grsail.com

Poker: Gra Poker Porady wirtualnych

Czy mam Fold AA przed flopem? NO.

Raz na jakiś czas, początkującym graczom zapyta, czy należy złożyć asów przed flopem. Istnieje kilka razy, kiedy powinny, ale są one bardzo rzadkie. Przed omówieniem, czym są, pozwól mi odpowiedzieć na to wspólne pytanie:

Poker początkujący: Załóżmy, znany pro jest w wielkim wielu stołach bez limitu Texas Hold'em turniej. Na pierwszej ręki, ona zajmowała AA. Ku jej zaskoczeniu, czterech graczy podnieść wszystko przed ona ma szansę do działania! Powinna ona złożyć? Wise ekspert: Składane tutaj będzie wirtualny poker, jak w "To praktycznie najgłupsze rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem!"

To prawda, że ​​pro zostanie wyeliminowany z turnieju ponad 50% czasu, gdy ona nazywa. Ale kiedy ona nie wygra, będzie miała pięć razy stosu rozpoczęciem. Nikt nie jest na tyle dobra, żeby się tego rodzaju ryzyko. W następnym końcówki, omówię kilka razy, gdzie faktycznie jest prawidłowe spasować AA przed flopem.

Radzenie sobie z częstym Raiser

Jest to trudne do zniesienia dla gracza, który budzi wiele. Aby to zrobić, będziesz musiał dowiedzieć się (lub odgadnąć), czy są "śliskie" lub "uparty". To może być trudne, jeśli grasz w pokera wirtualny.

Załóżmy, że grasz wirtualny gry w pokera w internecie. Jest zawodnikiem, który podniósł przed flopem wiele razy, więc wiesz, że jest podnoszenie pewne marginalne ręce. Jeśli uważasz, że gracz jest śliska, iść do przodu i przebić go marginalną ręką sobie, jak 55 lub 67s lub co ty. Skoro on może mieć złe strony, on zwykle krotnie.

* Jeśli gracz jest uparty, oznacza to, że nie będą wyrzucać swoje śmieci rękę. W związku z tym odtwarzaczem, tylko czekać na prawdziwą strony. Oni podnoszą, będziesz przebijać z wielkim pary, a otrzymasz wszystkie żetony przed ich miernej strony.

Kradzież i Restealing

Jeśli oglądasz graczy na wysokim szczeblu w w No Limit Texas Hold'em turniej, czy jest to gra w pokera i wirtualnych na żywo jedno, zobaczysz, że działania często wygląda tak: wszyscy pasują do kogoś na późnej pozycji, która podnosi i wszyscy pasują. To jest bardzo częstym zjawiskiem, zwłaszcza gdy rolety są na tyle duże, że warto je kradnie.

Jeśli gracze kradną rolety, które często, oznacza to, że czasami robią to z marginalnymi rękami. Jeśli jesteś w ślepym i podejrzewasz, że hodowca ma słabą rękę, najlepsza zabawa jest często przebić. Jeśli po prostu zadzwonić, nawet jeśli twoja ręka jest lepsza przed flopem, ryzykujesz pozwalając hodowca poprawić jej rękę. Ponadto, będzie trudniej wydobyć pieniądze, jeśli masz dobrą rękę, ponieważ będziesz miał pierwszy do działania w każdej rundzie licytacji. Więc często chcą przebić przed flopem, i podnieść na tyle, że masz duże szanse na wygranie puli tam.

W dół do jednego żetonu - Złożyć AA!

Jak mówiłem w innym końcu, to prawie zawsze źle spasować AA przed flopem w No Limit Texas Hold 'Em. Ale tu jest jeden przypadek, gdzie jest to właściwe:

Załóżmy, że z jakiegoś powodu jesteś w dół do jednego chipa w turnieju, a rolety są 1000/2000. Jesteś w pieniądze. Jeśli masz do czynienia AA, należy krotnie! Nie będziemy w stanie zbudować stos z powrotem. Nawet jeśli potroiła się cztery razy, to wciąż masz tylko 81 żetonów. Najlepszy plan w tym momencie jest nadzieję mieć szczęście na rolety i przetrwać, a być może będziesz w stanie calowy swojej drodze kilka miejsc w pieniądze. Jesteś ledwo będziemy grać w pokera w tym momencie - to prawie jak gra w wirtualne gry w pokera dla Ciebie - ale jest to najbardziej opłacalna sposób gry to niezwykle rzadko) (sytuację.