grsail.com

Porady dla Kościoła Dekoracje ślubne

Porady dla Kościoła Dekoracje ślubne
Opracowanie Kościół zieleni tworzy uderzający scenę.

Odróżnić swój ślub z wszystkich innych, wykonując kilka prostych wskazówek dekoracji kościoła ślub. Na przykład, nawet jeśli są Pew łuki budżet na to pozwala, można jeszcze znaleźć proste sposoby, aby ubierać je do wystroju kościoła dopasować swoją wizję ślubu.

Pamiętaj regulamin

Pierwsza pozycja zrobić, to porozmawiać z duchownych lub sekretarka w kościele na temat zasad zdobienia. Większość instytucje religijne mają postanowienia dotyczące konkretnych rzeczy, które mogą i nie mogą być wykorzystywane. Po dekoracji ślubnej zasad jest nie tylko oznaką szacunku dla twojego kościoła, ale może pomóc uniknąć kary za szkody później.

Wspólne reguły w kościołach mogą obejmować:

 • Ograniczenia stosowania świec
 • Kwiatowe wytyczne, realne i faux
 • Zasady umieszczania wystrojem do kościelnych ławek, ołtarzy i balkonów
 • Ograniczenia dotyczące elementów zewnętrznych, takich jak ziarna dla ptaków
 • Oczyszczania instrukcje

Wskazówka dekoracji: Zrób krótką notatkę na temat zasad, aby delektować torebce lub portfelu. W ten sposób, można odwołać się do zasady przed dokonaniem zakupu dekoracji kościoła.

Wystrój kościoła na zewnątrz

Witam gości, zanim jeszcze dostać się do ceremonii. Kraj lub trudne do znalezienia kościoły mogą potrzebować znaki kierunkowe, aby pomóc gościom punkt w dobrym kierunku. Oprawy mogą linii chodnika lub schodów prowadzących do wejścia na wieczór wesele.

Naklejki winylu ślubne w swoje inicjały, imiona albo tematyce grafiki są doskonałą alternatywą dla wiszące wieńce i łuki na drzwiach. Wiosną lub latem, małe rośliny cytrusowe mogą być umieszczone obok drzwi, a szok kukurydza będzie wyglądać wspaniałe jesienią. W sezonie zimowym lub wypoczynkowego, boku drzwi z miniaturowych roślin zimozielonych.

Wskazówka dekoracji: zdobione wejście zaprasza do gości weselnych.

Kościół Pew Dekoracje

Chociaż Pew łuki są tradycyjne i niedrogie, można dodać kilka zwrotów akcji zabawy ubrać je. Poprawa na prostych łuków, dodając uroku w ślubnej temat do łuku. Bombka można dodać do czerwonego aksamitu łuku, mini kapelusz może być dołączony do łuku linowego lub kilku faux motyli można wznosi się na szczycie pętli dziobu.

Współczesne i unikalne alternatywy dla tradycyjnego łuku są dostępne. Rozważmy następujące pomysły do ​​dekoracji ławki ślub kościelny:

Porady dla Kościoła Dekoracje ślubne
Ozdoby świąteczne ślubne Pew

 • Jemioła, holly i bluszcz
 • Kwiatowe kule
 • Mini wiklinowe kosze z płatkami
 • Suszone wieńce
 • Tulle lub bluszczu swags
 • Podkowy
 • Małe parasole wisiał do góry nogami, wypełnione kwiatami
 • Przewodowy lasso
 • Fani Akordeon fold
 • Plaża z wiadra i łopaty muszle

Przedmioty mogą być związane z gumek na. Za pomocą kleju, kleju lub zszywek jest zwykle zabronione w większości kościołów.

Większy ławka dekoracji można zrobić za pomocą haka pasterza. Haki mogą być związane z ławki lub przymocowane za pomocą zacisków wykonanych do tego szczególnego celu. Świece w wazonach wiszące mogą być przyłączone do zakrzywionego końca. Kwiatowe kule, mini kosze kwiatów lub wieniec można również zawiesić na haku.

Wskazówka dekoracji: Chcesz zaoszczędzić poprzez umieszczenie ozdoby na trzecią ławce.

Dekoracje ślubne Kościół Porady: Ołtarz okolicy

Przód obszarze kościoła i ołtarza, gdzie wielu profesjonalnych zdjęć powodowanych bierze. Jest to także, gdy strona ślubny stoi w trakcie ślubu, więc wszyscy goście są skierowane do tej części kościoła niemal cały ślub. Dlatego dekoracji powierzchni jest uważany istotną częścią dekoracji na ślub kościelny.

