grsail.com

Pomysły na tablicy pana młodego

Pomysły na tablicy pana młodego
Tabela A pana młodego stawia go w centrum uwagi.

W większości przypadków, dzień ślubu wydaje się, że to wszystko o oblubienicy; Ślub stajennych pomysły tabeli są idealnym sposobem udostępniania reflektor z nowym mężem. Można użyć ciasto lub dekoracje, aby hołd osobowości pana młodego.

Ślub stajennych Pomysły Tabela: What Goes

Stół pana młodego jest miejscem, aby wyświetlić pana młodego zainteresowania, hobby i osobowość. Jest to jedno miejsce w pokoju, w którym wszystkie umysły trafi do pana młodego, a nie panny młodej. Oto kilka rzeczy, aby umieścić na stole:

  • Tort pana młodego, urządzony zgodnie z jego życia
  • Dekoracje-zabawki, gadżety, transformatorowe roboty ... co chce!
  • Zdjęcia pana młodego

Wybór Theme

Pan młody jest zdecydowanie trójwymiarowy, dobrze zaokrąglone charakter z dużą ilością zainteresowań. To może być zbyt szeroka na wesela (nawet jeśli jest to panna młoda), aby wyrazić w kilku metrów kwadratowych tabela oferują, więc dobrze jest wybrać temat i rozgałęzia się stamtąd. Oto kilka popularne:

Polowanie

Ten jest popularny. Tyle faceci uwielbiają polowanie, to robisz ogromny nadzoru, jeśli nie dodać trochę kamuflaż do stołu. Weź ciemny obrus i lżejszy zielony tiul do dekoracji samej tabeli. Można udekorować tort arkusza z połączeniem zabawek zwierząt z każdego sklepu z zabawkami i oblodzenia wykonany wyglądać jak na zewnątrz sceny.

Kreatywny, utalentowany piekarz może nawet być w stanie dokonać wygląd ciasto jak głowy jelenia lub innego zwierzęcia z wyboru. Jeśli to Cię interesuje, znajdź piekarza, który również z dumą bycia artystą.

Gadżety i zabawki

Mężczyźni kochają swoje zabawki, więc dlaczego nie wziąć gadżety do tabeli? I zabawek! Biura te, z ich dzieciństwa. Jak o Transformer robotów na stole? Autoboty będą chronić ciasta z nadgorliwego gości - i Decepticony. Będą wspaniałe pamiątki albo dla pana młodego, koledzy transformatorowe gościom wentylatorów, lub dzieci. W zależności od gadżetów i zabawek używanych, tabela może być urządzone w różnych kolorach. Jeśli on ma ulubionego superbohatera, używać kolorów jego kostium do pokładu na stole. Kolekcje zabawki - modele, samochody, itp - może również wspaniałe dekoracje stołowe.

Narzędzia

To na pewno nie jest tajemnicą, że wysoki odsetek stajennych będzie w narzędzia. Masz piekarz zrobić ciasto w kształcie młotka, na przykład, jeśli lubi pracować z drewna. Masz prawdziwy cieśla na rękach? Przynieś w drewnianym, niedokończony stół. To może wyglądać nie na miejscu, dopóki ludzie zdają sobie sprawę połączenia, ale to część piękno.

Praca

Hej, niektórzy faceci lubią swoją pracę tak bardzo, że to tylko należy użyć krawat i aktówkę lub coś równoważnego podczas wyświetlania ich osobowość. Ciasto pokryte białym lukrem, że ma kolorowy krawat schodzili na środku, nad stroną, a dół na talerzu sprawia ciekawą atrakcją dla człowieka, którego praca jest inna centrum jego wszechświata (oprócz jego narzeczonej, oczywiście) ,

Ciasta

Ciasto jest zwykle centralnym na stole pana młodego, więc ślub stajennych pomysły stół powinien z pewnością to, że! Tort pana młodego jest tradycyjnie czekolady, ale to nie musi być. Jeśli nienawidzi czekoladę, wybrać coś lubi. Idź do czerwonego aksamitu, migdałów, truskawki - co będzie cieszyć.

Wybierając tort pana młodego lubi to szczególnie ważne, ponieważ tradycja wbiegł na dalszy plan, a goście jedzą tort pana młodego - to nie tylko do domu w małych kawałkach do wszystkich samotnych kobiet. (W poprzednich dniach, samotne kobiety weźmie kawałek domu, umieścić je na swojej poduszce w nocy, i podobno marzą o ich przyszłego męża).

Dla inspirujących ciast (większość z nich jest czekolada, ale mogą one być łatwo dostosowany), sprawdzić te miejsca:

  • Placek Faceci
  • Earlene za Ciasta (Są bardzo kreatywni. Nie wierzysz? Sprawdź ciasto armadillo!)
  • Black Widow Piekarnia oferuje zupełnie nowy spin na ciastko pana młodego - to z mięsa! To ciasto pieczeń z puree ziemniaczanym i oblodzenia T-bone narysowany na szczycie. Jakie ciasto może być manlier?
  • Ciasto Karuzela

Zdjęcia

Są łatwe. Wybierz jakieś niedrogie, koordynujących klatek i wybrać zdjęcia, które pokazują na oczyszczenie go kochać życie najlepiej. Bonus, jeśli można znaleźć zdjęcia młodej pary robi działań wraz że pan młody kocha (ryby, na przykład).Istnieje wiele ślub stajenni tabeli pomysły, które można wykorzystać, aby podświetlić tę wyjątkową osobę w swoim życiu. Bądź kreatywny i ma tyle zabawy z dekoracjami, ma on z pomysłami!