cały rok szkolny dzieci są bardziej zestresowani i są narażone na wiele nowych zarazków codziennie. Aby utrzymać je w zdrowiu, polecam dzieci mogą wziąć dzienną dawkę probiotyków takich jak Culturelle dla dzieci. To jest udowodnione klinicznie, aby zwiększyć ich układ odpornościowy i może złagodzić problemy trawienne. Wystarczy wymieszać proszek do dowolnego pakietu zimnej żywności lub napojów. Ja szczególnie lubię ten produkt, ponieważ jest nabiał i bezglutenowe.

LTK: Jakie rady innych chcesz zaoferować naszym czytelnikom?

WS: Relax. Szczególnie, gdy dziecko jest młodsze, on / ona się zestaw w jego / jej pomysłów na prawie wszystko - w tym sposób przygotowywania żywności. Spodziewaj fiksacje żywności. Jeśli masło orzechowe musi być na wierzchu galaretki i umieścić galaretki na wierzchu masłem orzechowym, być przygotowany do protestu. Jest to etap mijania.

Również dostać dzieci do jedzenia warzyw i owoców wcześnie! Sposób, aby mieć trochę zabawę dla całej rodziny i włączyła je w diecie naszych dzieci jest sadzenie ogrodu rodziny. Ogród winorośli daje dzieciom poczucie odpowiedzialności, dumę własności, i uczą się cennych lekcji o tym, jak słońce, woda, nasiona i gleby spotykają się, aby jedzenie. Są one również bardziej prawdopodobne, aby jeść warzywa i owoce, które widzą, jak ich własnej twórczości.

Pomocna zasobów

LTK: Gdzie można dowiedzieć się więcej o sobie i swojej pracy?

WS: czytelnika może odwiedzić moją stronę Zapytaj dr Sears więcej informacji, a także pick-up kopię mojej najnowszej książki, Prime-Time Zdrowia.Dziękujemy dr Sears za jego czas i jego cenne rady dla naszych czytelników na powrót do szkoły!