grsail.com

Porady ślubne: Thrifty

Nazwa listy Zmień

Tutaj jest link do listy miejsc do zmiany nazwiska po jesteś żonaty. Upewnij się, że nie zapomnij zmienić nazwisko na wszelkich miejsc internetowych, które są zarejestrowane w. http://www.todays-weddings.com/articles/name_change.html

Centerpieces

Idź do http://www.adigitalromance.com/weddcrafts11.html zobaczyć pomysł na co stroiki, które zrobiłem na moim ślubie.

Open Bar

Słupki stają się przeszłością, z rosnących kosztów ślubu i kosztów życia wzrasta. Nie jest to obowiązkowe, aby mieć otwarty bar dla każdej długości czasu, na recepcji. Te dni zobaczysz go coraz mniej, jeśli w ogóle.

Wypożycz suknię

Jeśli to nie ma znaczenia, czy masz własną suknię, dlaczego nie nosić twoja matka lub twój przyjaciel, lub jeden z innych sukniach twojego krewnego? W ten sposób wszystko, co masz płacić za to, że zmiany (w razie potrzeby).

Make-Up

Jeśli planujesz na sobie make-up na dzień ślubu, można zaoszczędzić trochę pieniędzy, albo stosując go samodzielnie, lub z członkiem rodziny lub znajomy zrobi to za Ciebie. Jeśli masz trema, i jesteś bardzo chwiejny, to lepiej się o członka rodziny lub znajomego to zrobić. To tylko jeden mniej rzeczy się martwić o dniu ślubu.

Rezerwacja online Honeymoon

Chciałbym naprawdę tylko sugerują, że to, czy ktoś z was jest często samotnie i wiedzieć wszystko, co jest zaangażowany w przygotowanie tej imprezy, a jeśli nie jesteś w podróży daleko. Jeśli wybierasz się gdzieś daleko, lub miejsce, które nigdy nie zostały do, co najmniej rozmowy do biura podróży o tym, czy badania go mocno, zanim zakup organizacji podróży.

Akcji, akcji, dzielić się Odznaczenia

Jeśli masz dużą rodzinę i / lub grupę przyjaciół, że wszystko będzie ślub w ciągu kilku lat od siebie, to dlaczego nie podzielić się dekoracje weselne. Na przykład, jedna osoba może kupić chcąc dobrze i pożyczają je z innymi w grupie, gdy tego potrzebują. Możesz to zrobić z wielu dekoracji ślubnych. Postaraj się, aby coś, co nie będzie z mody w przyszłym tygodniu albo.

Nakręć własny

Przejrzyj czasopisma wesele, aby spróbować znaleźć łaski i dekoracje, które lubisz, które również poczuć można zrobić. Jeśli nie jesteś przebiegły, to może masz znajomego lub krewnego, aby zrobić to za Ciebie.

Artykuł - Wesela na budżet

Do artykułu o wesela w sprawie budżetu, przejdź do http://www.weddingzone.net/px-pl010.htm dostać jakieś dobre propozycje.

Artykuł na Catering tanich

Sprawdź ten link do artykułu dogłębnej, z tonami pomysłów, na tanich pomysłów gastronomicznych. http://www.weddingzone.net/px-pl016.htm

Dla przyszłej panny młodej

Wesele prysznicem jest zwykle podawany przez Maid of Honor, więc upewnij się, że jesteś z nią rozmawiać o swoim prysznicem. Nie trzeba wynająć halę i to coś albo. Można tylko mieć go w czyimś domu lub w ich podwórku i nadal osiągnąć te same rzeczy.

Nie Get Limo

Jeśli chcesz zatrudnić zawodowego do obsługi transportu, ale nadal chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie dostaniesz limuzynę. Zamiast tego, można uzyskać piękny, stary samochód lub sedan lub czegokolwiek innego, co może mieć Twój dostawca. Te dni można zobaczyć więcej i więcej różnych środków transportu do iz wesela, więc bądź kreatywny i zaoszczędzić pieniądze.

Czy Weź półprofesjonalnych ślubu wideo

Jeśli nie chcesz płacić kosztem profesjonalny kamerzysta, a ty nie chcesz mieć znajomości zrobić, mają pół-zawodowym zrobić. Zadzwoń w szkole zawodowej lub na uczelni w obszarze, aby zobaczyć, czy byliby w stanie zrobić to za Ciebie. Większość będzie skakać na możliwość uzyskania takiej pracy, a aby móc dodać do swojego "portfela".

Imię Zmiana opcji

Idź do http://www.wam.umd.edu/~sek/wedding/names.html czytać artykuł o nazwy zmiany opcji. Niektóre z tych opcji są bardzo różne!

