grsail.com

Porady ekspertów ds Rozpoczęcie surowej diety

Porady ekspertów ds Rozpoczęcie surowej diety
Dr Ritamarie Loscalzo
Oceniony przez Terri forhend RN

Pierwsze kroki na surowej diety może być trudne. Przy odrobinie dobrej rady, jednak rozpoczęcie pracy może być łatwiejsze niż Ci się wydaje możliwe.

Porady i wskazówki ekspertów

Podczas gdy wiele osób rozumie korzyści z surowej diety i może być przyciągani do idei tego, mogą one nie mają odpowiedniej wiedzy, wskazówek i umiejętności, aby rozpocząć. Te sześć eksperckie porady pomogą Ci zacząć nie ma czasu.

Rozpocznij Stopniowo

Jednym z największych porażek dla ludzi, którzy chcą spróbować surowego diecie mogą być skoki z obu nóg. Zamiast tego dr Ritamarie Loscalzo, doktor Chiropractic, dietetyk, trener zdrowia i kobiet zmęczenie ekspert zaleca, "Najpierw spróbuj jedną nową rzecz i zobaczyć, jak się czujesz. Staraj się jeść tylko surowe jedzenie obiad, jak wielkim sałatki. zaczynają stopniowo przejście od potraw gotowanych, lub pominąć rzeczy jak diety napoje bezalkoholowe, kawa, cola i przetworzonej żywności. Jak się czujesz? Zmieniaj jedną rzecz na raz. Weź to powoli. "

Bądź elastyczny

Zobowiązując się do surowej diety, nie oznacza, że ​​nigdy nie będziesz gotować ponownie. Szczególnie jak jesteś się zaczyna, jest to dobry pomysł, aby pozostać elastyczne i obejmują niektóre gotowane pokarmy w diecie, pod warunkiem, że robią ogólnie dobrych wyborów.

Według dr Loscalzo, "Nie jeździć sobie orzechy i powiedzieć, że nie będzie niczego nigdy gotować. To stwarza niepokój. To, co widzę jest to, że ludzie stają się naprawdę podekscytowany diety i idą do stron internetowych, czytać książki lub wziąć udział w kursie, eliminują wszystkie gotowane jedzenie, ale potem sobie sprawę, że z kulturowym, socjologicznym i psychologicznym punktu widzenia jest to bardzo trudne do zrobienia. Potem wróć do fast foodów i będąc na diecie opakowań ciasteczek, czuję się źle, i wrócić do surowego żywność, a potem zrobić coś jo-jo tam iz powrotem. "

"Lepiej, aby przejść powoli i zrobić 80 procent surową dietę i jeść niektórych pokarmów, które są gotowane promującej zdrowie, jak pieczone słodkie ziemniaki, brokuły czy kapusta parze, itp Jeśli po tego typu planu żywności, to pozostawia dla wydarzeń społecznych, takich jak strony, jedzenia z przyjaciółmi lub podróżujących i znalezienie czegoś na menu w restauracji, które można jeść. "

Zmierz swoje Uzależnienia Żywność

Zmiana na dietę surowej żywności obejmuje więcej niż tylko remonty swój sposób odżywiania; to wiąże się ze zmianą swój stosunek do jedzenia i jedzenie w ogóle. Według dr Loscalzo "Wiele osób nie sprostała ich uzależnień żywności i emocjonalnych załączników do żywności. Zaczynają czuć się pozbawiony. Potem jest cały aspekt społeczny jedzenie inaczej od innych. Co się Święto Dziękczynienia w domu babci? She sprawia, że ​​jej szczególną szarlotka dla Ciebie. Jak jej powiedzieć, że nie chcesz go? " Poświęć trochę czasu, aby potwierdzić te problemy, jak przejść, więc może najlepszą ofertę z tych przeszkód, jak się pojawiają.

