grsail.com

Pomysły Ślub Transport

Pomysły Ślub Transport

Podczas przylatujących i odlatujących w weselu w limuzynie jest tradycja, wiele par decyduje się zdecydować na coś bardziej unikalnego. Czy iść z klasycznym idei transportu z niespodzianką, czymś, co wiąże się wysiłek fizyczny, czy coś zupełnie niezwykłego, że na pewno zrobić niezapomniane wejście i wyjście.

Klasyczny, choć niedostatecznie wykorzystywane Transport Pomysły

Wynajem lub pożyczki tradycyjnej, jeszcze rzadziej używane, środek transportu jest sposobem, aby upewnić się, czy zauważyłeś, kiedy przyjeżdżają i odjeżdżają swój ślub. Pomysły te nie są całkowicie od ściany; jednak nie są one tak powszechne, jak klasyczny kabriolet lub limuzyny.

 • Bryczką: przewóz romantyczna opcja, która doskonale z Kopciuszek Ślubna. Kontakt z usług lokalnych w większych obszarach lub rancza na obszarach wiejskich, lokalnych opcji.
 • Motocykl lub 4-kołowe: Jeśli lubisz jeździć side-by-side, nie ma lepszego sposobu, aby pokazać się do ślubu, niż w pojeździe, którego kochasz. Upewnij się, że wosk motocykla lub 4-wheeler do połysku przed ceremonią. Późną wiosną, latem i wczesną jesienią są najlepsze do jazdy z wiatrem we włosach.
 • Skuter: W miejscach, gdzie spodziewane jest dużo śniegu, jazdy na skuterach śnieżnych rozważyć do miejsce ślubu. Upewnij się, że jasne, to z miasta lub powiatu urzędników pierwsze, aby zapewnić nie trzeba specjalnego zezwolenia.
 • Pojazd Replika: Przejdź tradycyjnej limuzyny Rolls-Royce lub cabrio wynajem i iść z czymś naprawdę niezwykłym, jeśli chcesz samochód lub bardziej tradycyjny pojazd. Zadzwoń do lokalnych agencji wynajmu i zobaczyć, czy można znaleźć replikę Batmobil, General Lee z Książąt Hazard, lub taki, który wygląda jak koła Jamesa Bonda. Są to zabawne samochody do wynajęcia na wesela z kapryśnych tematów, więc należy wybór pasuje do Twojego stylu ślubu.

Pomysły Ślub Transport

 • Łódź: Ślub na wodzie, czy na plaży, jeziora, lub brzegiem rzeki, aby przylatujących i odlatujących w łodzi łatwe. Wynajęcia duży jeden, aby wielkie wejście, lub mniejszy, jeśli chcesz zachować rzeczy proste.

Korzystanie własny motocykl, 4-kołowe, a skuter są możliwe opcje. Jednak, wagoniki, wypożyczalnie łodzi i pojazdów repliki może skończyć się z ogromnej cene. Upewnij się, że włączenie dodatkowych kosztów do Twojego budżetu ślubu.

Nietypowe pomysły transportu

Podczas gdy niektóre z bardziej klasycznych opcji może pomóc narzeczonych i stajennych, aby niezapomniane wejście, może być tak, że szukasz czegoś jeszcze bardziej wyjątkowy. Zastanów się jeden z tych pomysłów transportu ślub:

Aktywne Opcje

Aktywność i ćwiczenia często wyciągnąć podobnie myślących ludzi. Jeśli to dotyczy ciebie i Twojej miodu, te pomysły są idealne do transportu ślubu.

Pomysły Ślub Transport

 • Rower: rower tandem jest uroczy, para tematyce transportu pomysł. Retro rowery są dobre dla retro tematyce wesela, i dopasowanie jego, i-jej rowery są zabawne. Brides powinny uważać, aby nie jechać zbyt daleko, w obawie przed zarażeniem ich strój lub pociągiem w przekładni i szprychy.
 • Skateboard: Gdy "punk" to dobry opis swojej postaci jako para, rozważy swoje deskorolki do ślubu. W rzeczywistości, może nawet być w stanie szybować do ołtarza - po prostu skontaktuj się z miejscem pierwszy!
 • Narty wodne: Pary, które są celowo planuje ślub na mokro i mają umiejętności jazdy na nartach wodnych może pokazać się na ich jeziorze lub morzu boku ceremonii na nartach wodnych. Jeśli jednak wolisz pozostać suche podczas ceremonii, wystarczy zmienić w młodej pary garnitury tematyczne później i zrobić zjazd plusk.
 • Szybowiec: Ekstremalne sportowcy mogą ślizgać się na ceremonii, skacząc z klifu lub innego rodzaju podstawy. Najlepiej to zrobić w górzystym regionie, z odpowiednim przeszkoleniu. Aby zapewnić przybycie w pobliżu uroczystości Praktyka będzie potrzebne przed ceremonią. Należy pamiętać, że warunki wiatrowe może się zmienić, więc możesz zapasowej pomysł na wszelki wypadek.

Więcej Charakterystyczne Pomysły

Jesteś ograniczony tylko przez wyobraźnię, budżetu oraz lokalnych przepisów, jeśli chodzi o twój dzień transportu ślubu. Dodatkowe pomysły, które uczynią twój wyróżniać obejmują:

 • Transport publiczny: Czy spotkałeś w metrze lub autobusie? Czy mieszkasz w obszarze turystycznym z wózkami? Są to wszystkie unikalne i miejskich skręca na podróż do iz wesela. Przynieś fotografa wraz uchwycić jazdy.
 • Dogsled: Jeśli mieszkasz w Kanadzie, na Alasce, lub innego obszaru północnej, która cieszy się zimą śnieg, rozważ wynajęcie psim zaprzęgiem dla przylatujących i odlatujących swój ślub. Jest to również świetny pomysł na chłodne docelowego ślubu i na pewno "wow" swoich gości!
 • Ciągnik: Gdy kraj spełnia zachodniej, odłóż swoje buty i wspiąć się do ciągnika. Czy iść za niewielką antyczne ciągnika lub wybierz jeden nowy, to jest jeden sposób, aby pozostać wiernym swoim rodzinnym mieście korzenie.

Pomysły Ślub Transport

 • Gorące powietrze balon: Udaj się do zachodu słońca wraz rezerwując balon do wyjścia. Chociaż nie może być praktyczny dla przybywających na weselu, jazdy po ceremonii jest romantyczny sposób, aby wyjść. Ta opcja wymaga dużo miejsca dla set-up, więc należy wziąć pod uwagę, że przed dokonaniem rezerwacji swój balon.
 • Segway: żony, którzy mają długi spacer do ołtarza może warto rozważyć biorąc jazdy na Segway, zamiast, lub rozważyć użycie ich do podróży między ceremonii i obszaru, na którym zostanie podjęta zdjęcia. Ta osobista dwukołowy urządzenie stoi transport jest unikalny sposób podróżowania. Jeśli nie masz funduszy na zakup jednego, za wynajem jeden na dzień.

Make It Niezapomniany

Pojazd wybrać dla transportu ślubu jest jednym, które powinny być wygodne jazdy lub jazdy. Poszukaj opcji, które pasują zarówno swój styl ślubu i swoje osobowości, a to na pewno niezapomniany wyjazd do ołtarza!