grsail.com

Ponad 40 w Monterey Bay

Ponad 40 w Monterey Bay
Monterey Bay jest skarbem dla wszystkich grup wiekowych.

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia dla gości powyżej 40 w Monterey Bay Area. Zostawić dzieci w domu, dzięki czemu można w pełni cieszyć się i odgłosy dochodzące z tej pięknej, zabawnej okolicy - tylko 2 godziny na południe od San Francisco.

Wielu Miasto Zabawa

Monterey jest ośrodkiem wielu doskonałych sposobów na spędzenie dnia. Możesz zacząć swoją wizytę od zwiedzania zabytkowego presidio, odwiedź Steinbecka Cannery Row i spędzić kilka godzin na słynnej Monterey Bay Aquarium. W międzyczasie można traktować apetyt z lunchu w kwantami restauracji lub eleganckiej kolacji w Monterey, Monterey i Carmel.

Monterey to wspaniałe miasto dla dzieci - dużo do zrobienia i zobaczenia. Ale podróżujący ponad 40 w Monterey Bay będzie również znaleźć wiele unikalnych i niezapomnianych działań oraz wydarzeń specjalnych i usług, które mogą być świetną zabawą dla połowy wieku dorosłym.

Świętuj Great Music

 • Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Monterey Pop - Ta coroczna impreza muzyczna rozpoczęła się w 1967 roku, dwa lata przed Woodstock, kiedy opisywany wykonawców z Otis Redding czasu jak Jefferson Airplane,, w Mamas i Papas i Jimi Hendrix. To jest miejsce, aby usłyszeć wielkie pop z dzisiejszych nazw wielkich wykonawców.
 • Monterey Jazz Festival - Jest to jeden z najstarszych festiwali jazzowych na świecie i jest szczególnym wydarzeniem w obszarze Monterey od ponad pięćdziesięciu lat. Wielkie nazwiska w branży jazzowej można zobaczyć i usłyszeć na tym dobrze udziałem festiwalu.

Sklep 'till you drop

 • American Tin Cannery - Nie za dużo super modnych sklepów w tym dwupiętrowy, wewnątrz centrum handlowego, ale nie jest to dobry wybór klasycznych marek, takich jak buty, Geoffrey Bass, Nine West Beene i Monterey Bay Clothing.
 • Ulica Nadbrzeżna Antique Mall - Ciesz się dwa piętra unikalne antyki i kolekcje w odnowionym budynku Carmel Canning Spółki na Cannery Row. Jest to mekka dla miłośników antyków, niezależnie od ich wieku, ale najlepiej podawać bez dzieci w tym wątku.

Ciesz się doskonałym jedzeniem i piciem

 • Crown and Anchor - autentyczne, brytyjsko-owned pub i restauracja w starej części miasta Monterey. Ciesz się podgrzewany patio jak łyk przez ich kalifornijskich win, piw lokalnych i międzynarodowych i szlachetne trunki. Krok w przytulnej jadalni i cieszyć się pełne menu serwowane w porze lunchu i kolacji do północy.
 • Jacks - To jest dobre jedzenie przy użyciu najlepszych lokalnych produktów, przygotowane w celu zwiększenia ich smaki i serwowane z dbałością o szczegóły i elegancji. Otwarta na śniadanie, obiad i kolację, to szczególne doświadczenie jadalnia znajduje się w Portola Hotel & Spa. Pamiętaj, aby cieszyć się ich szeroki wybór win i poza kominku kuchnię.

Rest in Luxury

 • Monterey Plaza Hotel & Spa - Ta restauracja Ulica Nadbrzeżna nie jest "ponad 40 tylko" hotel, ale z pewnością przeznaczony dla gości, którzy chcą odpocząć, bez konieczności śledzić ich dzieci. Luksusowe spa oferuje szeroką gamę zabiegów dla rozpieszcza mężczyzn i kobiet. Dla bardziej aktywnym dniu, można uruchomić kajak od plaży, jeździć wzdłuż pobliskiego szlaku rekreacyjnej i żagla lub nurkować w Monterey Bay, która jest po drugiej stronie ulicy.
 • Jabberwock Inn - Podziwiać widoki wody przednie z tego pięknie zdobione 1911 Craftsman stylu domu. Zbyt duże wiktoriańskie łóżka, pościel i puszyste kołdry Lacey pozwalają na osiedlenie się w nocy. Można nawet zakończyć wieczór z mleka i świeżych upieczone ciasteczka, idealne dla dziecka w ciebie!

Zabawa Bonus dla Powyżej 55

 • Elderhostel programy - hotele lokalne są sceny z tych pięciu nocy, na żywo w programie edukacyjnym dla osób powyżej 55. Istnieje wiele programów, w tym "Magiczne Monterey" i "Dixieland w Monterey w Wine Country", który zawiera wielką siedzibę przy Roczny Dixieland Festiwal Monterey.
 • Promocyjna Taxi Rides - osoby dorosłe powyżej 65 lat mogą kupić 20 dolarów książeczkę z scrip taxi (kupony) za tylko 10 dolarów od miasta Monterey. Kupony dostarczają 50 procent zniżki na przejazdy taksówką w miastach Monterey, Seaside, Sand City i Del Rey Oaks. Broszury można kupić od Rekreacji Urzędu Administracji ul Dutra 546 Monterey.
 • Roczne Monterey City Starszy Amateur Golf - Zawodnicy w wieku 55 lat i starszych są zaproszeni do udziału w turnieju golfowym Monterey City Starszy Amateur który odbywa się co roku w lipcu. Turniej odbywa się w ramach zwykłego turnieju Monterey Miasto Amatorskiej.

Zabawa dla każdego młodego i ponad 40 w Monterey Bay

Obszar Monterey Bay oferuje wiele atrakcji i usług dostępnych dla ich użytkowników - jest coś dla każdego, niezależnie od tego, czy są one w ponad 40 Monterey Bay lub rodziny szukają różnych atrakcji i świetnych miejsc do żywności. Oto niektóre źródła wspaniałych pomysłów, które można dodać do następnej wizyty w Monterey Bay niezapomniane doświadczenie:

 • Monterey Bay Aquarium
 • Miasto Monterey
 • Lotnisko w Monterey
 • Pebble Beach Resorts
 • Przewodnik Monterey Visitor