grsail.com

Porady ekspertów na zakochanie się ponownie po rozstaniu

Porady ekspertów na zakochanie się ponownie po rozstaniu


Potrzebujesz pomocy w nauce, jak zakochać się ponownie po rozstaniu? One kluczowe jest, aby wydostać się i pozwolić sobie na kolejny spotkać się z kimś. Niech porady naszego trenera do randki ci z czytelników pomóc znaleźć drogę.

Dowiedz się, jak zakochać się ponownie po rozstaniu

Pytanie czytelnika

Proszę o pomoc! Podczas gdy byłem w pracy w mojej starej pracy spotkałem człowieka, który był żonaty, ale powiedział mi, że był rozstaniu. Zaczęliśmy więc romans i jego żona dowiedziała się i zostawiła go. Z jakiegoś szalonego powodu Byłam z nim, mimo że wciąż ją kocha. Zostaliśmy widząc siebie przez około pięć miesięcy. Powiedział żonie o mnie, a ona zdecydowała się wrócić z nim, ale wziąć sprawy powoli. Naprawdę myślę, że go kocham i to boli tak bardzo, że czuję używane. Jestem również obawia się, że nigdy nie zamierzam spotkać nikogo innego, bo nigdy nie wychodzę nigdzie. Naprawdę chcę poznać kogoś wyjątkowego. Myślę, że może to być jeden z powodów, że ja kładę się ze wszystkim. Jak poznałem kogoś nowego i przejść, jeśli nie pójdę nigdzie spotkać się z kimś? Jak dostać się nad nim? ~~ Donna

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Donna,

Mimo, że zakochał się w człowieka, który został oddzielony od swojej żony, a który później postanowił działać na jego małżeństwo jest bolesne, to nie nauczy się czegoś o sobie. Okazało się, że jesteś sympatyczne i są w stanie zakochania. Ten tymczasowy związek wypełnił pustkę w sobie i zapalone motywację i pragnienie, aby ponownie mieć doświadczenie. Nie sugeruję, że wiedza ta zabierze ból niego odejdę. To może jednak pomóc, aby zobaczyć, że coś jest dobre, wyszedł z doświadczenia miałeś z tym człowiekiem. Nie ma powodu sądzić, miłość się nie powtórzy.

Podobnie, nie sądzę, że cię używane. Wydaje mi się jak wypełnić pustkę w nim też. Najprawdopodobniej jego samotność była wynikiem jest nieobsadzonych w jego małżeństwie. Zwrócił się do ciebie, bo ty też wspólne to uczucie chce być kochany. Jednak ma on historię z żoną i wspomnienia lepszych czasów ich wspólnych. Gdy pojawiła się w niej zazdrość, to miesza pragnienie każdego z nich do pracy na ich ślubie. To też nie zabierze skruszenie umiłowawszy i przegrał, ale może z czasem będzie to zmniejszyć ból.

Masz rację co do jednego. Pobyt w domu nie będzie można poznać nowych ludzi lub znaleźć kogoś szczególnego. Tak, jak niewygodne, jak mogłoby się czuć wyjść i zaangażować, nie można wybrać lepsze czas w roku, aby to zrobić. Sezon wakacyjny to wyjątkowy czas w roku, ponieważ ludzie mają pozytywny i "dobrej myśli" tego rodzaju postawy. Dla singli, o tej porze roku może być doskonałą okazją do być tylko w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Jeśli nie jesteś "Życie dziewczyny partii" typu to nie znaczy, że nie może być typu impreza. Angażowanie się jest łatwiejsze niż myślisz. Wolontariat jest dobrym sposobem, aby być na uroczystości nie czując niezręczność pokazuje się jako gość. Jako wolontariusz Twoim zadaniem jest, aby inni czuli się komfortowo i swobodnie. Będąc łaskawym gospodarzem jest sposób, aby przyciągnąć innych do Ciebie. Istnieje wiele miejsc, do wolontariatu. Jedno miejsce jest z wiarą lub duchowe oparte. Czy jesteś religijny lub bezwyznaniowym, o tej porze roku przyciąga do siebie ludzi w sposób duchowy. Wszyscy chcemy czuć podłączony; społeczności lub jak lubię mówić "wspólna jedność" łączy ludzi w poszukiwaniu sensu i celu. Jeśli jeszcze nie należysz, szukać kościoła lub bezwyznaniowym zgromadzenia oferującej usługi, przyjęcia lub inne działania, które budzą się z tobą. Zadzwoń do nich i zapytać, czy mogą korzystać ochotnika, aby pomóc.

