grsail.com

Pościel: Pościel Porady alergików

Rodzaje Pościel Alergeny

Można by pomyśleć, że to tylko kurz, który gnieździ się w kołdrę i sprawia, że ​​kichanie. Ale hipoalergiczny pocieszyciel może utrzymać się wiele rodzajów alergenów pościel, w tym:

  • Kryty formy - upewnij się, że hipoalergiczne kołdry dół ma napięty zszywania lub winylu otaczanie i jest przechowywany w suchym pomieszczeniu.
  • Roztoczy i karaluch odchody - używać kołdrę lub poduszkę za dodatkową osłonę ubezpieczenia na hipoalergiczne pościel, ale pościel kontrola alergii zazwyczaj nieprzepuszczalną membranę.
  • Zarodniki, które kryją się w kurzu roztocza - Alergia wolne pościel i kołdry zablokuje się grzyby w swoich poduszek i hipoalergiczne kołdry dół.
  • Dym tytoniowy - nie powinno się palić w sypialni, ponieważ zagrożenie pożarowe na bok, nawet alergia darmo Pościel może śmierdzieć dymem.
  • Opiekunowie sierść - to niewidoczne i mogą pozostawać na pościel dla alergików nawet jeśli pozwolisz Fido zwijają się na hipoalergiczne kołdry.

Przechowywać z dala od alergenów pościel kontroli alergii i cieszyć się wolnym od kichania sen.

Kołdry dla alergików

Nie wszystkie kołdry są hypoalergiczne. Tylko w dół hipoalergiczne kołdry, które przeszły przez szereg kroków, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, brud i sierść są hipoalergiczne lub cierpiących na alergie. Poza tym jest hipoalergiczny, najwyższej jakości kołdry puchowe pochwalić budowę ściany przegrody który zapobiega zimne miejsca, ubezpieczenia sen sen.

Kurzu i pyłków - Kołdry dla alergików

Niewiele osób faktycznie uczulenie na dół. Oni są bardzo uczuleni na kurz, pyłki i inne alergeny znalezionych surowego puchu i pierza. Jakość, nowoczesne producentów pościeli dół umieścić ich puchu i pierza przez rygorystyczny proces prania, który eliminuje zabrudzenia i kurz, aby zapewnić produkty dół cierpiących na alergie.

Niektórzy producenci znajdują się w długim czasie, dół-produkujące regiony takie jak Węgry mają bardzo wyrafinowane sposoby wytwarzania puch gęsi alergii bezpłatne kołdry. Puch gęsi produkty, które są hipoalergiczne pomocy zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych.

Eat My roztocza

Musisz przeczytać etykietę na hipoalergiczne kołdry w dół: "Utrzymuje się roztocza." Masz wizję zające kurzu pod łóżkiem. Pomyśl o roztocza jako bardziej podstępnym kuzyna. Jadąc tej jesieni ... Atak roztoczami! Roztocza, kleszcze, skorpiony i pająki są członkowie rodziny pajęczaków. To powinno dać wyobrażenie o tym, jak odrażające roztocza są. ale gdy pająki mogą być przydatne w utrzymaniu populacji przerażający-Crawly dół, sub-mikroskopijne roztocza kurzu gniazdo w króliczki, jeść martwy naskórek i Doritos (zakład nigdy nie będziesz przekąskę w łóżku ponownie), rasy, i pozostawić odpady w naszych łóżkach , Potem swędzenie i kichania, kiedy tulić w arkuszach i cząstki pyłu przedostaje się do naszej skóry i nosa.

Czy nazywasz exterminator? Governator? Superman? Nie - kupując pościel pościel dla alergików i kontroli alergii jest najlepsza obrona przed roztoczami. Splot tego hipoalergiczne kołdry w dół, jak również dobrej szczelnie zamkniętym kołdrę, zatrzymuje roztocza. Możesz wyeliminowania problemu roztocza kurzu i zachować hipoalergiczne pościel jeszcze bardziej bezproblemowe, utrzymując skórę eksfoliacji i, jak powiedział, nie podjadanie w sypialni. Jest to jedna z funkcji stworzenie, które, dzięki pościel hipoalergiczne, może mieć szczęśliwe zakończenie.

Koc Cover - dół Wypełnij Kołdry

Możesz polegać na przytulnym puch gęsi wypełnić kołdry, aby dać dobry sen w nocy.

Puch gęsi pułapki powietrza, które przekierowuje ciepło ciała do siebie. Jeśli jesteś uczulony na dół, tkaniny jakości pokrycia na własną gęsi pierzyną może zminimalizować problemy. Albo można znaleźć gęś dół kołdrę od producenta, który produkuje hipoalergiczne kołdry puchowe.

Czym jest alergia sterowania Pościel?

