grsail.com

Pokarmy, które powodują zatrzymywanie wody

Pokarmy, które powodują zatrzymywanie wody

Unikanie Pokarmy, które powodują zatrzymywanie wody

Jeśli jesteś cierpiących na obrzęk - warunek obrzęk wywołany wody wycieka do komórek i tkanek z krwi - można rozważyć unikanie pokarmów, które powodują zatrzymywanie wody. Chociaż wiele czynników może prowadzić do retencji wody, badania wykazały, spożycie odżywcze bogate w sód znacząco przyczynia. Nawet osoby, dbających o zdrowie próbować wyciąć soli z ich diety, często spożywać żywności nieświadomych ukrytej zawartości sodu.

Jak sodu wpływa retencji wody

Ciało ludzkie jest wrażliwy zawsze próbuje utrzymanie homeostazy na poziomie komórkowym. Twoje komórki są wypełnione i otoczony wodą. Się i w tych komórkach, konkretne procentowe wody są sterowane w procesach chemicznych, obejmujących stężenie sodu i potasu, hormony i prawidłowe funkcjonowanie nerek. Generalnie, jeśli pacjent przyjmuje w nadmiarze sodu (co jest bardzo łatwe do zrobienia w dzisiejszym społeczeństwie), mechanizm, który odprowadza wodę z komórek jest zahamowany, powodując ich pęcznienie. To jest podstawowa nauka za zatrzymywanie wody związane sodu,.

Które Pokarmy, których należy unikać

Utrzymanie solniczka w zatoce jest bardzo dobra praktyka, ale tutaj jest lista produktów, które mogą próbować przemycić sodu w diecie! Często zawierają sól jako środek konserwujący; zapobieganie psuciu żywności, hamując wzrost bakterii. Dodatkowo, sodu poprawia smak, zapobiega nadmiernej suchości w przekąski, słodycze smak i sprawia, że ​​nawet słodsze. Może także maskować niesmaczny metaliczne i chemiczne esencje, które towarzyszą wielu paczkowanych oraz przetworzonych produktów.

Mięso przetworzone i zakonserwowane i przekąski

Pokarmy, które powodują zatrzymywanie wody

Szynka, bekon, pieczona wołowina, kurczak, ser, masło ... lista jest długa i na. Wszystkie te elementy są przetwarzane wypełniona sodu. Bacon sam zawiera średnią 2700 mg sodu na 100 g.

Żywność w puszkach

Konserwy, takie jak zupy, fasola i oliwki prawie zawsze mają wysoką zawartość sodu. Jeśli uwzględnić je w diecie, należy śledzić ilość sodu w jednej porcji.

Paczkowane posiłki

Podczas mikrofalówek kolacje może być wygodne, nie jest zazwyczaj dużo soli utrzymanie tych posiłków przed zepsuciem. Mrożone dania instant, kolacje i przekąski są również toster winowajcy.

Szybkie przekąski i napoje sodowe

Świat bez wiórów i plików cookie może wydawać się ponura. Mimo to, te smaczne przekąski wraz z krakersów, precli i wielu innych może przyjść pakowania cios sodu.

Dodatkowe wskazówki dotyczące retencji wody

Choć może się wydawać, lokalny jest zaopatrzony sklep spożywczy, ale nic z pokarmów, które powodują zatrzymywanie wody, jest nadzieja! Zwróć szczególną uwagę na zawartość sodu w produktach, jak to jest podane na etykietach informacji o wartościach odżywczych. USDA zaleca, nie więcej niż 2300 mg sodu na dobę. Dodatkowo można skorzystać z spożywania pokarmów bogatych w potas, w tym warzyw i owoców. Ćwiczenie to świetny sposób, aby walczyć z obrzękiem. Podczas aktywności fizycznej rozszerzenie naczyń krwionośnych, a to z kolei, płyn jest przenoszony z tkanek do nerek. Woda ta jest ewentualnie usuwana z ciała. Po prostu chodzenie trzydziestu do czterdziestu minut trzy razy w tygodniu może zrobić różnicę.