grsail.com

Poker: Znalezienie Free Poker Porady rolki

Freeroll Satelity

Grając satelitę jest to świetny sposób, aby dostać szansę gry w wielkim wydarzeniu. Niektóre z najbardziej ekscytujących satelitów są te, które strony oferują w zamian regularnych graczy, którzy nie mają nawet kupić w gotówką! Znalezienie wolnego pokera rolki to świetny pomysł.

Te freeroll satelity są dużo zabawy z kilku powodów: może masz szansę zagrać w wielkiej gry z silnej konkurencji, masz jakąś grę praktyki, a przede wszystkim, że są za darmo! Fakt, że są one wolne oznacza również, że wiele razy konkurencja nie jest tak trudne, jak w innych grach.

Oglądaj własną obraz

Zwracając uwagę na swój obraz jest prawdopodobnie najważniejszym obrazu zwrócić uwagę na w turnieju. Na przykład, załóżmy, że właśnie został przeniesiony do nowej tabeli w Texas Hold'em turniej dziesięć rąk temu. W tym czasie, już zostały rozdane AA, KK i AK dwukrotnie grał agresywnie je wszystkie, i nie pojawił się na rękę. Każdy będzie tylko swędzenie grać przeciwko tobie, bo wyglądasz jak wariat, chociaż wiesz, że właśnie dostał niesamowitą serię kart. Efekt ten będzie tam na każdym poziomie gry, od turnieju do wielkiego turnieju.

* Oznacza to dwie rzeczy: nie próbować ukraść blindy z ręką śmieci, bo dostaniesz odtwarzane. Ponadto, jeśli ktoś gra na ciebie, gdy masz trudny wybór, często wzywają zamiast spasować. Szanse są one reraising z powietrza rośnie dramatycznie, bo wyglądasz jak wariat.

Gra Bad asy

Prawdopodobnie najbardziej misplayed ręka ma Limit Hold'em jest słaby asa offsuit, coś jak A7. Nowicjusze, zwłaszcza w turnieju freeroll, grają te ręce śmieci w dowolnej pozycji. Gdy rolety są małe w stosunku do stosów, A7 należy złożyć w każdej chwili, z wyjątkiem być może, jeśli wszyscy pasują do Ciebie na przycisk lub jednorazową przycisku. Nawet wtedy nie jesteś brakuje na wiele, jeśli tylko krotnie, a w wielu przypadkach jest to poprawne, aby to zrobić.

Gracze, którzy flop asa z A7, a następnie popełnić wszystkie swoje żetony są powodem, że gra na rękę jak 22 jest opłacalna z każdej pozycji. Tylko czekać na flopie trójkę i modlić się, że ktoś chce iść do filcu z marginalnym jedna para dłoni.

Dla orzechów Remisy w Omaha (ewwwww ... ..)

W hold 'em, jeśli się dziesięć wysokiej kolor (za pomocą obu kart w ręku), to bardzo silna ręka. W Omaha, wysokiej równo dziesięć nie jest zła ręka mieć, ale trzeba bardzo starannie i deptać będzie musiał spasować, jeśli wygląda jak ktoś naprawdę lubi swoją rękę. W Omaha, ponieważ masz cztery karty w ręku, zamiast dwóch, silne ręce są znacznie bardziej prawdopodobne.

Jeżeli spotkasz się zakład w Hold'em i trzymasz cztery karty do dziesięciu wysokiej spłukiwania, często słusznie nazwać. W Omaha, to forsa samobójstwo. Uderzając ręką i jest zmuszony do złożenia (lub, co gorsza, utraty stos) to katastrofa, a jeśli dużo pieniędzy idzie, możesz być prawie pewni, masz zamiar dostać pokazano asa wysokiej kolor. W Omaha, chcesz, aby zwraca się do orzechów (można ręcznie) góry. Jeśli jesteś w wolnym rolki, jest to mniej ważne, jak jesteś wysoki równo 9-prawdopodobnie będzie się opłaciło się prostym, dwie pary, lub innej strony śmieci.

Wolny Poker - Co może być lepszego?

Jeśli nie chcesz, aby wyłożenia niektóre swoje ciężko zarobione pieniądze, aby grać w pokera online, zrobić zdjęcie w jednym z wielu turniejów darmo kółkach. Znalezienie wolnego pokera rolki jest łatwe. Istnieje wiele stron, które oferują te darmowe turnieje i wypłacają prawdziwe pieniądze! Jest to świetny sposób, aby uzyskać pewne odtwarzanie praktyki, a może nawet dostać się piękny dzień wypłaty.

Mimo, że wiele graczy w tych turniejach będzie grać jak błazny, powinieneś skorzystać z tej okazji, aby grać na poważnie i działa na grze. Zwróć uwagę na który zawiesi żetony wokół i kto gra zachowawczo. Spróbuj podjąć najlepszą decyzję za każdym razem. Wiele znakomitych graczy zaczął ich bank wygrywając pieniądze w jednym z tych darmowych turniejów.