Go Gourmet

Porady ekspertów ds Rozpoczęcie surowej diety

Susan Schenck

Wiele osób zakłada, że ​​jedyne, co będziesz jeść na diecie surowej żywności są pałeczki marchew i plasterki jabłka. To nieprawda, ale może być przeszkodą dla wielu ludzi. Susan Schenck, który posiada tytuł Master of Tradycyjnej Medycyny Orientalnej (MTOM), zaleca: "Poświęć czas na eksperymenty z surowych przepisów kulinarnych smakoszy, nawet jeśli jest to tylko guacamole lub proste rzeczy, szczególnie przez pierwszych 6 miesięcy podczas przejścia. Jeśli jeść smaczne żywności, zdasz sobie sprawę, to nie jest dieta pozbawienia. "

Przynieść własne jedzenie

Aby uniknąć niezręcznych sytuacji społecznych, w których może znaleźć się w odstępstwie od jedzenia jedzenie dostępne, rozważy własne jedzenie zamiast. Według Schenck, "Dla niektórych ludzi, że" jeden kęs "może wysłać je przesuwane gotowane uzależnienia żywności. Dla osób, zawsze jeść wcześniej i moja zasada jest BYOF (przynieść własne jedzenie). Innymi słowy, mam przynieść surowe mix szlak lub lnu krakersy tylko w przypadku I głodny. Jeśli to Potluck Ja również przynieść wielkie surowe potrawy, że wszyscy będą kochać i mam mnóstwo wniosków o receptury. "

Kształcić się

Więcej informacji i wsparcie można uzyskać, tym lepsze szanse trzyma się diety długoterminowej. Schenck zaleca ", czytać, czytać, czytać o surowe zachować inspirowane! Ludzie, którzy czytają są bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces. Idź do surowych potlucks lub rozpocząć własną rękę. Uzyskaj pomoc z grup internetowych czatów."

Loscalzo dodaje: "Poszukaj wsparcia też. Znajdź surowe grupy żywności blisko Ciebie lub w Internecie. Przede wszystkim jednak, baw się dobrze. Jeśli to nie jest zabawa, nie będzie trzymać!"

Przestrogi

Względy bezpieczeństwa

Gotowanie niszczy bakterie w sprawie żywności, które mogą sprawić, że jesteś chory. Według Davida Katza, MD, "Gotowanie jest najlepszy i ostateczna obrona przeciw salmonelli, E. coli i innych mikroskopijnych nasties które mogą uczepić przejażdżkę na naszej żywności."

Podczas próby na surową dietę, zawsze upewnij się, aby dokładnie umyć swoje jedzenie, a gdy jest to możliwe, zakup żywności z zaufanego źródła. Jest to szczególnie ważne, jeśli zdecydujesz się jeść surowe mleko lub jaja.

Jeśli zastanawiasz się nad tym surowego mięsa w diecie, porozmawiać z lekarzem pierwszego. Oprócz siedliskiem bakterii znajdujących się w innej żywności, surowe mięso stwarza szczególne zagrożenie. CDC ostrzega, że ​​spożywanie surowego lub niedogotowanego mięsa może spowodować zakażenie pasożytami, znany jako włośnicy. Włośnica może powodować nudności, wymioty i biegunka, a także innych powikłań, w tym zgonu.

Czynniki żywieniowe

Katz wyjaśnia, że ​​"Raw food rzecznictwo ignoruje fakt, że niektóre pokarmy są bardziej pożywne po ugotowaniu." Dotyczy to produktów, takich jak pomidory i jajka. Przed rozpoczęciem surową dietę, porozmawiaj z lekarzem o upewniając się, że są coraz odpowiednie odżywianie z żywnością, zarówno surowe i gotowane.

Należy pamiętać, że dzieci mają różne potrzeby żywieniowe niż dorośli. Nie kłaść dziecko na diecie surowej żywności bez konsultacji z pediatrą.

Eat Raw

Surowe jedzenie może pomóc żyć dłużej, zdrowiej. Skorzystaj z tych porad, aby zacząć na surowej żywności i cieszyć się podróż w każdej chwili.