Włosy

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych może zrobić dla ciebie włosy, które Ci zaoszczędzić pieniądze, nie mając profesjonalnego zrobić. Proste style są, a wiele z tych stylów nie wymagają profesjonalnych.

Sit Down, w formie bufetu, lub coś w między

Tak, masz typowy usiąść kolacja w formie bufetu, lub coś w środku? To będzie wielka czynnikiem ile oszczędzasz. Usiąść posiłki kosztować więcej, ponieważ wymagają one X ilość kelnerzy za kwotę X gości lub tabel - i to, gdzie robi się drogie. Chcesz w formie bufetu, ale nie jesteś pewien, czy to pójdzie na dobrze? Następnie spróbuj coś pomiędzy. Zaplanuj dokładnie, bo wyżywienie jednym z największych wydatków weselnych.

Powinieneś dostać w biurze podróży?

Jeśli nigdy wcześniej nie naprawdę udał wcześniej, może warto rozważyć przejście przez biuro podróży - zwłaszcza, jeśli będzie tam z kraju. Jeśli wybierasz się do ośrodka, jak Sandals lub plaże, warto udać się do jednego z certyfikowanych biur podróży. Certyfikowane biura podróży są w stanie powiedzieć wiele rzeczy o ośrodku, że nie znajdziesz w broszurze, ponieważ byłem tam wcześniej. Tak, będziemy chcieli, aby zważyć opcji, które pomogą Ci podjąć tę decyzję.

Nowy zestaw panny młodej Nazwa Zmień

Pierwsze swoje imię zmienione od panieńskiego nazwiska do nazwy małżeńskiego jest bardzo czasochłonny projekt, który wymaga dużo czasu, cierpliwości i organizacji. Aby pomóc Ci przez to, że jest zestaw, który można kupić. Wszystkie zestawy są spersonalizowane do stanu panny młodej, tak, że będzie miała wszystkie niezbędne dokumenty. Jest to na pewno warto małych inwestycji.
Dziennik Nowy zestaw panny młodej Nazwa Zmień

Czy potrzebujesz Professional?

Jedna rzecz, że oboje muszą zdecydować, czy chcesz mieć profesjonalny fotograf zrobić zdjęcia na swój ślub. Jeśli nie zdecydujesz się, to musisz zacząć planować, kto to zrobi, które zdjęcia mają zostać podjęte, i tak dalej. Jeśli zdecydujesz się zatrudnić zawodowego, nadal można zaoszczędzić pieniądze poprzez ograniczenie liczby zdjęć, które on / ona odbywa, a także liczbę miejsc, że zdjęcia są robione. Na przykład, będzie kosztować więcej dla fotografa do wykonywania zdjęć w twojej matki, kościół, specjalnego miejsca, kościół i odbiór.

Nieformalne Zaproszenia

Jeśli masz nieformalne ślub, można zaoszczędzić na zaproszenia. Na przykład, można iść bez zaproszenia i zaprosić ludzi przez telefon, e-mail i pocztą. Jeśli nadal chcesz zaproszenia, można było kupić paczkę gotowych zaproszeń (takie jak dla urodziny) i korzystać z tych zamiast kupować drogie, fantazyjne nich.

Opowiada gości

Idź do http://www.adigitalromance.com/weddcrafts12.html zobaczyć unikalny pomysł użyłem do moich gości przysług na moim ślubie.

Ślub dobrodziejstw i dekoracje

Idź do http://tinyurl.com/1d0g i kliknij na link ślubu zakupu sprzyja ślub i odznaczeń, w dużych ilościach, i zaoszczędzić pieniądze i czas w procesie.

Ożenić Około Wielkanocy itp

Jeśli wziąć ślub w okolicy Wielkanocy, nie może być już kwiaty w kościele. Kwiaty takie jak tulipany i lilie są bardziej prawdopodobne niż inne. Sprawdź w kościele przed wydawać pieniądze na więcej kwiatów. Ponadto, należy sprawdzić, czy to działa na całym innych świąt.

Masz Zapoznanie się Twój Videographer

Czy masz przyjaciela lub krewnego, który zawsze taping rzeczy i naprawdę dobry w tym? Jeśli tak, możesz poprosić go lub ją, czy byliby chętni na taśmę twój ślub. Jeśli pójdziesz tą drogą, upewnij się, że możesz wyjaśnić dokładnie, co chcesz i / lub nie chcesz. Ponadto, jeśli zrobisz coś out-of-the-zwykłym na ceremonii lub recepcji, upewnij się, że kamerzysta o tym wie, i że chcesz go taśmą.

