grsail.com

Pomoc w obawie Dogs Wywiad

Pomoc w obawie Dogs Wywiad
Autor Nicole Wilde i jej pies Mojo

Szukasz pomocy dla straszne psy? Jeśli tak, to wywiad z ekspertów zachowanie psa Nicole Wilde, autor pomoc dla Twojego straszne Dog, będzie tylko to, czego szukasz.

Pomoc dla Fearful Dogs: Wywiad z Nicole Wilde

Lęk u psów

Jak powszechny jest lęk u psów? Niestety, obawiam się kwestie są zbyt powszechne w kłach. Ma widmo intensywności od lekkiego, takiego jak lęk uogólniony podczas wizyty nowe miejsca, bardziej dokuczliwy, takie jak lęk przed ludzi lub pozostaniem w spokoju.

Niektóre psy mają nawet pełnowymiarową fobie; wspólne wyzwalania burze. Stabilne, pewne siebie psy doświadczyć tylko strach teraz i wtedy, i nawet wtedy, to łagodne. Jednak, kiedy reakcja jest silniejsze, przewlekłe lub uogólnione lub gdy otrzymany zachowanie jest niedopuszczalne, problem staje się problematyczne.

Co zazwyczaj powoduje problemy strach?

Istnieją cztery główne przyczyny:

  • Genetyka: Nawet jeśli pies ma wrodzoną skłonność ku lęku i strachu, towarzyszące im zachowania mogą być kierowane i podstawowy stan emocjonalny zmianie, w zakresie tego, co jest możliwe dla tej osoby.
  • Brak socjalizacji: To jest bardzo często czynnikiem. Wielu właścicieli uważają, że nie powinno przynieść swoje potomstwo wszędzie, aż wszystkie szczepienia są kompletne, które zwykle się dzieje wokół 16 tygodnia życia. Jednak okno optymalnej socjalizacji jest od czterech do 12 tygodni, co oznacza, jeśli wystawiać psa do różnych ludzi, miejsc i nowych bodźców, w tym czasie, będzie mniej prawdopodobne, aby bać się tych rzeczy, w późniejszym okresie życia. Ideałem jest towarzysko początku i konsekwentnie, uważając, aby nie narażać szczeniaka do miejsc takich jak parków psów i weterynaryjnych oczekiwania podłogi w pokojach, gdzie mogliby zawrzeć chorób, takich jak Parvo i dolegliwość.
  • Dotychczasowe doświadczenia: Czasami traumatyczne wydarzenie jest u podstaw kwestii strachu. Na przykład pies został zaatakowany przez innego psa w przeszłości i obecnie jest zaniepokojony gdy spotyka inne psy. Albo, doświadczenia z przeszłości może być dowiedziałem stowarzyszenia. Pies może, na przykład, zacząć obawiać samochód, bo dowiedział się, że jazdy samochodem doprowadzić tylko do weterynarza biurze lub groomer, z których oba odnajduje przerażające.
  • Ból lub choroby: Jeśli pies ma zapalenie stawów w biodrze, może on stać się niespokojny o dotknięciu w tym obszarze. Pies, który jest z upośledzeniem wzroku mogą bać się bliskich, gwałtownych ruchów. Każdy rodzaj bólu lub choroby, niezależnie od wieku psa, może powodować problemy związane strach.

Jak można odróżnić psa i straszliwym agresywnego psa?

Większość problemów agresji są rzeczywiście obawiać oparte. Powiedzmy, że masz psa, który nie został dobrze uspołecznione wokół ludzi, więc jest ich bać. Kiedy gość przychodzi do domu, pies biegnie do drzwi i szczeka na osoby, brzmiące, jakby może zaatakować. Co naprawdę mówi psa jest, "Nie każ mi przyjść tam, duże przerażające!" Celem jest, aby osoba odejdzie. I to jest zasadnicza różnica; pies, który boi chce zwiększyć odległość między sobą a rzeczy on reaguje na, podczas gdy intencją psa, który zachowuje się agresywnie, to naprawdę jest szkodliwy.

Czy psy z kwestii strachu zawsze niebezpieczeństwo, lub problem?

Absolutnie nie! Problemy lęk można leczyć z protokołami modyfikacji zachowania, aby Bazowy emotion ulega zmianie. Po psa uczucie o spuście się zmienił, problem powinien być rozwiązany.

Jednakże właściciele powinni wiedzieć, że obawa zachowanie strach reaktywna może ujawnią jeśli pies nie jest narażony na oryginalnym spustu przez długi okres czasu. Dlatego pies, który nie nauczył się reagować na inne psy mogą wznowić ten sposób, jeśli prowadzi do jednego, po długiej nieobecności; on cofa do oryginalnego zachowania.

Pomaganie straszne psy

Pomoc w obawie Dogs Wywiad
Pomoc dla Twojej straszne Dog

Czy właściciel psa pomóc własnego psa z tych kwestii, czy wymagane jest profesjonalna pomoc?

