grsail.com

Pomysły na organizowanie bałagan

Pomysły na organizowanie bałagan


Pomysły na organizację bałaganu zacząć ze swoim podejściem do organizacji jako codziennej aktywności. Dla wielu ludzi, zwalczanie organizacji gospodarstwa domowego, aby usunąć bałagan może wydawać się zadaniem nie do pokonania, ale każdy może to zrobić - wystarczy odpowiednie narzędzia.

Sugestie Pomysły na organizowanie bałagan

Tonia Tomlin doradza swoim klientom, że pierwszym krokiem w kierunku organizowania bałaganu jest zwalczanie go kawałek po kawałku. Otwarcie drzwi do pokoju nadziewane do sufitu z pola wydaje się nie do pokonania, ale nie martw się o oknach z tyłu, zaczniesz z trzech lub czterech pól z przodu.

Przez wyrwy bałaganu, budować na własny sukces i uniknąć przytłoczony. Kiedy zaczynasz organizowanie bałaganu, rozpocznie się w jednym pokoju i używać system sortowania zdecydować, jakie przedmioty zachować, co wyrzucić, a co do jej oddawania. Gdy chodzi o utrzymanie pozycji, posortować elementy, które należą w innych pomieszczeniach, tak aby zmniejszyć ilość iz powrotem i masz kolejną szansę, aby wyeliminować nadmiar bałaganu.

Jak zdecydować, co Przechowywać

Jeśli chodzi o sortowanie bałaganu, jak zdecydować, co zachować, a co się pozbyć? Poniższe trzy kroki są proste metody podejmowania własności do bałaganu i zdecydować, co z nim zrobić.

  • Krok pierwszy

Są elementy uszkodzone (tj pęknięty, uszkodzony)? Czy są one nieestetyczne lub bezużyteczne? Lubimy spędzać na pozycji ze względów sentymentalnych, ale elementy, które są uszkodzone, popękane, brzydkie i prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego nie muszą być przechowywane.

  • Krok drugi

Kiedy ci ostatni raz używany lub sobie pozycję? Jednym ze źródeł bałaganu jest stare buty, torebki i ubrania. Nie jest niczym niezwykłym dla kobiet nosić ulubioną torebkę i jego okresowa wymiana. Jeśli nie masz torebkę dla każdego stroju i zamienić go regularnie, prawdopodobnie kolekcję sprzęgieł wyginanie miejsca gdzieś. Jeśli nie używane lub zużyty element w ponad dwóch lat, może to być czas, aby go podarować.

  • Krok trzeci

Czy twój bałagan w sezonie? Czy masz dekoracje świąteczne z do lutego? Wielkanocne dekoracje utrzymywane w czerwcu? Obawiając Halloween zanim jeszcze poszedł na zakupy w szkole? Sezonowe bałaganu jest popularny w większości gospodarstw domowych. Tworzenie miejsca w szafie, na strychu lub w garażu, który jest tylko sezonowe przechowywanie. Oznacz swoje pojemniki do przechowywania sezonu, że dekoracje należą się. Zrób to racjonalnie dostępne i uchylenie konkretne dni w kalendarzu do pakowania i rozpakowywania sezonowych bałaganu.

Odpowiedzi na te pytania będzie powiedzieć, czy zachować lub pozbyć się elementu sezonowej: Czy masz więcej pończochy świąteczne niż ty członków rodziny? Co pół spalonych lub stopionych świec? Czy Twoje ozdoby uszkodzony lub uszkodzony?

Helping Kids Organizowanie

Nauczanie dzieci bezpłatne pomysły na organizację bałaganu jest łatwiejsze niż myślisz. Wymaga to regularnej zaangażowania zarówno ze strony użytkownika, a część dziecka. Od najmłodszych lat, można nauczyć dziecko, aby to "Wstecz", gdzie iść: bloki do ich cyny lub książek na półkach. Ta sama zasada ma zastosowanie, ponieważ dziecko dorasta. Śmieci i kawałki papieru zamachem "wstecz", do której należą, w kosza, gdy zabawki powinniśmy mieć właściwe miejsce do zwrotu tego, czy jest to pole zabawki, zestaw szuflad lub miejsca na półkach. Z regularnych przypomnień dzieci uczą się, że muszą znosić jeden zestaw zabawek, zanim się z inną. Że nie można grać w salonie, a następnie pozostawić swoje zabawki na podłodze, podczas gdy przenieść się do innego pokoju.

Aby proces proste i jednoznaczne dla dzieci. Umieścić kosz na bieliznę w każdym pokoju, który można umieścić swój bałagan w przypadku pozostawienia w tyle. Sprawiają, że ich zadaniem jest okresowo puste kosze na bieliznę, a te ich elementy umieścić w górę. Upewnij kosza jest dostępny dla sypialni lub pokoju zabaw, a to, że jest regularnie opróżniane. Pojemnik powinien być tylko dla bitów papierowa, a nie żywności lub napojów.

Porządkowanie bałaganu zaczyna się i kończy w prostym akcie biorąc kilka minut tu i tam.

Dowiedz się więcej o Organizowanie

Dowiedz się więcej z tych ekspertów o tym, jak zorganizować:


Pomysły na organizowanie bałagan

Pomysły na organizowanie bałagan

Pomysły na organizowanie bałagan