grsail.com

Porady ekspertów, aby uniknąć wykluczenia

Porady ekspertów, aby uniknąć wykluczenia
Deborah McNaughton, Credit Expert

Utraty domu do wykluczenia mogą być katastrofalne wydarzenie, zarówno finansowo, jak i psychicznie. Uniknąć wykluczenia z tych porad ekspertów z Deborah McNaughton, ekspert i trener finansowego kredytu.

Przyczyna i profilaktyka

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jakie są główne powody próbując uniknąć wykluczenia?

Deborah McNaughton (DM): Wykluczenie jest bardzo bolesna sprawa. Wykluczenia rozpoczyna się, gdy właściciel domu zatrzymuje dokonywanie płatności domu. Ocenę kredytową wpływa poważnie na skutek wykluczenia. Fico wyniki może spaść 100-150 punktów na raporcie kredytowym. Przy niskiej zdolności kredytowej, większość ludzi nie jest w stanie zakwalifikować się do nowego kredytu. To zajmie kilka lat, zanim zostanie przywrócona raportu kredytowego i można kupić inny dom. Poprzez unikanie wykluczenia, ludzie mogą mieć spokój, poczucie bezpieczeństwa w domu i uniknąć wykluczenia zapisu na raporcie kredytowym.

Opcje, aby uniknąć wykluczenia

LTK: Czy krótka sprzedaż dobrą alternatywą do wykluczenia?

DM: krótka sprzedaż powinna być zawsze swój pierwszy wybór, jeśli usiłuje dokonać płatności hipotecznych i jesteś winien więcej, niż dom jest wart.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wykaz nieruchomości z nieruchomości spółki. Jeśli masz kupca nie ma formalności należy wypełnić, takie jak list trud i Twoich finansów. Dokumenty te są wysyłane do pożyczkodawcy wraz z ofertą na zakup nieruchomości w cenie niższej niż należna. To nie jest szybki proces. To może potrwać tygodnie pożyczkodawcy lub miesięcy, aby zdecydować, czy są gotowi do przyjęcia oferty. Ryzyko to czekanie jest, że może stracić nabywcy.

Oto wyraz ostrożnie, czekając na zatwierdzenie dla krótkiej sprzedaży: Jeżeli nie zostały dokonywania płatności hipotecznych pożyczkodawca może wykluczyć na nieruchomości. Należy także pamiętać, że krótka sprzedaż jest oddzielny dział z działu wykluczenia. Upewnij się, że oboje wiedzą, co dzieje się w Twojej sytuacji. Tylko dlatego, że są one takie same kredytodawcy, to nie znaczy, że się komunikować.

LTK: Czy krótkie refinansowanie dobry sposób, aby uniknąć wykluczenia?

DM: krótki refinansować jest podobny do krótkiej sprzedaży, ale zachować swój majątek. Jeśli płatności nie są w tyle, skontaktować się z kredytodawcą, aby zobaczyć, czy kwalifikują się na krótki refinansować. Będziesz wtedy skontaktować się z nową pożyczkodawcy, który zleci ocenę na nieruchomości. Jeżeli ocena jest mniej niż salda jesteś winien, nowa kredytodawca będzie powiedzieć, co kwota kredytu jest to, że masz prawo.

Gdy dojdziesz do nas zaangażowania i oceny od pożyczkodawcy, przedkłada go do bieżącej kredytodawcy z prośbą o zmniejszenie bieżącego salda. Jeśli zgodzić się na zmniejszenie wypłat, nadal z nowym pożyczkodawcy i zakończyć swój nowy kredyt z niższą kwotę kredytu. Przy mniejszej kwoty pożyczki miesięczne płatności powinna być niższa niż poprzedniego kredytu.

LTK: Co to ​​jest opcja zakupu w formie leasingu, ponieważ odnosi się do uniknięcia wykluczenia?

