grsail.com

Pomysły na prezenty świąteczne dla nastolatek

Pomysły na prezenty świąteczne dla nastolatek


Niewiele spraw handlowych wakacje są trudne, jak wymyślanie Boże Narodzenie pomysłów na prezent dla nastolatki.

Kilka pomysłów na prezenty świąteczne dla młodzieży

Mimo, że wiele rodzin jak dać dużo prezentów dla dzieci i młodzieży, więcej nie zawsze równa się lepiej. Że stare kasztanowce pierścienie prawdziwe: to myśl, że liczy. Nie musisz wydawać dużo na prezenty dla nastolatków, jeśli skupić się na tym, co najbardziej lubisz.

Aktywny Legitymacje

Każdy nastolatek kocha wyjść i grać! Daj im przechodzi na niektóre z ich ulubionych sportowych lub rekreacyjnych. Kręgielnia, minigolf, lokalne arkady, ośrodki sportowe, muzea i inne hotspoty oferują pakiety i bony zrobic zakupy proste.

Odzież

Nastolatki kochają darmowe ubrania, nawet chłopcy. Jeśli masz wiedzę na temat nastolatek mody, będziesz zdobyć duże z odzieżą prezentów. Unikaj swetry kotek i Argyle skarpety, choć. Po prostu przerzucać magazynów mody i spojrzeć na manekiny w ekspozycji sklepowych, aby zobaczyć co jest popularne teraz.

Hobby

Wspierać zainteresowanie nastolatków w formie pisemnej, muzyki, sztuki i rzemiosła, modelowanie, gotowanie, sportu i innych zajęć pozalekcyjnych gifting im dostaw.

Higiena osobista przedmioty

Przychodzi moment w życiu nastolatka, gdy on lub ona może czuć się nieco zakłopotany, aby omówić osobistych potrzeb opieki. Stają się bardziej świadomi zmian w ich ciała, mogą mieć do czynienia z trądzikiem, lub po prostu chcesz wyglądać jak najlepiej bez wielkiego o tym.

Każdy sezon wakacyjny, sklepy detaliczne mają zakończenie panelu ułożone z elementów, takich jak zestawy do manicure dla dziewczyn i chłopaków, kąpieli i ciała pola prezent kosmetyczny, miniaturowe zestawy perfum i wody kolońskiej i innych przydatnych produktów do pielęgnacji ciała. To zawsze wspaniałe nadziewarki obsady.

Wierny Karta podarunkowa

Niektórzy ludzie mogą uważać kart upominkowych bezosobowe: większość nastolatków zobaczyć je jako sposób robienia zakupów na własną rękę i kupić, co im się podoba. Karty podarunkowe są świetnym prezentem dać ulubiony siostrzeniec lub siostrzenica nie widać bardzo często, opiekunka, a nawet dziecko, jeśli on lub ona jest wiedzieć, starając się zapisać na coś ważnego.

Oto kilka możliwości:

  • iTunes karty podarunkowe. Są one dostępne w Internecie oraz w wybranych punktach sprzedaży detalicznej na 15 dolarów, 25 dolarów, a 50 dolarów. Nastolatków nie mieć iPoda do używania karty iTunes, dopóki jego lub jej przenośny odtwarzacz muzyki akceptuje iTunes pliki do pobrania. Jednakże, jeśli chcesz dowiedzieć się o innych stron do pobierania muzyki i zobaczyć, co oferty są dostępne, rozpocząć swoją recenzję tutaj.
  • Amazon prezent kredytowej. Nie tylko dla książek lub płyt DVD anymore, Amazon zapewnia nastolatków z mnóstwem opłacalnych sklepów. Odzież, komputery, elektronika, muzyka, a nawet potrzeby do pokoju w akademiku są dostępne za pośrednictwem strony teraz. Jeśli potrzebujesz prezent w ostatniej chwili, wydrukować bon w domu i umieścić go z ładnym karcie. Można również e-mail odbiorcy CERT prezent.
  • Lokalne komiksy sklepu. Miliony nastolatków są do komiksów, mangi, anime i komiksów. Jeśli widzieliście kilka z nich ustanawiające wokół pokoju Twojego nastolatka lub usłyszał lub jej rozmawiać z bohaterów biorących udział w długotrwałych scenariuszy fabularnych nigdy nie słyszał wcześniej, poszukiwania sklep z komiksami w Twojej okolicy. Powiedz im, że jesteś kochany Robert mączniaka Jr., w "Iron Man", i będą one dla ciebie miły. Unikaj dyskusji dotyczących Superman oraz Batman, jeśli nie wiesz, co mówisz - te miłośników poważnie o tych facetów!
  • Sklep z kawą lub innych spotkań. Potraktujcie to jako kolejne działania przejść. Wielu nastolatków cieszyć zbierając z przyjaciółmi, i kawiarni, nawet w mniejszych gminach, na szczycie listy. Gift card na kawę lub napoje w innym spotkaniu pomaga rozciągnąć dochód tracony Nastolatek za.
  • GameFly kredytowej w Internecie. Prezent na specjalne graczy z członkostwa Gamefly.com. On lub ona może spróbować setki gier wideo i je pocztą do domu. Możesz dać im członkostwa próbną z jednej gry na zewnątrz członkostwa lub członkostwa dwie gry na zewnątrz.

Istnieją setki innych opcji karty prezent. Wybierz szerokie możliwości robienia zakupów, takich jak świadectwa centrum prezent lub Discover Gift Card lub znaleźć butiki i sklepy specjalistyczne w swojej społeczności.

Akcje dobroczynne

Wiem nastolatek, który jest społecznie świadomy? On lub ona będzie wdzięczny za zainteresowanie, jeśli poparcie sprawy lub wniesienia wkładu w imieniu nastolatka. Wielu nastolatków chciałoby przekazać pieniądze na to, co im zależy, ale często nie mają dodatkowy dochód, aby to zrobić.

Być może wiesz, wegańskiej nastolatka udział w PETA, ktoś aktywny w grupie młodzieży kościoła, skaut ukończeniu projektu Eagle, lub młoda kobieta wolontariat w schronisku dla bezdomnych Teen. Poświęć trochę czasu przed świętami rozmawiać z nastolatkami o ich obawy. To może naprawdę zaskoczyć, aby usłyszeć, co uważają za ważne i jak może być w stanie wspierać ich zaangażowanie.

Gotówka lub bez gotówki?

Istnieją dwa sposoby, aby uznać prezent pieniędzy jako dobry pomysł na prezent bożonarodzeniowy nastolatków. Środki pieniężne podarowane nastolatek będzie albo zapisane na coś dużego lub bezpośrednio spędzony na błahych rzeczy. To zależy od wieku i stopnia dojrzałości poziomie przez nastolatka.

Jeśli naprawdę jesteś ze stratą, co dać nastolatka na święta i myślę, gotówka jest najlepszym rozwiązaniem, nie tak, wiedząc, że nie może mieć trwały prezent wpływu innych możliwości.Odwiedź Logiki Stosowanej Teens uzyskać więcej wgląd prezenty, myśli i działań.