Użyj jednorazowego użytku kamer w recepcji

Możesz ograniczyć liczbę zdjęć profesjonalnym musi podjąć poprzez aparatów jednorazowych w recepcji. Umieść je na wszystkich stołach, i upewnij się, że zostawisz instrukcje i / lub mają DJ udzielić wskazówek. Możesz zadać kilka osób do podjęcia pewnych zdjęć i możesz poprosić gości podjąć szczere strzały. Również wiedzieć, które strzałów plany Fotograf na podejmowanie, tak, że nie są duplikowane.

Czy znajomy Weź Zdjęcia

Czy znasz kogoś, że jest dobry w robieniu zdjęć, które można mieć pewność, że on / ona dobrą robotę? Jeśli tak, to poproś go / jej to zrobić dla Ciebie. W zależności od relacji z tą osobą, możesz nawet nie muszą płacić za usługi. Upewnij się, że przed dniem ślubu, że siadasz z nim / nią do dyskusji, które zdjęcia są najważniejsze dla ich podjęcia. Jeśli będziesz robił coś out-of-the-zwykłym podczas ceremonii lub recepcji i chcesz, sfotografowany, upewnij się, że wypełnienie osoby tak, że on / ona będzie gotowa.

Bufety są Dobry Wybór

Bufety zyskują coraz większą popularność wśród narzeczonych i stajennych, jak i ich gości. Dla narzeczonych i stajennych, w formie bufetu jest mniej kosztowne i świetny sposób, aby być w stanie zadowolić więcej gości z opcji żywności. Goście lubią, bo dostaje opcje, zamiast kurczaka. Jeśli masz kruche gości, należy pamiętać o tym, a ktoś im pomóc dostępne.

Dla przyszłej panny budynkiem

Dodać do tego piękne wesele prysznicem dekoracji samodzielnie. http://www.womansday.com/xp6/WomansDay/crafts.xml/0302/0302bridal_centerpiece.xml

Nakręć własny

Aby zaoszczędzić na zaproszenia, możesz stworzyć własną. Większość jednostek i stacjonarne sklepy sprzedają puste opakowania po zaproszeń, które można umieścić za pośrednictwem komputera. Przed zakupem całej kwoty, które potrzebujesz, możesz kupić tylko jeden pakiet pierwsze, upewnij się, że idą za pośrednictwem drukarki dobrze. Czasami, zaproszenia, które zostały podniesione granic i / lub grafiki, będzie miał kłopoty przechodzi niektórych drukarkach. Jeśli to nie działa dobrze przez Ciebie, spróbuj kogoś innego.

Czy Weź półprofesjonalnych zdjęcia

Zamiast profesjonalny wykonać zdjęcia lub znajomy, dlaczego nie dostać pół-zawodowym? Nie ma chyba w szkole zawodowej lub na uczelni, w Twojej okolicy, że może zrobić to za Ciebie. Będą one bardziej niż wdzięczny mieć okazję do takiego zadania, i być w stanie dodać do swojego portfela. Tylko upewnij się, że czujesz się komfortowo z osobą, którą wybierzesz, i powinno być w porządku.

Pakiety ślubne

Zanim zarejestrujesz się na pakiet ślubny, warto najpierw zrobić swoją pracę domową. Nie wszystkie opakowania pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Również przeczytać szczegóły tego pakietu bardzo ostrożnie, aby upewnić się, że nie ma żadnych ukrytych opłat, ponieważ dostał paczkę.

Artykuł - 25 Favor Pomysły ślubne

Na http://www.todays-weddings.com/articles/favor_ideas.html można przeczytać artykuł o 25 pomysłów, które sprzyjają ślubnych można zrobić samemu.

Budżet Formularz Tracking

Kiedy planujesz ślub, to jest bardzo łatwo zapomnieć o swój budżet. Tu jest link do formularza śledzenia budżetu, aby pomóc Ci w tym. http://www.frugalbride.com/trackyourbudget.html

Należy Odrobina luksusu?

Chcesz mieć oszczędny miesiąc miodowy, czy chcesz zaszaleć, lub znaleźć coś w środku? To jest pierwsza rzecz, że trzeba podjąć decyzję, zanim nawet myśleć o celu. Jeśli nigdy nie naprawdę się nigdzie wcześniej, może chcesz zaszaleć. Jeśli planujesz czeka na pierwszą rocznicę podjęcia wielki miesiąc miodowy, to możesz być oszczędny lub pół-oszczędny dla tego jednego. Wiedząc to pomoże Ci podjąć decyzję.

