grsail.com

Pomysły Birthday Party preteen Wywiad

Pomysły Birthday Party preteen Wywiad


W tym preteen pomysłów brithday firm wywiadzie, otrzymasz wskazówki dotyczące planowania bash urodziny, że preteens będzie miłość. Preteens są notorycznie mają bardzo sprecyzowane pomysły dotyczące obchodów swoich urodzin. Na szczęście, specjalista stroną Mindy Kobryń może pomóc zaplanować naprawdę wyjątkowe wydarzenie.

O Mindy Kobrinem

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Proszę opowiedzieć o sobie.

Mindy Kobryń (MK): Jestem zabawny, świętować i ekspert stroną. Założyciel Posiłki Mindy dotyczących Heels, wierzę w fuzję jedzenie, modę i podróży do tworzenia menu i strony z międzynarodowym pochodni i polotu. W ciągu ostatnich 15 lat, mam planowane setki imprez. Z 20 siostrzenice i siostrzeńców w drzewie genealogicznym, jestem nigdy nie brakuje pomysłów partii i słodkie życzenia urodzinowe dla wszystkich grup wiekowych.

Zabawa Preteen Birthday Party Pomysły

LTK: Jakie są pewne ciekawe pomysły i zabawy dla preteen dziewcząt?

MK: Pre-nastolatki są w niesamowitym wieku do rozrywki z odrobiną kreatywności i kolorowe retro-zabawy, która pomaga im czuć się niezależna i dorosłych! Większość nastolatków są zbyt dojrzałe dla tradycyjnych urodziny. Twój nastolatek najprawdopodobniej szukasz czegoś wyjątkowego to zrobić na jego urodziny. Dla dziewczyny pre-teen, jak wiele słynnych "kolorystycznie" muzycznych i muldach stron przechowywanych w Hamptons, aby jej blask z retro-Ptaszek Tweety Canary Żółte Strony. Nie pozostawiają element Uncolored (w tym Uhonorowany urodziny)!

Tabela Ambiance / Gość Prezent

 • Tworzenie Tweety Birdbaths trzymać swoje napoje. Wystarczy dodać wody do dużych misek dziurkowanych, dodać cala lub dwa z wodą, pływać jasne gerber i dalie w między butelek lemoniady lub Capri-Sun Tropical Punch.
 • Wypełnij mniejszych sąsiednich miski z żółte: Chiclets gumy, prostym i orzechowe M & Ms, robaki gummy, Jelly Boczek, punktów, Sugar Babies, itp
 • Linia małe klatki dla ptaków i ptaków-podajniki z żółtego papieru; wypełnienie z żółtym piśmienne, pióra Ptaszek Tweety oraz Twinkie na wyjątkowe prezenty firm.

Menu / Desery

 • Sałatka z żółtej papryki i pomidory czereśniowe
 • Mac-n-ser w ramekins
 • Rozpływa się w państwa-usta cytryny barów macadamia
 • Mini-babeczki waniliowe z puszystym żółtego matowego masła śmietany lukier i miejsce na warstwowych wyświetlacz ciastko
 • Ptaszek Tweety niestandardowy ciasteczko ciasto przez CookiesbyDesign

Gry / Muzyka

Dziewczyny mogą grać w gry planszowe, a także dekoracji plastikowe podajniki ptaków znalezione w Petco lub PetSmart z bedazzling kanarek żółty, biały i pomarańczowy kolorowych kryształów z jasnego kleju. Przedmioty rzemiosła można kupić w lokalnym sklepie rzemiosła, takie jak Michael i Jo-Ann Tkaniny i Rzemiosła.

LTK: Jakie są pewne ciekawe pomysły i zabawy dla preteen chłopców?

MK: Pre-teen chłopcy lubią działania, kreatywności, a przede wszystkim, jedzenie! Zachowaj chłopca urodziny świąteczna, aktywny, zabawny i pełen komfort z ulubionych potraw stacji pizzy make-your-own. Zanim oni się biegać i grać w gry takie jak Dodge Ball lub Spud, każdy chłopiec może jego własna smakoszy pizzy ubrany w jego własnym monogramem fartuch. On czuje się jak prawdziwy szef kuchni podczas tworzenia własnego jadalne arcydzieło. Rodzice mogą pop je w piecu, a dzieci bawią. Poprzez dostarczanie spersonalizowanych fartuch i sportu kielich napełniony perforowanych lub napojów sportowych, każdy chłopiec ma dwa smaczne prezenty-do-go po pizzy odbywa.

Nakręć własny Pizza Station

 • Skonfiguruj bufet dla dzieci, aby połączyć swoje własne ciasta pizzy.
 • Umieść jednorazowy obrus na długim stole, jak również plandeki pod stołem i krzesłami dla łatwego oczyszczania.
 • Dodać Stół dostępny ze wszystkich stron, tak więc każdy może przyłączyć się do zabawy.
 • Dodać połowę tabeli "Przygotowanie ciasta" z boku.
 • Rozsypać mąkę na blat i umieścić ciasto na pizzę i małe puszki pie tutaj.
 • Dodać drugą połowę stołu "sosu i dodatków" z boku.
 • Umieść miski sos, ser i polewy tutaj wraz z łyżki obsługujących.
 • Podawać cios i gotowe do jedzenia pizzy na spersonalizowanych płyt, a partia jest gotowa na sukces palca lizanie-dobre!

Problemy ze Stron

LTK: Jakie są problemy i zabawy dzieci i rodzice często napotkasz?

MK: czas odtwarzania, bez kontroli prowadzi do powstania obrażeń i bez nadzoru odżywianie prowadzi do bałaganu. To było moje doświadczenie, że w przypadku żywności, działania i harmonogram partii nie są dobrze przemyślane, zarówno dzieci jak i rodzice będą zawiedzeni. Alergie pokarmowe muszą być omówione z wyprzedzeniem, więc opcje są dostępne.

Porady Party

LTK: Jakie są pewne wskazówki można oferować do wnoszącej sukces?

MK: Trzymaj zabawy partii.

 • Etykieta kubki z imionami dzieci "w celu zmniejszenia ilości odpadów.
 • Zawsze należy mieć przekąski i napoje dostępne.
 • Przechowywać czas maksymalnie trzy godziny, chyba że jest pidżama party.
 • Strona powinna obejmować żywność, słodycze, urodzinowe aktywności i wyznaczony czas, aby bawić się i biegać.
 • Wyznaczenia firmy łazienkę i zaopatrzyć go urodziny dużą ilością papieru toaletowego i mydła.

LTK: Czy masz jakieś inne uwagi, które chcesz dodać?

MK: To ważne, aby wszystkie dzieci czują się komfortowo i mile widziany, nawet jeśli nie zostały one spełnione przed. Aktywność jak Twister jest idealny i zabawny działalność, która pomoże dzieciom stać aquainted. (Jest to szczególnie dobre dla zachęcanie dzieci na chłopak / dziewczyna partii mieszać i mieszać.)

LTK: Gdzie można dowiedzieć się więcej o swojej firmie?

MK: Odwiedź MealsOnHeelsByMindy, gdzie można również zapisywania się na Eat To się e-biuletyn.

Ponadto, można dowiedzieć się więcej o Mindy na jej stronie na Facebooku - Posiłki Mindy dotyczące Heels i Twitter - Posiłki Obcasach.

Dzięki

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Mindy Kobryń za udział w tym preteen pomysłów urodziny wywiadu.