grsail.com

Poker: Poker Porady cieszy

Picie i Klikając

Możesz mieć pokusę, po długiej nocy na mieście, na osiedlenie się na jakiś pijany pokera. Jeśli masz zamiar grać - i nie sądzę, że to niekoniecznie źle - powinieneś małe stawki.

Lubię grać w inną grę niż moja specjalność, ponieważ w przeciwnym razie bardzo niskie stawki byłoby trudno dostać podekscytowany. Ale grając porywający gra 0,01 / 0,02 No Limit Omaha High-Low może być doskonałym sposobem na nasadkę wieczór. Tylko pamiętaj, aby nie obudzić się pytać: "Dlaczego moje konto wygląda tak pusto dziś rano?"

Jak dom zarabia

Zdecydowanie najgorsze pokera jest prowizja, cięcie każdej puli, że dom zabierze. To wspaniałe uczucie widzieć, że push sprzedawcy garnek do siebie ogromny, ale to będzie tylko trochę słodsze, gdyby nie podjęte na $ 3 dla domu. Niestety, nie ma wiele można zrobić, oprócz gry w pokera w domu gry z przyjaciółmi.

Jeśli chodzi o kasyna, czy na żywo lub przez Internet, nie ma za darmo w pokera. Niektóre kasyna daje darmowy obiad, choć i przystawki, że należy się.

Omaha

Jeśli grałeś trochę Texas Hold'em i szukasz przełączyć go, może chcesz spróbować Omaha High (może być również odtwarzane jako high-low podziału grze). Zasady Omaha są bardzo podobne do Texas Hold'em. Jedyne różnice to, że jesteś otrzymuje cztery karty zamiast dwóch.

Podczas gry w pokera Omaha trzeba korzystać z ręki i trzech ze stołu dokładnie dwóch kart - nie więcej i nie mniej. Wielu graczy straciło ogromne garnki w Omaha trzyma w ręku dziesięć z AKDW na pokładzie - w celu uzyskania prostej trzeba dziesięć oraz A, K, Q, lub J. dowiesz się, że istnieją strasznie dużo podobieństw i próbuje dowiedzieć się nowej gry sprawi, że będziesz lepszym graczem w pokera.

Dlaczego Przedsiębiorcy wyglądają tak dziki w telewizji

Podczas oglądania pokera w telewizji, to zwykle Dirty Little Secret oni nie mówi. Tylko ciekawe ręce się widoczne. Zauważasz, że czasami wygląda sama osoba jest duża w ciemno dwa razy z rzędu? Nie, ta osoba nie zbesztać dyrektor turnieju, i to nie jest krzywy gra w pokera. Wszystkie ręce w latach właśnie zostały wycięte.

* To dlatego plusy wyglądają tak dziki w telewizji. Nie widzisz dziesięć razy, że Phil Ivey składa jego śmieci rękę; widzisz tylko skandaliczne blef, który pozostawia mu dokładnie korzystających pokera.

Poker dla zabawy

Jeśli szukasz zabawny sposób na spędzenie wieczoru z rodziną, za kartę noc. Kiedy grasz w takie klasyki jak serca lub przejdź ryby, można wprowadzić swoje dzieci do gier, używane do odtwarzania. Lub spróbować swoich sił w grze, która jest wściekłość tych wszystkich dni, Texas Hold'em.

Istnieje wiele opcji, które można uzyskać z całą rodziną cieszyć Poker Night: można grać na monet, chipsy czekoladowe, czy można pozbyć nożownik mentalność i po prostu grać w pokera dla zabawy! Można nawet nauczyć dzieci niektóre z podstaw prawdopodobieństwa, jak grasz. Jest to świetny sposób, aby się dobrze bawić i uczyć.

Małe Pary kieszonkowe w No Limit Hold'em

Małe pary kieszeni - mówią, 22-66 - są ręce, które mają o wiele większą wartość w żadnym Limit Hold'em, niż limit hold'em. W niskim wpisowym w pokera, jeśli mają dość głębokie stos porównaniu do żaluzji, czujesz się komfortowo powołania przed flopem z każdym parą z dowolnej pozycji, jeśli nikt nie podbił. Chodzi o to, że jeśli flop 3 takie przeciętny gracz zapłaci cię dość dobrze, jeśli mają przyzwoity jedną parę rękę. Jeśli pula jest podniesiona zanim dotrze do Ciebie, możesz rozważyć zasadę pięciu do dziesięciu.

Zazwyczaj należy podbicie, jeśli jest to mniej niż pięć procent swojego stosu, i prawie zawsze spasować, jeśli jest więcej niż dziesięć procent. Jeśli jest gdzieś pomiędzy, zastanowić się, jak może to być garnek przebił za tobą, jak prawdopodobne hodowca jest oddać swój stack jeśli flop trójkę.

Poker Techno-Bum

Poker eksplodował na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, i to w dużej mierze wynikiem boomu technologicznego. Teraz, gdy oglądasz pokera w telewizji, można zobaczyć ukryte karty graczy, dzięki wynalezieniu małych To sprawia, że ​​o wiele lepsze TV, ciesząc pokera jako sport widza nigdy nie było łatwiejsze "aparaty szminki." - Oglądanie starych World Series Powtórki przed of Poker istniały one jest jak oglądanie farby suche.

Inne innowacje technologiczne, które pomogło w pokera jest internet. To sprawiło, że o wiele łatwiej grać w pokera, a teraz nie mamy do długich napędów do kasyna lub ryzyka ryzykowne gry podziemnych. Online gracze są bardziej prawdopodobne, aby obejrzeć mecz w telewizji i tych, którzy go obejrzeć są bardziej prawdopodobne, aby grać online, więc te dwa trendy napędzają się nawzajem.