grsail.com

Porady ekspertów na Home Business Insurance

Porady ekspertów na Home Business Insurance
Strona główna firmy potrzebują ubezpieczenia.

Ubezpieczenia dla firmy z domu, jest inna od innych polis ubezpieczeniowych ze względu na wielu różnych przypadkach, gdy potrzebna jest tego typu ubezpieczenia. Czy potrzebujesz ubezpieczenia dla biznesu można uruchomić z własnego domu?

Eric Bossuk, Prezes Tri County Ubezpieczeń w Calabasas w Kalifornii, odpowiada na pytania dotyczące tego szczególnego rodzaju ubezpieczenia.

Wywiad z Erikiem Bossuk, Home Business Insurance Expert

Dlaczego w-domu ubezpieczeń gospodarczych konieczne?

Strona główna właścicieli firm często mają te same właściwości w ich domowym biurze, jak tych, którzy pracują w przestrzeni biurowej. Nieruchomości, takich jak komputery, biurka, drukarek, faksów, materiałów i produktów, które nie są zwykle objęte ubezpieczeniem właścicielem domu do wynajęcia. Ponadto istnieje ryzyko, że odpowiedzialności domowej właściciel firmy stoi, czy klienci odwiedzić ich w ich domowym biurze i zranić, gdy w pomieszczeniach, które nie mogą być objęte ich ubezpieczenie domu.

Jaki rodzaj ubezpieczenia nie w domu właścicieli firm potrzebują?

Ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą z domu będzie musiał:

  • Zasięg ich własności
  • Odpowiedzialność za ich działania
  • Odpowiedzialności zawodowej, jeśli sprzedajesz usługi

Ponadto, powinny one również posiadać politykę dochodowy biznes w przypadku ich nieruchomość jest zniszczone i nie mogą prowadzić swoją działalność w domu, tym samym wpływając na ich dochody.

Jak jest w domu ubezpieczeń gospodarczych różni się od innych rodzajów działalności ubezpieczeniowej?

At-home ubezpieczeń gospodarczych naprawdę nie różni się od tradycyjnej działalności ubezpieczeniowej. Jest to jednak zwykle mniej kosztowne, a dochód osiągnięty z działalności jest tradycyjnie niższa od przychodów generowanych przez dużą siedzibie firmy.

Czy ludzie z at-home firm muszą ubezpieczenie od odpowiedzialności?

Absolutnie! Domowej właściciele firm muszą ubezpieczenie od odpowiedzialności po prostu jak każdy inny właściciel firmy. Zabezpieczy to biznes, jeśli wizyty klienta lub klient godzi się natomiast na miejscu. Odpowiedzialność będzie również chronić interesy, jeżeli produkt sprzedawany przez firmy szkodzi klienta. Dla tych, którzy sprzedają usługi (księgowy, itp), powinny one prawdopodobnie zdecyduje się na ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej, jak również.

Co w domu przedsiębiorstwa może nie potrzebujesz ubezpieczenia?

Każda osoba, prowadzenia działalności gospodarczej z domu powinien rozważyć zakup ubezpieczenia gospodarcze, aby chronić siebie.

Czy hotel dla właścicieli domów, lub Najemcy ubezpieczenie?

Ubezpieczenie właścicieli nieruchomości lub najemcy jest ważna dla bardzo małej i ograniczonej ilości nieruchomości biznesowych w zaledwie terenie. Jeśli firma ma więcej niż 5000 dolarów warte nieruchomości lub ma właściwości poza siedzibą (czyli na sprzedaży połączenia lub wystawy) będą potrzebne ubezpieczeń gospodarczych, aby chronić interesy. Domowej właściciele firm muszą być świadomi, że ich relacje ubezpieczenia osobowe zwykle nie obejmują działalności gospodarczej. Jedynym sposobem, aby upewnić się, że wszystko już pracował jest chroniona jest zakup odpowiedniego ubezpieczenia gospodarcze.

Co należy at-home właściciel firmy zrobić, gdy trzeba kupić ubezpieczenie?

Zapytaj o skierowania na lokalnym, agenta renomowanych. To może zaoszczędzić pieniądze na w-domu właściciela firmy do współpracy z agentem lub brokerem, który świadczy nie tylko ich ubezpieczenia gospodarcze, ale również ich auto lub innych pokryć ubezpieczenie. Spotkaj się z agentem lub wielu agentów w celu omówienia możliwości i koszty, i wybierz agenta czujesz się najlepiej rozumie potrzeby.

Jeżeli w domu właścicieli firm zrobić zakupy porównania, gdy patrząc na ubezpieczenie?

Wszyscy właściciele firm muszą czuć się komfortowo z przedstawicielem, od kogo kupujesz ubezpieczenie. Porównanie zakupów nie jest zły pomysł, ale upewnij się, że do pracy z agentem, z którym czujesz się najbardziej komfortowo. Do domu w oparciu firm, wiele z nich czuje się najbardziej komfortowo pracy z lokalnego agenta.

Jak można w domu właścicieli firm wiedzieć, ile zasięg potrzebują?

Właściciele firm potrzebują trochę czasu, aby dokładnie wyjaśnić działalność na ubezpieczenia zawodowego i omówić zakres i zasięg niezbędne. Spotkanie i wywiad powinien dostarczyć wszystkich informacji niezbędnych do prawidłowego ubezpieczenia firmy.

O Eric Bossuk

Eric Bossuk jest Prezes Tri County Ubezpieczeń z siedzibą w Calabasas w Kalifornii. Tri County Ubezpieczenie jest jedną z ośmiu agencji w Kalifornii uznanych jako Best Practices Agencji przez pełnomocników Niezależnych i brokerów ubezpieczeniowych Ameryki. Tri County Ubezpieczenia zapewnia auto, dom, życie, biznesowe, nieruchomości i ubezpieczenie zdrowotne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Tri County ubezpieczenia.