grsail.com

Pogrzeb: dziadkowie Porady Loss

Brak

W trakcie rodzicielstwa, widzieliśmy nasze dzieci przez wiele trudnych czasach. Przez całe swoje życie, doznali boli, łzy i złamane serce. Czy był to łamanie zabawki, zerwanie przyjaźni lub serca łamanie jako rodzice możesz naprawić go lub powiedzieć właściwe rzeczy, aby pomóc go naprawić. W tej sytuacji nie ma szybkie poprawki. Wielu dziadków chcą pomóc, chcemy, aby było lepiej, ale nie może. To sprawia, że ​​czują się tak, jakby nie udaje się rodziców.

Dowiedz się więcej o Grief

Jednym ze sposobów, aby pomóc nam poradzić sobie z czymś jest kształcić się na nim. Dowiedz się więcej o smutku. Gdy to zrobisz, będziesz w stanie zrozumieć, co ty i twoje dziecko są i będą przeżywa. Pomoże to, aby pomóc dziecku, i pozwoli Ci czas, co do tego, co jest dalej i pomóc przygotować się do następnego kroku, jak to jest.

Przesłuchanie Śmiertelność

Przyjaciel dotyczy: "rok po śmierci mojego syna, miałem szczerą rozmowę z rodzicami, w jaki ma to wpływ na ich W tym czasie zacząłem aktywnie współpracować z rodzicami i dziadkami niedawno doświadczających śmierci SIDS Moi rodzice,.. i inne, które Ja wam powiedziałem, w ciągu ostatnich czterech lat, powiedział jeden ciężko coś o utracie dziecka jest to, że sprawia, że ​​zaczynasz kwestionować własną śmiertelność. Nie tylko jest to przerażające, ale często czują się winni za myśląc o sobie i bić się aż do samolubny. "

Zadzwoń lub napisz

Rocznica śmierci, urodziny i święta są trudne dla obu rodzin. Zadzwoń do swojego dziecka w tych dniach lub wysłać kartę lub pakiet opieki. Niech wiedzą, zdajesz sobie sprawę, jaki jest dzień, jak trudno jest, i że jesteś tam dla nich. W trakcie rozmowy z dzieckiem, by szanować ich uczucia i jak czują, że trzeba obsłużyć rzeczy.

Frustracja

Utrata wnuka to podwójne obciążenie. Nie tylko dziadkowie żałobie po stracie swojego wnuka, ale również boli na ból ich dziecko jest uczucie. Dziadkowie czują się bezradni i sfrustrowani, ponieważ nie można naprawić rzeczy dla swoich dzieci.

Otwarcie mówić

Otwarcie mówić o swoich uczuciach, nawet jeśli mówi "nie wiem, co powiedzieć." Rozmawiaj o swoich dobrych dni i swoje złe dni. Nie bój się mówić o swoim wnukiem lub użyj swoją nazwę. Pomaga proces gojenia tyle, aby mieć kogoś, można rozmawiać bez granic i ograniczeń. Mów do przyjaciela, swojego dziecka, czy przywódcy kościoła.