grsail.com

Polowanie: noże myśliwskie Porady

Znalezienie Best Hunting Knife

Najlepsze noże myśliwskie mierzą około 50 w skali Rockwell C. Sprawdź tang przy zakupie noży osłonowych. Tang mierzy odległość ostrze rozciąga się uchwyt noża myśliwskiego. Ostrza rozciąga się do końca uchwytu o najlepszych uchwytów. Noże myśliwskie niestandardowy można zamówić w noże myśliwskie dostawców. Łowcy poprosić dostawców, aby dostosować uchwyt i uchwyt noża myśliwskiego, aby dopasować swoją rękę, dając im większą kontrolę. Jest to ważne dla myśliwych z mniejszymi lub bardzo duże dłonie.

Rodzaje noże myśliwskie

Istnieją odmiany noży myśliwskich i każdy jest przeznaczony do specyficznych zadań.

  • W Bowie noże myśliwskie są ciężkich wszystkie okrągłe noże z rowkiem krwi do przebieralni pola gry.
  • Spadek punkt Nóż przeznaczony jest dla małych gry i ptactwa.
  • Nóż do zdejmowania izolacji ma szeroki nóż i wyśmienitą DGE.
  • Noże trybowania mogą przynieść podwójne jak nóż do skórowania, ale tylko wtedy, gdy ostrze utrzymywane są ostre.
  • Noże patroszenie mieć drugie ostrze na czubku z hakiem, co zapobiega uszkodzeniom.

Noże myśliwskie nigdy nie powinny być wykorzystywane jako noży wielofunkcyjnych. To będzie nudne i uszkodzić noże.

Znajdź Hunting Knife bargains online

Renomowane myśliwski nóż i specjalistyczne sklepy internetowe sprzedają hurtowych noże myśliwskie. Te sklepy kupić wiele masowych w cenach i przepuścić oszczędności do myśliwego. Myśliwi mogą znaleźć dobre oferty na wszystkich typów noży myśliwskich. Dobrej jakości noże myśliwskie z hartowanymi ostrzami, ozdobne klamki, oraz w niestandardowych długościach można kupić za ułamek ich ceny podstawowej.

Istnieje różnica między renomowanych dystrybutorów hurtowych nóż, który sprzedaje noże myśliwskie i firm, którzy aukcję masowych wiele sekund i wad. Poświęć trochę czasu, aby rozejrzeć. Należy unikać firm, które nie ujawniają metalowych materiał, tang, Rockwell C Ocena, czy ostrze jest pusta-ziemia.

Noże myśliwskie hurtowe

Łowcy wystarczy jeden wysokiej jakości nóż myśliwski na zamówienie. Resztę można kupić od dealera, który sprzedaje hurtowych noże myśliwskie. Noże te różnią się jakością, więc sprawdź stronie i recenzje produktów producenta przed dokonaniem wyboru. Myśliwi nie znajdziesz kości i poroża uchwyty podczas zakupów hurtowych noży myśliwskich, ale będą one znaleźć wiarygodne ostrza wszechstronnych, bagażnik, wędkarstwo, i noży specjalistycznych wszystko w niskich cenach.

Jak kupić nóż myśliwski niestandardowej

Istnieje kilka cech, które mogą być myśliwi wbudowane nożem zwyczaj polowania. Nóż myśliwski, który jest dobrze wyważony i pasuje do ręki myśliwego wygodnie jest zaletą w każdym polowaniu. Noże myśliwskie zwyczaj często górna krawędź ostrza zaostrzone, aby ułatwić ruch przeszywający. Pustaki szlifowane ostrze zachowuje ostrze dłużej. Końcówka trzyma palec ślizganiu rękę do przodu, gdy przeszywający i zapewnia dobrą przyczepność. Niestandardowe noże myśliwskie mogą być wykonane z grubszych ostrzy i silniejsze niż zwykłe noże metali myśliwskich. Dobre zwyczaj nóż myśliwski może posiekać dąb i nadal być używane do golić. Poszukaj renomowanych dystrybutorów, który specjalizuje się w umacnianie noże myśliwskie.

Normy jakości nóż myśliwski

Skali Rockwell C mierzy twardość noży myśliwskich. Niskiej jakości C oznacza ostrze jest miękka i straci swoją przewagę szybko. Wysokie C Ocena oznacza stal jest zbyt trudne. Ostrze przystawki pod ciśnieniem, uderzenia, i momentu obrotowego. Twardość Skala twardości Rockwella C w wyższych lat 50. jest najlepszy dla większości noży myśliwskich.

Dobry Bowie Knife

Co marzenia hunter z posiadania wysokiej jakości noże myśliwskie Bowie. Bowie noże myśliwskie może być ozdobny z wygrawerowanymi łopatek, lub 50 - 59 znamionowej stali węglowej. Ozdobne uchwyty poroża, kości, kości słoniowej lub tylko zwiększa atrakcyjność. Nóż bowie jest zbyt długi dla większości myśliwych do wykonania wygodnie w tej dziedzinie, ale większość myśliwych uważają je niezbędna. Wiele opinie twierdzą, nóż Bowie zapisane myśliwego z zły zwierząt.