Alergie. Gdziekolwiek spojrzeć, nowości mówi ci, że jesteś uczulony na coś, lub wkrótce będzie. Astma u dzieci. Uczulonych na orzeszki ziemne. Czy nasze sypialnie, nawet bezpieczne? Pościel sterowania Alergia może pomóc pokonać problem alergii. Pościel kontrola alergii, po prostu, utrzymuje roztocza, kurz i sierść zwierząt ze swojego hipoalergiczne kołdry dół. To także wykonane z materiałów takich jak bawełna, że ​​nie jest prawdopodobne, aby kichasz, i nie jest traktowany z substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę lub płuca. Jakby tego było mało, firmy pościel kontroli alergii również hipoalergiczne "> akcesoria pościel, takie jak osłony i barier, takich jak interliners lub miękkich okładkach plastikowych.

Wkładka jest tarcza między kołdrą i Twojej hipoalergiczne kołdry dla podwójnej ochrony. Albo można całkowicie otoczyć hipoalergiczny pierzyna z otaczającym pocieszyciel z pasującymi pozorów. Ale jeśli nie chcesz rezygnować z pięknej hipoalergiczny pierzyna i kołdrę jak również swoje poduszki Shams darmową pościel i alergii, to zazwyczaj bezpieczny zakład, że "hipoalergiczny" oznacza całkowicie hipoalergiczne. Po tym wszystkim, można nosić alergenu histerię za daleko. Jeśli zmniejszenie wilgoci w domu, prysznic w sezonie pylenia lub po zebraniu owoców i warzyw, i zainstalować ostrzejszy obraz Ionic Breeze Quadra urządzenie w swojej sypialni, będziesz pochodzić własną kontroli alergii układu łóżek.

Alergie skórne na pościel

Twoje płyny nie mogą być powodem jesteś swędzenie. Materiał ściółkowy może powodować podrażnienia skóry i alergie.

Roztocza nie są jedynymi źródłami problemów alergicznych. Jeśli jesteś uczulony na tkaninie lub barwnika w Twoim pocieszyciel kołdrę lub arkuszy, upewnij się, że można kupić pościel dla alergików z barwnika i leczenia, które nie ściera się komórek skóry. Nie musisz robić i barwnik. Jeśli masz odpowiedni rodzaj farby, ale nadal porysować, może być uczulony na kołdrę hipoalergiczne wełny ze względu na wełnę.

Zdecydować się na hyallergenic pierzyną zamiast. Po tym wszystkim, masz wystarczająco dużo problemów wstrząsów małżonek śpi ze swoim chrapaniem.

Hypocleaning i Kołdry dla alergików

Niektóre dół producenci pocieszyciel oferują bezpłatną gwarancję na alergię swoich produktów. Się stosować w tych alergii wolnych puchowe jest poprzez proces hypercleaning. Łagodne, biodegradowalne środki czyszczące są używane do mycia w dół. Dół, następnie płucze 07:55 razy.

Hypercleaning jest delikatne, ale skuteczne. To usuwa kurz, brud i alergeny opuszczające dół do czterech razy czystsze niż dół znaleźć w kołdry, które nie zostały hypercleaned. Nawet jeśli kupiłeś pierzyna z gwarancji antyalergiczne, najlepiej ująć pierzyna w dół pokrywy pocieszyciel.

Syntetyki - Alergia na kołdry puchowe

To stwierdzono, że gęś kołdry port mniej alergii na puchową niż syntetyczne kołdry, ponieważ tkaniny otaczającą puch gęsi jest często wykonana z mocniej splocie. W związku z tym występuje mniejsze ryzyko wystąpienia roztoczy w dół niż w materiałach syntetycznych. Przy wyborze pierzyna, za jakość obudowy i stopnia ciepła Twój pierzyna zapewni.

Wybierz gęś pierzyną, odpowiedniej do domu na środowisko lub regionu, w którym mieszkasz.

Goose kołdry puchowe

Wielu ludzi, którzy są uczuleni na zwierzęta mogą nadal być w stanie korzystać z gęsi kołdry, ponieważ puch gęsi fill power jest czyste i zamknięte w szczelnie tkaniny. Niektórzy eksperci uważają, że jest mieszanką zwykłych piór z puchu w pierzyna, że ​​pogarsza alergie.

Czystsza biały puch gęsi, mniejsza ilość piór włączone-więcej alergików pierzyna jest.

Gwarancja i luksusowe kołdry puchowe

Jeśli uważasz, że jesteś uczulony na pióra gęsiego puchu, wybierz producenta, który bardzo czyści swój puch gęsi. Będziesz bardziej prawdopodobne, aby cieszyć się hipoalergiczny doświadczenie kołdry uśpienia. Ale jeśli rozpaczliwie potrzebują, aby wydostać się z pod gęsim pocieszyciel, sprawdzić gwarancji. Niektóre jakości luksusowe kołdry pochodzą z pięciu do 10 lat gwarancji. Sprawdź polityki powrotu, też.