Istnieje wiele właściciele mogą zrobić. Na przykład, jeśli pies jest tylko lekko straszne i po prostu brakuje socjalizacji, to możliwe, że poprzez staranny, regularnej ekspozycji na nowych ludzi, miejsc i rzeczy (co behawioryści nazywamy przyzwyczajenia), będzie zdobyć zaufanie. Jednak bardziej poważne problemy strach strachu, w tym zachowań reaktywnych, powinny być traktowane z pomocą specjalisty.

Czy najbardziej profesjonalni trenerzy wiedzą, jak radzić sobie z problemów strach prawidłowo?

Właściciele powinni szukać trenera, który rozumie, jak psy myśleć i uczyć, i wykorzystuje metody uzasadnienie w nauce. Właściwy zawodowe nigdy nie zmusi psa w twarz jego obawy lub użyć metod silnej ręki. Kompetentny trener opracowania programu modyfikacji zachowania, które Obejmuje techniki, takie jak stopniowe odczulanie i przeciw-klimatyzacji, która jest sposobem zmiany psa emocjonalne reakcje na spuście.

"Trener Szukaj" funkcji na stronie internetowej Stowarzyszenia Trenerów psów zoologiczne jest dobrym miejscem, aby rozpocząć. Chociaż organizacja poświęcona jest pozytywnych metod szkolenia, właściciele powinni jeszcze zapytać o to, co metoda jest wykorzystywana przez indywidualnego trenera.

Obsługa straszne psy

Jaki język ciała powinien człowiek mieć świadomość, w przerażających psa? Czy istnieją znaki ostrzegawcze, że pies będzie przystawki?

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że jest spłaszczone uszy lub ogon schowany strach sygnału. Jednakże, nawet zmiany w uchu lub w pozycji ogona mogą być subtelne ostrzeżenia; wiedząc normalnego ucha i ogona przewóz psa będzie ostrzegać, kiedy doszło do zmiany.

Psy, którzy boją może obrócić całe ciało z dala od tego, co jest przerażające je, lub po prostu obrócić głowę w bok. Mogą oddać swoje oczy w dół, z dala. Dwa mało znane oznaki niepokoju psa lizanie wargi są i ziewanie. Następnym razem jesteś w lekarza weterynarii poczekalni, rozejrzeć; będzie zauważyć sporo tego! Żaden z tych objawów należy podjąć w sobie jako znak strachu, a niektóre są, oczywiście, widać z innych powodów. Język ciała należy odczytywać w kontekście i jako całość.

Jak można dyscyplinować psa bez czyniąc ją bardziej bojaźliwi?

Nie ma nigdy, przenigdy nie trzeba osobiście upomnieć psa. Werbalne przerwy, wydana w tonie i objętości, że nie będzie go straszyć, jest najlepszy. Powiedzmy, że twój pies jest żucia na nogi stołu. Jeśli było krzyczeć: "Nie!" że on zaskoczyć i zatrzymać to, co robi, ale nie nauczyłem się rzeczy. Jeśli jednak nauczyć "zostaw", czyli "Uprzejmie odejść od tego obiektu," służy jako pouczający nagany.

Innymi słowy, chcesz nauczyć swojego psa, co robić, a nie czego nie robić. W tym przykładzie, można następnie poprosić o siedzieć i nagradzać psa z odpowiednim zabawki żuć, które skutecznie przekierowuje jego żucia. We wszystkich scenariuszach, w całej rozciągłości, unikać technik, takich jak kłujący, bicie, kopanie, alfa toczenia (rolling psa na plecach), oraz inne poprawki fizyczne, które tylko nauczyć psa, że należy się obawiać.

Uwagi końcowe

Co chcesz wiedzieć o czytelników straszne psy?

To wymaga czasu, cierpliwości i współczucia zrehabilitować straszne psa, ale może stanowić ogromną różnicę w jakości życia psa. Moja książka Pomoc dla Twojej bojaźliwy pies może pomóc w rozpoznawaniu subtelnych straszne język ciała, stworzenia programu budowania zaufania w domu, ucząc ważne umiejętności i więcej. Wiedza książka jest dobry początek, ale jeśli czujesz, sytuacja wymaga profesjonalnej pomocy, znowu znaleźć trenera, który wykorzystuje delikatne, pozytywne metody. Wszystkie Twoje działania pomogą pies zdobyć zaufanie i żyć szczęśliwsze życie i wzmocni więź miłości i zaufania między wami.Więcej informacji na temat Nicole Wilde i jej książki, Pomoc dla Twojej straszne Dog, odwiedzić jej stronę internetową Phantom Publishing. Nie znajdziesz szeroki wybór książek, które zapewniają profesjonalne doradztwo dla właścicieli psów. Możesz również śledzić Nicole na Twitterze na http://twitter.com/NicoleWilde.LoveToKnow pragnie podziękować Nicole Wilde za poświęcenie czasu, aby nauczyć czytelnikom, jak znaleźć pomoc dla przerażonych psów.