grsail.com

Powrót do szkoły artystycznej działalności

Powrót do szkoły artystycznej działalności


Powrót do działań artystycznych szkół pomóc podjąć żądło z latem kończy się, a zajęcia zaczynają. Znalezienie kilku zabawnych sposobów, aby wypełnić bezpłatny kreatywność lato z zorganizowanego uczenia się w szkole, pomoc w przejściu łatwiejsze.

Dlaczego Powrót do szkoły sztuk pięknych Rozrywki Pomoc?

Choć koniec wakacji jest często postrzegana jako straszny rozczarowanie i "koniec zabawy" przez wszystkie dzieci, to nie musi być. Większość rodziców wie, że w drugim tygodniu z powrotem w szkole ich dzieci chętnie z powrotem w klasie. W związku z tym, że to tylko okres przejściowy, który należy rozwiązać.

Jednym z rozwiązań jest znaleźć jakiś powrót do zajęć szkolnych, które pomagają wspierać pewne przewidywania. Na przykład, wielu rodziców będzie zabrać dzieci ze sobą, kiedy idziesz na zakupy nowych przyborów szkolnych. Następnie, wszystkie błyszczące nowe ołówki, długopisy i notesy są pakowane, aż się szkoła się zacznie, co sprawia, że ​​dziecko podekscytowany się otworzyć wszystkie nowe narzędzia do nauki. Sztuka może podjąć działania, które krok dalej, nie tylko oddanie przewidywanie i entuzjazm do początku roku szkolnego, ale także zachęcanie do kreatywności i osobistej ekspresji.

Dodawanie osobowość Artykuły szkolne

Strona internetowa Disneya FamilyFun ma wiele projektów rzemiosła dla back-to-szkoły, w tym Decoupaged Pencil Box i Ołówek znajomych. Nawet starsze dzieci mogą korzystać z rzeczy jak Kieszenie Locker lub podejmowaniu kolaże swoich ulubionych bohaterów filmowych, letnich aktywności, lub zawodowych sportowców. Tego typu kreacje może służyć jako cel motywacyjny ustalania ćwiczenia, jak również, nadając ton na nadchodzący year.The szkoła Wielką zaletą tych rodzajów rzemiosła jest, że są one nieskończenie konfigurowalny - po prostu dlatego, że obraz "kieszeni locker" ma Kwiat nie znaczy, że musi. Piracka flaga, kapelusz magika lub logo zespołu wyścigowy lub sportowe mogą być tak łatwo tworzone. Czas potrzebny do ich tworzenia pomaga dzieci czują się bardziej jak również przygotowanie do szkoły razem z nimi. Mogą też bardziej troszczyć ołówków, jakie stworzyli i indywidualne siebie niż byłoby z zaledwie przechowywania zakupionych materiałów.

Znalezienie Materiałów

O ile strony takie jak ABCTeach są dobrym źródłem rzeczy jak gry do pobrania, ćwiczenia i kolorowanki wszelkiego rodzaju, można również znaleźć wiele materiałów, po prostu w domu. Jeśli masz w zwyczaju zapisywania rzeczy, które mogą być dopracowane, będziesz zaskoczony, jak wiele czynności sztuki można wymyślić. Na przykład, stare czuwania dekoracyjne jaja-kartonowych, z gąsienic do gier Mancala, bawiły tysiące dzieci na przestrzeni lat. Można również wybrać się na wycieczkę do sklepach oszczędności i sklepach hobby dostać niedrogich materiałów, takich jak przyciski, czyszczenia rur i arkuszy pianki rzemieślniczych używanych do rzeczy jak "kopert schowków" wymienionych powyżej. Można też zapisać się do lokalnej grupy Freecycle; często mają zapasy papieru, kopert i różnych materiałów rysunkowych i sztuki wymienionych.

Inne korzyści

Powrót do działań artystycznych szkoła może pomóc przygotować swoje dziecko do nowych środowisk szkolnych i rutyny. Na przykład, jeśli dziecko ma rozpocząć przyjmowanie szkolny autobus, można znaleźć całą stronę internetową pełne gry i zabawy Schoolbus tematyce. Gry online, stron druku, sztuki i innych przedmiotów zachęcać koncepcji bezpieczeństwa i dobrego zachowania, podczas gdy w tym samym czasie utrzymując zabawy pomysł i coraz dziecko gotowy na nowe doświadczenia.

Inne pomysły sztuki może być nauka rysowania mapy sposób dostać się do nowej szkoły i nauki o historii nazwy szkoły (wiele z nich pochodzi od prominentnych społecznościowych, takich jak prezydentów i przywódców sprawiedliwości społecznej). Nie trzeba ograniczać się do "tradycyjnych" sztuki jak rysunku i malarstwa; tworzenie rzeźby odkryty lub pisząc i wykonując sztukę o nowym roku szkolnym są również wielkie działania artystyczne.Pamiętaj, że celem tych działań artystycznych jest do zabawy i skojarzyć, że zabawy z powrotu do szkoły. Trzymaj je lekkie i przyjemne dla wszystkich, tak, że pierwszy dzień w szkole po prostu dodaje się do emocji.