Ministranci wskazówek dekoracji kościoła na ślub Powierzchnia tego obszaru to:

 • Użyj ruchome słupki lub kolumny do bukietów ślub. Mogą być przemieszczane i ze zdjęć w razie potrzeby. Umieść je przed amboną dla samej ceremonii.
 • Łuk może być umieszczony na końcu ławki przed ołtarz dla obszaru pary przejść.
 • Weave tiulu i światła lub zielony wianuszek wokół poręczy schodów i poręczy komunii.
 • Dodaj małe białe światła do wszystkich dużych drzew i liści, które otaczają sam ołtarz.
 • Wynajmujemy dwa kandelabry z magazynu dostaw stroną umieścić po obu stronach ołtarza, gdy nie ma nikogo w kościele. Dekoracje z kwiatów jedwabiu ślubnych pasujących druhen bukiety.
 • Duże rzeźby można wypożyczyć i umieszczone w obszarze ołtarz, takie jak serca lub krzyży.
 • Ustaw mały stolik na ceremonii jedność świecy w przestrzeni, gdzie mogą być łatwo przeniesione do widzenia wszystkich gości weselnych. Wybierz się świecę, która pasuje do ogólnej tematyce ślubnej, czy Celtic czy zima.
 • Długie sprayu kwiatów ślubnych na ołtarze kościoła wykonane z dużych kwiatach będzie ubierać się rzeczywistą ołtarz i być widoczne nawet do tych, z siedzibą w tylnej części świątyni.

Wskazówka dekoracji: ołtarz jest często uważane za święte część kościoła, więc należy dokładnie sprawdzić z przywódcy religijnego, jeśli nie jesteś pewien, wszelkie pomysły dekoracji ty możesz mieć w tym obszarze.

Parapety Aisle Runners, i Balkony

Uwaga na przejściach, parapety i balkony dekoracje weselne może zakończyć Kościoła. Podczas gdy wiele par nie przejmuj się zdobienia te obszary, biorąc kilka chwil i kilka dolarów może przynieść całe wnętrze razem.

Alejek Biegacze

Proste alejce biały biegacz może być dostępny z kościoła za darmo lub bardzo niewielką opłatą. Może to obejmować nieatrakcyjne dywany i dodać atmosferę elegancji prawie bez wysiłku. Masz woźni umieścić go do ołtarza przed wesele idzie do ołtarza.

Pary, które planują wykorzystać prawdziwe płatki kwiatów może być wymagane przez Kościół, aby umieścić biegacza, zanim dziewczyna kwiat idzie do ołtarza. Płatki były znane plami dywany.

Wskazówka dekoracji: Zakup niestandardowej biegacza korytarza, który ma swoje inicjały, imiona lub motyw wydrukowane na końcach.

Parapety

Parapety to doskonałe tereny dla prostego wyświetlacza świec. Migotliwe świece tealight w wieczór przed witraże stworzy efekt olśniewający. Stożkowe świece w różnych wysokościach może również stworzyć piękny wygląd.

Sezonowe kwiaty ślubne mogą być umieszczone w eleganckim wazonie lub koszu na parapecie. Dla bardziej nieformalnych wesela, kapryśny posiadacz może być odpowiednie do wyświetlania kwiaty.

Wskazówka dekoracji: Czcij swoich przekonań religijnych poprzez umieszczenie małej stojąco krzyż na parapetach.

Balkony

Kościoły mogą mieć balkon powyżej obszaru ołtarza lub z tyłu kościoła. Tulle lub bluszczu girlandy mogą być swagged w górnej części balkonu, w sposób podobny do poręczy ołtarza. Nestle świeczniki wotywne między wianka sekcji na wierzchu poręczy balkonu lub pokrywy ślubnych splotów światła luźno z tiulu na miękkich blasku, gdy balkon jest w przedniej części kościoła.

Kościół może mieć banery dostępne do mało nie opłat. Wybierz jedynek, że posiadają odpowiednie tematy, takie jak Jezus przemienił wodę w wino na weselu w Kanie. Pary, które zdecydują się wziąć udział w komunii podczas ich ceremonii ślubnej może chcesz podnieść sztandar, który odzwierciedla ten temat. Wiszą banery przez balkon dla gości, aby zobaczyć, jak wyjścia kościoła.

Dekoracje Porada: Spróbuj włączyć jak najwięcej przedmiotów przewidzianych przez Kościół, jak to możliwe, aby zaoszczędzić czas i pieniądze, zwłaszcza w obszarach, które są często pomijane, ale widoczne dla gości.