grsail.com

Porady ekspertów dla Planowanie Christmas Party

Porady ekspertów dla Planowanie Christmas Party
Sonya Weisshappel, profesjonalny organizator i Planowanie stroną

To może być trudne, aby wiedzieć, gdzie zacząć w planowaniu wigilii lub inne spotkanie wakacje. Zakład Logiki Stosowanej wezwał Sonya Weisshappel, profesjonalny organizator i zdarzeń planowania, podzielić się swoimi wskazówki planowania ekspertów. Jako prezes seriatim, firma Nowy Jork oparte zapewniając organizowanie pomocy dla klientów, którzy są w ruchu lub w okresie przejściowym, Sonia została pomaga osobom i firmom płynne przejścia od ponad 20 lat. Teraz ona przynosi te umiejętności organizacyjne do świata planowania partii wakacje.

Porady dla Planowanie Christmas Party

Pierwsze kroki

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Najlepiej, kiedy należy rozpocząć planowanie partii?

Sonya Weisshappel (SW): Należy rozpocząć planowanie miesięcy z góry - choć faktycznie, najlepiej, należałoby rozpocząć planowanie rok wcześniej. Jak tylko jednego roku impreza odbywa, należy usiąść i pomyśleć o tym, co poszło dobrze, a co nie działa i poczynić pewne plany na przyszły rok.

LTK: Jak myślisz, co jest pierwszym krokiem w planowaniu udanego bożonarodzeniowe?

SW: Najpierw należy myśleć o celu swojej partii. Niektórzy chcą, aby schlebiać ich gości. Niektórzy ludzie chcą zabawić swoich gości.

Wtedy trzeba pomyśleć o czasie i miejscu. Czas zawiera datę i godzinę. Jeśli jest bliżej niż do Bożego Narodzenia Kwanzaa lub blisko Chanuki i Nowy Rok, to można wyciągnąć, że do tematu strony, jeśli jest to właściwe. Pora dnia jest ważne z punktu widzenia biorąc pod uwagę Twoich gości. Jeśli planujesz imprezę i zaprosić wielu rodziców, a tam funkcja szkoły, że w nocy, że będzie konflikt.

Porady ekspertów dla Planowanie Christmas Party

Osobiście mam noworoczne popołudnie imprezę. Jeśli masz stronę noworoczne w ciągu dnia, wiesz, ludzie nie będą się i gotowy do pracy o 8 rano Jeśli planujesz swoje strony w ciągu tygodnia pracy, to już inna sprawa. Jeśli każdy pracuje aż pięciu lub sześciu, nie chcesz, aby rozpocząć partię o 3:30. Jeśli zapraszając rodziców z małymi dziećmi, to nie będziemy w stanie dostać się z domu do siódmej.

Oczywiście, to wraca do swoich celów. Jeśli twoim celem jest po prostu rzucić zaproszenie tam, i jesteś zadowolony z każdym, kto pojawia się, a następnie, że wszystko jest w porządku. Jednak, jeśli twoim celem jest, aby strona z 40 osób, a tylko zaprosić 50, chcesz upewnić się, że nie jest to coś, co będzie je uczestniczyć swoje strony.

Planowanie Party

LTK: A stamtąd, jakie są inne ważne rzeczy do rozważenia przy planowaniu wigilii lub innego zdarzenia na wakacje?

SW: Jest tak wiele zobowiązań, łącznie z innymi stronami, w tym czasie między Dziękczynienia i Nowy Rok. Wcześniej można dostać zaproszenie na zewnątrz, bardziej prawdopodobne jest to, aby go w kalendarzu. Jeśli masz roczną imprezę, można również zrobić to na ich harmonogramem pierwszy.

Podobnie jak Martha Stewart ma te kalendarze miesięczne, mówiąc: "To jest miesiąc dla X, Y i Z." Cóż, jeśli jesteś zgodny z Twojej strony co roku, można się, że X, Y lub Z. Każdy wie, że w pierwszą niedzielę grudnia, masz swoje strony na wakacje. Jednakże, należy jeszcze wysłać zaproszenia. Mimo, że robiłem moją imprezę sylwestrową, od lat, nadal wysłać zaproszenia na miesiąc przed czasem.

Śledzenie czasu jest ważne, wiedząc, że na miesiąc przed czasem, jesteś wysyłanie zaproszeń na tydzień przed partii, jesteś prasowania pościel, 7 rano w godzinach porannych partii; jesteś wprowadzenie mięso w piekarniku, i tak dalej. Jeśli to nie jest twoim atutem, znaleźć przyjaciela, który będzie śledzić. W przeglądarce musi być ktoś, kto powie: "Nadszedł czas, aby upiec te skorupy pie teraz." A jeśli nie masz znajomego, który ci pomoże, i po prostu nie można śledzić harmonogram, możesz zamówić jedzenie, lub zaplanować potluck.

Porady ekspertów dla Planowanie Christmas Party

Organizacja i Czyszczenie

LTK: Jakie macie sugestie na pobyt zorganizowany podczas planowania swojej drużyny?

SW: Utwórz plik, albo elektronicznej lub papierowej, a nazwanie go wyraźnie. Dołącz listę gości. Zachować swoje wpływy i informacje, gdzie można zamówić rzeczy. Napisz swój harmonogram, zarówno dla partii i na osi czasu, co trzeba zrobić z wyprzedzeniem. Wtedy przed następnym partii, można wyciągnąć z tych informacji i to gotowi.

LTK: Czy coś można zrobić w czasie planowania i prep zrobić zadanie czyszczenia łatwiej?

SW: W zakresie gotowania, ja wierzę w czyszczeniu, jak przejść. Jest to także o wiele łatwiej dbać o innych oczyszczania jak iść. Może chcesz uzyskać dodatkowy kosza dla swoich gości. Chciałbym wynająć student dbać o bussing naczynia, zbierając zmięte serwetki i inne takie rzeczy.

Czasami po prostu trzeba kierować nim. Na początku partii, można dać toast, zachęcam wszystkich, aby cieszyć się jedzeniem, i poprosić ich, aby doprowadzić ich talerze do kuchni, gdy skończysz jeść. Jest to kolejne miejsce, w którym, jeśli nie jest twoim atutem, można znaleźć przyjaciela, który będzie cieszyć zadanie kierowania innymi ludźmi.

Zaczęliśmy rozmawiać o sprzątanie po imprezie, ale myślę, że sprzątanie przed imprezą jest również ważna. Lubię wiedzieć, że ludzie mogą wędrować w dowolnym miejscu w domu i mogę czuć się bezpiecznie w tym, co zobaczą. Jednakże, jeśli nie masz czasu, można po prostu czysty pokoje, gdzie wiesz, że goście będą skupieni. Rozważenia "Nie przeszkadzać" znaczniki na klamki, jak można zobaczyć na drzwiach pokoju hotelowego. Byłem i widziałem tych stron przed, a czasem ludzie nie będą zwracać uwagę na nich i nie poddawać się, ale musisz wiedzieć, że nie próbowałem.

Planowanie własną stronę wygrywającą wakacje

W końcu, każdy sukces Christmas party zaczyna się od planu. Z listy gości do porządków strategii, poświęcenie czasu na przygotowanie pomoże Ci uniknąć stresu podczas ruchliwej porze roku. Po porady i sugestie Sonya Weisshappel może pomóc zaplanować wakacje jeszcze swoje najlepsze spotkanie.