grsail.com

Porady dla sukcesu karmienia piersią

Porady dla sukcesu karmienia piersią

Po ponad 10 lat, jeden z najbardziej popularnych i wszechstronnych przewodników karmienia piersią został zaktualizowany. Kompletna Księga karmienia piersią, 4th Edition to jedyna książka tego rodzaju, który zawiera rozdział o seksie dla matek karmiących i rozdział dla tatusiów. Wpisany przez Sally Wendkos Olds, wielokrotnie nagradzanego pisarza medycznego, były matki karmiące i babcia do pięciu piersią dzieci i dr Laura towarowe, pediatra i opieki matki sama, The Complete Book of Breastfeeding, 4th Edition oferuje wiele informacji na temat każdego aspekt karmienia piersią.

O autorach

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co zainspirowało cię do napisania The Complete Book of karmienia piersią?

Sally Wendkos Olds (SWO): Zanim napisałem pierwszej edycji The Complete Book of Breastfeeding, byłem pisząc o zdrowie kobiet, zdrowia i rodziny dzieci. Ponadto, ja opiekowała moje trzy córki i okazało się wspaniałe doświadczenie pomimo problemów miałem z jednym z moich dziewczyn. Gdybym wiedział więcej na temat karmienia piersią, mogłem rozwiązać ten problem łatwo.

Wiedziałem, że inne kobiety miały wiele pytań, a czasami prowadził w kłopoty. Potem, gdy żona Petera Workman, prezes Workman Publishing, urodziła dziecko i Peter że było zapotrzebowanie na nowe, aktualne książki o karmieniu piersią, poprosił mnie o napisanie jednego. Ja sam z dobrej porady lekarskiej od pediatry, i ja od czasu aktualizacji książkę. Karmienie piersią jest łatwe - nie ma nic skomplikowanego, ale to nie jest instynkt. Jest to umiejętność, że zarówno matka i dziecko muszą się nauczyć. Dr towarowe i napisałem to najnowsze wydanie książki, aby pomóc mamom, a dzieci uczą się pielęgnować szczęśliwie.

Laura towarowe (LM): W mojej praktyce pediatrycznej zacząłem grupę "nowe mamusie", bo okazało się, że prawie codziennie kobiet przyszedł do mnie z pytaniami o opiece nad noworodkami. Wiele z tych pytań krąży wokół karmienia piersią. Okazało się, że byłem w stanie pomóc im z perspektywy pediatry, a także mama roboczej którzy piersią własne dzieci. Tak więc, gdy Sally Wendkos Olds podszedł do mnie o współpracę na 4. edycji książki, wskoczyłem na okazję, aby pomóc kobietom w całym kraju.

Badania Karmienie piersią

LTK: Co to ​​najnowsze badania odnoszą się do tematu karmienia piersią?

SWO: Wiele badań potwierdza to, co już wiedzieliśmy, że karmienie piersią jest naturalną i najzdrowszym sposobem karmienia niemowląt i że ma korzyści dla matki też.

Niektóre z nowych badań został dodany do naszej wiedzy o tych świadczeń. Że dzieci karmione piersią są mniej narażone na otyłość lub ma choroby serca w późniejszym życiu. Oni są 55% bardziej narażeni na wysoki poziom HDL (lipoprotein o wysokiej gęstości), dobrego cholesterolu, który chroni przed chorobami serca. Istnieją również dowody, że karmienie piersią może zwiększać gęstość minerałów kości dziecka, która chroni przed złamania, oraz że chroni przed takimi chorobami układu oddechowego, jak zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, astma podczas środkowej dzieciństwa.

Ponadto nowe badania potwierdzają, że pomaga chronić karmiące matki z rakiem piersi i jajnika, cukrzyca typu 2, choroby serca, reumatoidalne zapalenie stawów i osteoporoza. Niektóre z tych ostatnich korzyści zdrowotnych mogą być spowodowane zmianami długoterminowych systemu odpornościowego organizmu kobiety indukują karmienia piersią. Ponadto, pielęgniarstwo pomaga mamom stracić część tego ciężaru ciąży.

O karmienia piersią

LTK: Jakie główne tematy robi adres książki o karmieniu piersią?

SWO: Wystarczy na każdy temat, że kobiety mają pytania na temat, a niektóre nawet nie myślałem o. Na przykład, w jaki sposób nowe tatusiowie mogą być ważnym graczem w życiu ich dzieci karmione piersią ", jaki jest związek między karmieniem piersią i kobiecej seksualności, jak nadwaga kobiety mogą odnieść sukces w zakresie pielęgniarstwa, najlepsze pozycje trzymać dzieci w, jak często do pielęgniarki, jak długo pielęgniarki, jak pomóc starsze dzieci dostosować się do nowego dziecka pielęgniarskiej, jak rozpocząć karmienie piersią, nawet jeśli mama jest już włączony do butelki.

LTK: Jakie są pewne wskazówki, że można zaoferować dla nowych matek, którzy chcą karmić piersią?

SWO: Start pielęgniarki najszybciej po urodzeniu, jak to możliwe, korzystnie w ciągu pierwszej godziny. Poproś o pomoc konsultanta laktacyjnego lub innego mamą opieki wcześnie, zwłaszcza jeśli pojawią się problemy. Jeśli złapiesz problem na początku, jest to o wiele łatwiejsze do rozwiązania. Zwracaj uwagę na sygnały, że dziecko jest głodne, zanim ona zaczyna płakać. Niektóre z tych sygnałów obejmują wprowadzenie jej dłoń w usta, poruszając się "zakorzenienia" w jej ustach i patrząc na sutek.

Więcej porad dla sukcesu karmienia piersią

LTK: Czy masz jakieś inne informacje lub porady, które chcesz dodać?

SWO: Spróbuj go - że ci się spodoba. Jak to się mówi w książce, karmienie piersią jest z gwarancją 30-dniowego. Jeśli po spróbować zdecydować przeciwko niej, te butelki i formuła zawsze będzie tam. Ale, jeśli nigdy nie dają karmienia szansę, może również pochwalić się tym razem w późniejszych latach i zastanawiam się, czy ty i twoje dziecko brakowało jednego z największych darów życia - więzi wspólnie przez parę pielęgniarskiej. To bezcenna okazja do pielęgniarki dziecka przychodzi tylko raz w życiu każdego dziecka. Zachęcamy do korzystania z niego. Możesz liczyć te dni opieki wśród najpiękniejszych i realizacji całego swojego życia.

LTK: Gdzie można kupić książkę?

SWO: Możesz kupić książkę z każdej księgarni, księgarniach internetowych, takich jak Amazon czy w sklepie.

LTK: Gdzie można dowiedzieć się więcej o autorach?

SWO: Możesz dowiedzieć się więcej o mnie Sally Wendkos Olds. Możesz przeczytać o Laurze na stronie Willow Pediatrii.