Innym doskonałym sposobem, aby spotkać innych singli jest w akcjach charytatywnych. Wiele organizacji oferuje imprezy pozyskiwania funduszy zwłaszcza partie sylwestrowy. Zadzwoń do swojego ulubionego miłość i zobaczyć, jakie wydarzenia mogą być gospodarzem między ostatnich tygodniach grudnia do lutego.

Z prawem Nowego Roku za rogiem, grup, klas i kursów będą wszystkie uruchomieniem. Jest to doskonały czas, aby pomyśleć o własnych zainteresowań, hobby i rozwoju osobistego. Angażując również są wychodzenia z domu, rozszerza się i staje się bardziej interesującą osobą. Jeśli strach został Cię powstrzymuje od podejmowania ryzyka, aby spotkać ludzi, ale należy pamiętać, Odwaga to opanowanie fear- nie brak mu (Mark Twain).

~~ Lori

Trzymając się swoim ex

Pytanie czytelnika

Mam 17 lat i byłem przez wiele kłopotów randkowych. I z dnia ten facet na rok, ale wiem, że byliśmy w sobie zakochani. I nadal dbać o niego tak bardzo, i za każdym razem starałem się przejść, nigdy nie mogę o nim zapomnieć. Był randki dziewczyny od czasu 2 tygodni po zerwaliśmy, a w tym miesiącu będzie je razem przez 1 rok i 4 miesiące. Wciąż apeluje, teksty, i widzi mnie i mówi mi, że nadal dba, a oni będą zerwać, ale nigdy nie robić. Tym razem naprawdę wydaje się być poważna, ale nie chcę być złamane serce znowu ... to boli na tyle złe, że nie jestem z nim na początku .... Co mam zrobić - Autor:?: Megan

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Megan,

Jakie to smutne, że trzeba umieścić swoją miłość życia zawieszone w ubiegłym roku, cztery miesiące czeka na swojego ex, aby wykonać ruch. Tylko ruch zdaje się być co jest utrzymać się na smyczy, podczas gdy on zachowuje się jak chłopak (aczkolwiek złym chłopakiem) do kogoś innego. To dlatego jesteś w wielkim bólu i dlaczego to tak bardzo boli. Nie puścił go i zasmucony koniec relacji. Zamiast tego, prowadziły do ​​snu, fantazji, że pewnego dnia wróci do ciebie. Teraz jeden rok i cztery miesiące później, nadal czeka. Grasz drugie skrzypce !!! STOP !! Nie zasługują na back-up każdego faceta. Zasługujesz, aby być numerem jeden dziewczyną i nie do tego wszy.

Zachowania zawsze, zawsze mówią głośniej niż słowa. Dopóki nie są gotowe do podjęcia działań na własną rękę, twoje życie będzie nadal tkwić. Mam teorię na temat w akcji. Prawdziwym powodem osób pobyt w złych relacji jest to, że to naprawdę nie jest tak źle. Gdy jest się z nim jest bardziej bolesne niż być bez niego, będziesz gotowy, aby pozwolić mu odejść i iść dalej ze swoim życiem. Kiedy nadejdzie ten czas, można powiedzieć swoim ex; "Przez lata, cztery miesiące czekałem na ciebie. Wierzyłem ci, kiedy powiedział, twój związek z aktualną dziewczyną była skończona. Na rok i cztery miesiące nie miałem kogoś kochasz mnie i mnie samego. Nie więcej. To jest czas dla mnie, aby szukać relacji, w której ktoś traktuje mnie z szacunkiem i godnością. I nie będzie odpowiedzi na tekst, zwraca lub zobaczenia. Twardy jak to będzie dla mnie zrobić, nie będzie tego robić tylko opóźnić moje szczęście i nie jestem już gotów do wprowadzenia wyżej mój własny swoje szczęście! "

To do Ciebie, aby leczyć się z miłością i współczuciem. Nie można oczekiwać, że inni to zrobić, jeśli nie zrobi tego dla siebie w pierwszej kolejności.

~~ Lori