grsail.com

Poker: Granie na Online Poker Strony Porady

Poker online - Need For Speed

Podczas gry w Texas Hold'em w kasynie, można spodziewać się grać około 25 rozdań na godzinę. Potrzeba czasu, aby czekać na wszystkich, aby przechylić kelnerka, liczą się żetony dla zakładu, i oczywiście, na dystrybutorem shuffle i rozdane karty.

Podczas gry w pokera online wolnego miejsca, można się spodziewać, aby grać o wiele więcej - czasami 70 rąk lub więcej na godzinę. Po dodaniu w możliwość odtwarzania więcej niż jedną tabelę, można zobaczyć, dlaczego ćpunów działania tzw pokolenia MTV nie mają cierpliwości do gry na żywo.

Księgowanie Big Blind poza kolejnością

W prawie każdym miejscu w pokera on-line, jeśli chcesz dołączyć w Texas Hold'em, że gra jest już w toku, masz dwie możliwości: można albo poczekać, aż twój duża w ciemno, czy można pisać big blind i grać w następnym rozdaniu. Dużo niecierpliwych graczy umieścić dużą ciemną od razu, pozostawiając dodatkowe ciemno tam dla ukraść.

W grze nie ma limitu, jeśli ktoś inny spośród kolei, często warto spróbować ukraść blindy na tych rodzajów ręce. Jeden raz, należy rozważyć opublikowania swojej ślepych z kolei, jeśli są w pobliżu przycisku w grze z dziesięciu lub prawie dziesięciu graczy. Następnie otrzymasz grać dużo wolnych rąk, zanim nadszedł czas, aby ponownie zapłacić w ciemno.

Niechciana Korepetycje - Trener Tabela

Najbardziej irytujące osoby w pokera jest "trener tabeli." Trener mówi każdego gracza, jak powinny one odegrały swoją rękę, ciągle dając niechcianych rad. Jedną z korzyści z posiadania trenera przy stole jest to, że bardzo łatwo można dowiedzieć się, jak te gracze - oni oszczędności trudu zwracając uwagę mówiąc, głośno!

Najlepiej zrobić z tymi facetami jest powiedzieć śmieszne rzeczy. Powiedzmy, że zrobiłem dwie pary z sześciu i pięciu w dłoni, a trener tabeli krytykuje cię za to, że zagrał ręką w ogóle. Spójrz mu (tak, to zawsze facet) w oczy i powiedzieć: "Nie było dużo szóstki i piątki na flopie ostatnio" i czekać na niego do wybuchu. Jeśli grasz w pokera internetowego, masz łatwiej (ale nudne) rozwiązanie - można po prostu wyłączyć czat.

Inne Casino Games

Gra w pokera na żywo niesie zagrożenie niż jeszcze na miejscu grać w pokera online. Dla niektórych ludzi, emocji pokera wkracza w życie innych gier w kasynie, lub gracze nazywają ich "gry dla frajerów". Nie zawsze są dużo opowieści o znanych specjalistów, którzy oczyścić przy stołach pokerowych, ale trwonić go wszystkie drogi na kości lub ruletkę.

Jeśli chcesz być poważnym graczem w pokera, zrobić sobie przysługę i pobyt z dala od reszty kasyna. Jeśli musisz grać, uczyć się optymalnej strategii blackjack, gdzie jesteś tylko daje małą przewagę do domu (albo jeszcze lepiej, nauczyć się liczyć karty i odwrócić tę przewagę).

Informuje, Kryptonite programu Internet Gracza

Jeśli grasz w pokera online i masz zamiar zacząć grać w pokera na żywo, a nawet jeśli nigdy wcześniej nie grał w Internecie, dobrze jest wiedzieć coś o mówi. W pierwszych gier na żywo, nie martw się zbytnio próbuje odczytać mówi się od innych ludzi. Wystarczy skupić się na następujące działania zakładów, co dobre decyzje zakładów, a unikanie rozlewu piwo na stole - i wreszcie, na unikaniu rozdaje siłę swojej ręki z dowolnym mówi.

Chcesz być spójne, czy masz dobrą rękę lub straszne jeden. Staraj się w tej samej ilości czasu ze swoimi decyzjami. Wybierz miejsce, które masz zamiar przyjrzeć się, gdy jesteś podejmowaniu decyzji. Jeśli nie czujesz się komfortowo rozmawiając kiedy blefuje, to najlepiej mieć prywatnego politykę milczeć, gdy jesteś w dłoni. Powodzenia!

Ujawniając swoje zakłady za wcześnie

To złe błędem oddać to, co masz zamiar zrobić, zanim to twoja kolej; gracze nazywają tę telegraphing. Gdy to twoja kolej, wziąć spojrzenie na w lewo, aby zobaczyć, czy ktokolwiek daje wskazówki na temat tego, co zamierzamy zrobić.

Czy ktoś trzyma swoje karty w ręku, gotów rzucić je w błoto? Są gospodarstwa żetony, szykując się nazywać? Gdy tak się dzieje, im podziękować serdecznie za wypełnienie cię (po cichu, oczywiście) i planu. Ludzie, którzy zazwyczaj grają w pokera online powinny o tym pamiętać - nie telegraf Twoje działania i szukać innych ludzi, którzy robią.

Gdzie Zagraj Online

Jeśli szukasz nauczyć się zasad gry w pokera, to świetny sposób, aby nauczyć się grać w darmowe pokera online. Grając na online poker jest doskonałym sposobem, aby poczuć na pokera. Istnieje wiele stron, które pozwalają grać na wirtualne pieniądze lub rzeczywistej gotówki. Jakość gry na wirtualne pieniądze jest ogólnie straszne. Dlaczego Joe Horrible krotnie do ogromnego zakładu rysunku do strita będzie?

Niestety, bez metody zachęcania dyscypliny (gotówka nie ładnie), poker ma tendencję, aby włączyć do rozmowy-fest. Ładne rozwiązanie jest grać na super niskich stawkach na prawdziwe pieniądze. Na najniższych stawkach, musisz całkiem Downswing stracić więcej niż dwa lub trzy dolary w godzinach wieczornych.

Turnieje Single-table

Jeśli szukasz emocji turnieju bez inwestycji 4 godzin, sprawdź turnieje jedno-stołowe dostępne w prawie każdym miejscu, poker online. Grając na stronie pokera online ma wiele zalet. Te turnieje są rozgrywane do dziesięciu graczy, a niektóre strony oferują nawet głowy do góry turnieje!

Są one dostępne w wielu grach, z Pot Limit Omaha High-Low, aby ograniczyć 7-card stud do Cadillaca pokera, bez limitu Texas Hold'em. I 10-dziewięciu turniejach jeden wręczył stół lub sit 'n Go, ponieważ są one często nazywane, zwykle płaci się 50% puli nagród do 1, 30% do 2, a 20% do 3rd. I jak sama nazwa wskazuje, można po prostu usiąść i pójdą tak szybko, jak stół zapełnia. Powodzenia!