grsail.com

Porady ZARZĄDZANIA: sprzedaży

Kto to zrobił?

Nigdy nie trzymaj swoje obecne sprzedawca odpowiada za jakość pracy wykonanej przez poprzedniego użytkownika.

Bądź liderem

POSŁUCHAJ niż WYKŁAD
PROMUJE zamiast tłumić
STYMULUJACYCH a nie dyktować

Pierwsze całą firmę do sprzedaży

Sprzedający jest nie tylko dla sprzedawców. Należy do każdego pracownika w firmie. Sprzedający jest po prostu fullfillment od potrzeb klienta, chce lub chce i to jest dokładnie to, co firma robi cały zespół za każdym razem ktoś kupuje produkt lub usługę. Ponieważ klienci są źródłem utrzymania wszystkich przedsiębiorstw, ważne jest, aby każdy pracownik poznać sztukę obsługi klienta. To nie ma znaczenia, czy jest to recepcjonistka lub osoba, która zajmuje się dystrybucją mail, zespołu wyszkolonych firm, które rozumieją wartość i dzięki uprzejmości relacji z klientami, lepszych produktów i usług.

Skuteczne przywództwo

Aby być skutecznym liderem trzeba szkolić ludzi w praktycznych technik organizacji i planowania. Należy również stale rozwijać własne zdolności przywódcze i umiejętność motywowania innych. Być w stanie dać wgląd w problemy i potrzeby działu sprzedaży.

Zmiana

Wiele razy jesteśmy powołani razem na spotkanie, aby ogłosić nowe zmiany. Większość czasu, usłyszysz ludzie narzekają na zmiany. Dlaczego? Głównie z powodu strachu. Co to oznacza? Co dalej? Czy to dobrze, czy źle?
Po zaakceptowaniu faktu, że wszystko zmieni się w takim czy innym czasie, będziesz w stanie obsłużyć zmienić lepiej. Jedna rzecz, że nauczyłem się to w ten sposób: możemy rozwijać za każdym razem coś 'zmiany'. To może potrwać przyzwyczaić; jednak więcej razy, niż nie zmieni spowoduje czegoś lepszego.

Możesz prowadzić ludzi

"Nie zarządzać ludźmi, zarządzać rzeczy można prowadzić ludzi.". -Admiral Grace Hooper

Kto powinien być uznany?

Nie ma nic tak demotywujące, aby ktoś inny wziąć kredyt na pracy, którą wykonują. Widziałem najlepsi ludzie sprzedaży rzeczywiście rzucić swoją pracę, ponieważ ich kierownik wziął za swoją pracę. Kluczem do motywowania sprzedawców, aby zrobić wszystko, to dać im kredyt na ich sukcesów, pomysłów, ulepszeń itp Rozpoznaj innych ludzi za ich wkład. Podczas kopiowania słowa kogoś innego, strategii, działań, itp, aby stać się bardziej skuteczne sobie, należy dać kredytu w przypadku gdy kredyt jest spowodowane przez uznanie osoby zostały wyciągnięte z.

Papierkowa robota

Ach, wszyscy narzekają dokumentów; jednak, powiedzmy to głośno: "Papierkowa robota jest dobra."
Dlaczego? Co to jest praca biurowa? Papier pracy jest to, co robimy w celu zarządzania naszą procesu sprzedaży. Na początku planujemy naszą strategię "na papierze". W końcu, czasem z kolei w naszych zamówień "na papierze". Papierkowa robota jest prowadzenie rejestrów. To pokazuje, jak bardzo firmy komisja zasłużyłaś. Gdy mamy czek, wiemy, że ktoś zrobił jakieś "papiery", aby zrobić to dobrze.

Program Motywacyjny

Programy rozwijające zachęty sprzedaży daje kierunek i inspirację do działu sprzedaży. Będą pracować w zespołach i indywidualnie, w celu osiągnięcia celów. Kiedy sprzedaż w dół, rozwijać pewne bodźce. Ludzie będą pracować ciężej o uznanie niż dla pieniędzy.

Zatrudnianie Super Stars

Zatrudnić najlepszych ludzi do pozycji sprzedaży, zacząć od zdefiniowania umiejętności i cechy potrzebne do wykonywania pracy. Następnie projekt symulacji przetestowania tych konkretnych umiejętności i cech; wraz z określonym układzie pomiarowym. Kiedy można zmierzyć w jakim stopniu mają kandydaci konkretnych umiejętności i cechy potrzebne do wykonywania, będziesz miał lepszy sposób oceny i zatrudnić ludzi, którzy sprawiają, że różnica w swoich dolnych line wyników.

Koszt sprzedaży zaproszenia

Średnio kosztuje 113,25 dolarów, aby wysłać przedstawiciela na sprzedaży połączenia, według ostatnich (2001) Sales & Marketing Magazine badania.

W roku 1988, Wall Street Journal opublikował artykuł, który stwierdził, kosztu sprzedaży wezwanie było 229,70 dolarów, według danych z Pracowni Reklamy wydajności, oddział McGraw-Hill Research.

Tak więc, jak widać, podczas gdy technologia może być obniżenie kosztów połączenia sprzedaży, podróżować do odległych rynkach zwiększy ilości. Bez względu na to, widać, że dla każdej sprzedaży nawiązywanych połączeń, koszt jest znaczny. Spędzić czas mądrze, i zakwalifikować do potencjalnych klientów dokładnie.

Mentorzy

Wiele firm zaczyna korzystać z `mentoring` proces; przy czym, osoby z większym doświadczeniem krok do tablicy, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Gdy jest to traktowane w sposób profesjonalny, może to być bardzo korzystne i satysfakcjonujące dla kilku osób: osoba jest mentorem - osoba mentoring - i osoba whos się ich zespół `tutored`! Jeśli mentoringu nie jest właściwie traktowane choć; może generować żal i spuścić morale.