grsail.com

Pogrzeb: Skrzynki Porady

Skrzynki tematyczne

Trumna nie musi być nudne metalowe lub drewniane pudełko. Szkatułka tematyczne są dostępne w wielu formach. Wybierz trumnę, która mówi coś o życiu lub interesem osoby, która zmarła.

Niektóre są po prostu trumny tematyczne trumny tradycyjne urządzone w sposób właściwy dla zmarłego. Są one wyposażone w golfa, wyścigów, wojsko, zawodowej, charakteru lub scen religijnych, aby wymienić tylko kilka. Istnieją również pełen humoru, jak jeden z nich malowane jak pudełko dostawy, który mówi, "Return to Sender".

Inne szkatułki tematyczne są bardziej specjalizować i może być niemal dowolny kształt lub formę. Są one wykonane na zamówienie w kształcie łodzi, samochodów lub po prostu o wszystko, co można sobie wyobrazić. Ten typ trumny może być bardzo kosztowne i budowa wymaga czasu. Pracują się najlepiej, gdy zakupione w przedsprzedaży potrzeby lub, gdy pogrzeb może być opóźnione o co najmniej tydzień lub więcej.

Rodzaje Skrzynki pogrzebowe

Istnieje wiele różnych rodzajów skrzynek pogrzebowych są wykorzystywane todayâ € ™ s społeczeństwie. Najważniejsze, aby wiedzieć przy zakupie pogrzeb trumny jest to, że nie trzeba go kupić z domu pogrzebowego, który obsługuje pochówek. Prawo stanowi, że masz prawo do zakupu trumny z dowolnego miejsca, które chcesz i że pogrzebowy musi dokonać odpowiednich przystosowań, aby go używać.

Tradycyjne Skrzynki

Obraz tradycyjnej trumnie jest chyba to, co przychodzi do głowy, gdy myślisz o skrzynek pogrzebowych. Są one zazwyczaj wykonane z drewna lub metalu końcowego i są pokryte wyściełanej satyny. Mogą one od prostego projektu z równinie obsługuje do tych gotowych z metali szlachetnych. Głównym celem tych skrzynek jest zachowanie pozostałości.

Trumny kremacyjne

Zaprojektowany, aby przenieść ciało do komory kremacji, te trumny są znacznie mniej skomplikowane. Caskets pogrzebowy przeznaczone do kremacji są wykonane z materiałów naturalnych, począwszy od prostych pudełek kartonowych sosnowym do materiałów, takich jak bambus.

Zielona Szkatułka

Zielona Szkatułka pogrzebowe są przeznaczone do biodegradacji, przeciwieństwo od tradycyjnego jednego. Materiały stosowane są podobne do tych stosowanych w skrzynek kremacji, zwykły drewna, kartonu lub prostą osłonę.

Szkatułki tematyczne

Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem dla tematyczne skrzynek. Zostały one wykonane w kształcie samochodów, łodzi, i zwierząt między innymi.