Podziel Kościół Kwiaty

Podczas rezerwacji ślub, czy jest inny ślub tuż przed i / lub po nim. Jeśli tak, to czy będą one pozwalają na kontakt z inną wesele, aby zobaczyć, czy chcieliby, aby przejść razem na temat kosztów kwiatów, z których korzysta się w kościele i mają być dostępne kwiaty dla obu wesel.

Aby Tan Tan, czy nie

Tak, jesteś zastanawiać się, czy należy udać opalania przed dzień ślubu. Opalanie nie jest zdrowe, ale nie jest źle, poparzenie słoneczne w tropikach. Tak więc, jeśli masz zamiar gdzieś tropikalne, może warto rozważyć uzyskanie rozrusznika opaleniznę, tak że mam nadzieję, że nie palą się, gdy jesteś w podróży poślubnej. Ponadto, jeśli łatwo spalić, możesz go uznać za dobrze. Jeśli nigdy wcześniej nie opalona, ​​porozmawiać z zaufanym przyjacielem lub członka rodziny, który ma, aby uzyskać informacje przed wyjazdem opalania.

Księga gości Idea

Na http://www.adigitalromance.com/weddcrafts10.html znajdziesz pomysł księgi gości, które użyłem na mój ślub.

Nakręć własny

Stwórz własne kwiaty na swój ślub. Od bukietów do Corsages i centerpieces do dużych rozwiązań można zaoszczędzić sporo pieniędzy, robi to sam. Można stosować suszone kwiaty lub kwiatów jedwabiu w sklepie rzemiosła lub wybrać własne dzikie kwiaty. Bądź tak kreatywny, jak chcesz, dodając tkaniny, wstążki, kokardy i inne rzeczy, aby Twoje dzieło oryginalne.

Jack-n-Jill Party

Więc zdecydowałem, że chcesz naprawdę lubią mieć imprezę Jack-n-Jill, ale nie jesteś pewien jak to zrobić bez rozbijania banku. Cóż, zamiast wynajmu sali i coraz cateringową, dlaczego nie mają noc na mieście, a nie? Wybierz restauracja, że ​​ty i twoja narzeczona ", aby przejść do i dokonać rezerwacji. Następnie przejdź basen zabaw, iść potańczyć, zagrać w kręgle, czy cokolwiek to jest, że ty i twoja narzeczona "jak to zrobić. W ten sposób, każdy ma iść i bawić się, a obciążenie finansowe nie jest w lewo, aby wybrać kilka, bo każdy płaci na swój własny sposób.

Użyj własnego pojazdu lub pożyczyć

Jeśli Ty lub ktoś, że wiesz, ma ładny pojazd, który chcesz użyć, to dlaczego nie pójść dalej i użyć go! To byłoby mądre, aby dowiedzieć się, kto będzie odpowiedzialny za jazdę zanim zapytasz pożyczyć pojazd, tak aby właściciel nie zakłada, że ​​masz na myśli, że on / ona będzie jedną robi jazdę. Jeśli masz zamiar użyć własnego samochodu, to byłoby mądre, aby znaleźć kogoś innego, prawdopodobnie nie jest w stosunku, do prowadzenia go dla Ciebie.

Nie trzeba mieć Champagne

Wbrew powszechnemu przekonaniu, coraz więcej par decyduje się nie dostarczyć butelkę szampana przy stolikach. Inne opcje są fałszywe szampana albo w ogóle nic. Goście mogą nadal toast młodej pary z własnej napoju zamiast szampanem toast.

Unikalne Wedding Favor Pomysły

Idź do http://www.onlinefavors.com/ znaleźć unikalne pomysły za ślub do zakupu i / lub zrobić. Jest sekcja na prawej części strony z linkami do zrobienia to sam opowiada.

Lista Rocznica ślubu

Idź do tego linku, a otrzymasz listę, gdzie można nagrywać rocznice ślubu przyjaciół i członków rodziny.
http://members.tripod.com/~grambk11/annivdateslist.html

Darmowe Projekty ślubne

Idź do http://www.crafts-beautiful.com/projects/index.php?occasion1=Weddings projektów ślubnych dla wolnych.

Artykuł - Pytania dla fotografa

Idź do http://www.weddingbasics.com/photography/questions.asp za artykuł o nazwie "Pytania do fotografa.

Czy naprawdę potrzebujesz / chcesz?

Jeśli masz zamiar mieć profesjonalnego fotografa, który wie o każdym zdjęciu, które mają być podjęte, może nawet nie chcą kamerzysta. Muzycy są drogie, więc można byłoby lepiej płacą więcej za profesjonalnego fotografa, a nie.