grsail.com

Porady Beza Pie

Porady Beza Pie
Szukasz porady Meringue Pie?

Jeśli szukasz Beza porad kołowych, istnieje wiele rzeczy, które warto wiedzieć. To lekkie, puszyste polewa jest łatwe do wykonania, ale istnieje wiele pułapek i ostrzeżenia, które należy mieć świadomość przed rozpoczęciem projektu. Przy odrobinie opieki i troskliwość, można zrobić doskonały Meringue Pie, że twoi przyjaciele i rodzina będzie miłość!

Najlepsze porady Beza Pie

Przede wszystkim ważne jest, aby zrozumieć, że co beza jest bardzo nietrwały proces. Kilka czynników przyczynia się do światła, przestronnej tekstury bezy, a jeśli jakieś obce substancje dostać się do mieszaniny, cała sprawa będzie dosłownie zawodzą.

Nie olejem lub smarem!

Dokonując beza, musisz upewnić się, że urządzenie jest bardzo czyste i wolne od oleju i smaru, ponieważ każdy tłuszczu w mieszance spowoduje, pieniste beza do upadku. Oznacza to, że należy oczyścić miskę i naganiaczy z ciepłą wodą z mydłem przed rozpoczęciem swój przepis.

Od miski i naczynia plastikowe są znane trzymać substancji tłustych, to lepiej korzystać z urządzeń wykonanych z innych rodzajów materiałów, takich jak metal, szkło lub ceramikę. Jest to także dobry pomysł, aby nie dotknąć sprzętu zbyt wiele, a nawet oleje z Twoich rękach może hamować powstawanie dobrej pianki.

Nie Dodatkowe Wilgoć

Beza nie lubi wilgoć, więc upewnij się, że wszystkie urządzenia są całkowicie suche przed użyciem. Może się okazać, że będziesz miał trudny okres podejmowania beza czy to szczególnie wilgotne dni, więc spróbuj zapisać te projekty dni, gdzie w mniej wilgoci w powietrzu.

Beza jest wykonana z trzech rzeczy

Istnieją tylko trzy rzeczy w podstawowej receptury Beza: białka jaj, cukru i powietrza. Można by pomyśleć, że powietrze jest dziwny składnik mieć w przepisie, ale bez powietrza nie byłoby beza!

Po pokonać białka z dużą prędkością, jesteś zasadniczo mieszając je z dużo tlenu, co powoduje, że białka w jajach rozwijać i rozszerzać. Jesteś bicia w dużo powietrza, co powoduje, pianki, aby tworzyć jak białka jaj, aby rozwinąć się wiele razy normalnej wielkości. Ogromna część struktury bezy jest maleńkie pęcherzyki powietrza, które tworzysz, gdy bije pianę z białek, a bez nich nie miałoby windy.

To zawsze dobry pomysł, aby użyć cukru Mała, ponieważ rozpuszcza się szybciej. Możesz albo kupić cukier najprzedniejszy w sklepie spożywczym, lub możesz zrobić to sam przez pulsujące regularne cukier biały w maszynce kilka razy.

Porady Beza Pie
Zrób idealne Lemon Meringue Pie!

Cukier, inny ważny składnik w równaniu, pomaga usztywnić pianę i zachować jej zapadaniu się z łatwością w stos cienkich piany. Musisz cukru w ​​celu utrzymania struktury, jak zgęstnieje pianę z białek bez dodawania dodatkowego ciężaru. Upewnij się, że nie dodajemy cukru, aż już pobity swoich białych miękkich szczytów. Dodawanie cukru zbyt wcześnie, hamuje tworzenie się piany, a to może potrwać znacznie dłużej ubijać pianę z białek do formy.

Porady jaj

Jeśli chodzi o bezy wskazówki pie, część nieco procesu jest zapobieganie żółtka od dostania się do swoich białych. To może być duży problem, jeśli nie jesteś ostrożny.

Brak żółtka

Ponieważ są tylko trzy składniki bezy, coś innego powoduje, że cały proces się nie powiedzie. Dotyczy to nawet odrobinę żółtka jaj, które mogą dostać się do białego mieszaniny jaj. To dobry pomysł, aby mieć dwie miski do oddzielania jajka - kiedy złamać i oddzielić nowe jajko, zrób to na pustej miski. Gdy wiesz, że separacja była udana i nie dostał nawet kropli żółtka do swojej białej, można wlać białe do większej miski, które przechowuje resztę swoich białek. W ten sposób, jeśli przypadkowo złamać żółtko, jesteś oddzielenie jajko, nie będzie zanieczyszczać całą miskę białych!

Ciepłe i zimne jajka Whites

Zimne jaj oddzielić łatwiej, ponieważ są bardziej stałe żółtka i mają mniejsze szanse na złamanie. Po oddzielone jaja, niech wasze biali przyjść do temperatury pokojowej, ponieważ cieplejsze Jaja ubijać do dobrej pianki szybciej niż zimne jaja robić. To dobry pomysł, aby pozostawić pianę z białek w zadaszonym misce przez co najmniej 30 minut po ich rozdzielić.