DM: opcja zakupu w formie leasingu pozwala nabywcy na zakup nieruchomości za uzgodnioną cenę sprzedaży oraz datę zakończenia transakcji, które mogą być rok lub dłużej. Depozyt składa, że ​​jest stosowana w kierunku zaliczki. Płatności miesięczne są skonfigurowane i część płatności będzie stosowana w kierunku sprzedaży. Przy płatności otrzymasz trzeba będzie dokonać płatności miesięcznej dla kredytodawcy nieruchomości.

Jeżeli były przeterminowane płatności na aktualnej hipotecznych, upewnij się uzyskać wystarczającej dół płatności pieniądze, aby złapać je i kontynuować do dokonywania płatności hipotecznych aż sprzedaży jest kompletny.

Opcja zakupu w formie leasingu będzie ustalić cenę sprzedaży w przyszłości, co jest korzystne, jeżeli nieruchomość jest "pod wodą", czyli równowagi jest wyższa niż wartość. Pozwala on na rynku w celu stabilizacji i zacząć budować kapitał w nieruchomości. Pozwala również uniknąć wykluczenia, który będzie zapisywał raportu kredytowego.

Inne opcje

LTK: Czy wynajęcie domu z dobrą opcją na uniknięcie wykluczenia?

DM: Czasami kryzys finansowy może być tymczasowy rzeczą. Płatności na kredyt hipoteczny może być wyższa niż można zapłacić i trzeba zmniejszać, aby niższe płatności.

Wynajmująca dom out może być rozwiązaniem dla Ciebie. Jeśli pojawi się lokator, który może pokryć płatności można wynająć inne miejsce za mniejsze pieniądze. Kiedy robi się lepiej i finanse rozluźnić się, zawsze możesz wrócić do domu.

LTK: Czy to dobry pomysł, aby upłynnić aktywa, aby nadrobić zaległości w zaległych płatności hipotecznych?

DM: Jeżeli osoba jest do samodzielnego życia poza ich możliwości i może nie budżet nie polecam korzystania z funduszy emerytalnych lub opróżniania inne konta, aby uniknąć wykluczenia. Jeśli to zrobisz i nie zmieniają swoje nawyki wydatków i ustalenie budżetu, skończy się w tej samej sytuacji później. Jeśli tak się stanie, nie tylko może stracić swój dom, również stracili swoje fundusze emerytalne w przyszłości.

Nie było powodu, że zakochałem się w tyle, a może być najlepiej przenieść się do innej nieruchomości z niższych miesięcznych płatności.

LTK: Jakie inne opcje są właściciele domów muszą uniknąć wykluczenia?

Porady ekspertów, aby uniknąć wykluczenia

DM: Wiele osób posiada specjalne umiejętności i talenty, które mogą wykorzystać, aby zarobić więcej pieniędzy na boku. Z dodatkowych pieniędzy, stosuje tę stronę płatności hipotecznych i rachunki. Również znalezienie pracy w niepełnym wymiarze godzin może pomóc uzupełniają i pomagają złapany.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że jeśli jesteś w obliczu kryzysu finansowego, który zawiera wykluczenia, w końcu wyjdzie z tego i będzie w stanie odbudować swoje życie i finansów. Nic nie jest na zawsze!

Przestroga dla Walcząc właścicieli domów

LTK: Jakie masz ostrzeżenia o drapieżnych kredytodawców, którzy żerują na walce domów?

DM: Strzeżcie się wszelkich firm, które przyjmują upfront pieniądze z obietnicą na zmniejszenie salda kredytu, obniżyć stopę procentową, lub zmodyfikować swój kredyt. Wiele osób padli ofiarą tych firm i zapłacić tysiące dolarów bez rezultatów, albo, co gorsza, firma opuścił miasto i udał się z branży.

Jeśli chcesz uzyskać modyfikację pożyczki, zrób to sam, kontaktując się z kredytodawcą lub skontaktować się z non-profit, firmy doradztwa kredytowego, aby pomóc.

Więcej z Deborah McNaughton

Śledź na Twitterze lub Debora sprawdź swoje książki na Amazon.