grsail.com

Podróże samolotem Poduszki

Podróże samolotem Poduszki


Możesz być w stanie znaleźć poduszki podróży lotniczych na następny lot, ale są one tak wygodne (i tak czyste), jak chcesz? Czy za zakup poduszkę podróży, aby zabrać ze sobą następnym razem latać?

O podróży Poduszki

Jeśli kiedykolwiek podjąć długi lot lub przekształcone samochód lub podróż autobusem, wiesz jak sztywny i obolały cała górna część ciała może dostać. Siedząc w dowolnym miejscu zbyt długo, mogą siać spustoszenie, szczególnie w obszarach, które są podatne na napinać tak, jak szyi, pleców i barków. Ulga często nie zostanie znaleziony, dopóki nie są w stanie wstać, rozciągnąć i przejść dookoła nieprawdopodobną pojęcia, w samochodzie lub w samolocie, co najmniej przez ponad minutę lub dwie. To ma sens tylko, że podróż będzie o wiele bardziej przyjemne, jeśli można znaleźć trochę komfortu. Poduszki podróży to świetny sposób, aby uczynić życie trochę łatwiejsze, kiedy jesteś w podróży.

Dla wielu jednak, te cienkie poduszki podróży, które są często zaopatrzone w samolotach po prostu nie rozumiem. Nawet jeśli nie masz fobię zarazków, może nie podoba mi się pomysł z wykorzystaniem poduszkę, która była używana przez niezliczonych innych osób, nawet jeśli przewoźnik twierdzi, oczyścić każdą poduszkę między stosowaniem. Odpowiedź? Zakup własnego podróży poduszkę, i zabrać ją ze sobą wszędzie!

Rodzaje turystyczne Poduszki lotnicze

Jeśli nie zakupy na poduszki podróży lotniczych wcześniej, może być zaskoczony, co wielu funkcji, które są dostępne.

Rodzaje wsparcia

W zależności od konstrukcji wolisz, możesz znaleźć poduszki podróży, które obsługują z przodu lub z tyłu. Wsparcie przodu pasażera poduszki pozwala wygodnie pochylić się do przodu. Możesz umieścić swoją głowę w dół i spać bez obaw lub uczucie swoje głowy szarpnięcie i flop każdym zasnąć. Jeśli jest to rodzaj wsparcia szukasz, poszukaj poduszkę, która jest w kształcie aby zmieścić się na tacy gastronomicznego samolotu.

Horeshoe Neck Poduszki

Podkowy szyi w kształcie poduszki są najczęściej poduszki podróży. Są one zwykle wypełniona kulek i pokryta oddychającego materiału, takiego jak bawełna lub pluszowych poliestru.

Podróż Poduszki dla dzieci

Są w kształcie zwierząt poduszki przeznaczone dla dzieci, jak również. Są idealne do utrzymywania głowy najmłodszych "w miejscu, jak dryfować w sen podczas długiego (lub krótki) podróż. Na wielki wybór tych poduszek podróży przyjaznych dzieciom, sprawdź Critter Pillers.

Poduszki nadmuchiwane

Wiele poduszki podróży są nadmuchiwane, co ułatwia ich przechowywanie i tak łatwy w użyciu. Poszukaj dmuchane poduszki, które mogą być wysadzony w powietrze w ciągu zaledwie dwóch lub trzech oddechów. Najlepsze dmuchane poduszki wyposażone w zawór spustowy, który pozbywa się w powietrzu w ciągu kilku sekund. Po przebicia, te poduszki mogą być przechowywane w bagaż podręczny torby, torebki, itp nadmuchiwane poduszki sprawdź się w Eagle Creek podróży.

Funkcje oszczędzające czas

Najpopularniejsze poduszki podróży oferują przycisków szybkiego i łatwe w użyciu zaworów, stawiających pierwsze dostosowany komfort. Sprawdzić poduszki podróży lotniczych, które mają wymienne obudowy runa, które sprawiają, czyszczenie wiatr. Megellans ma jeden, który pokochasz.

Poduszka oczyszczania powietrza

Wreszcie, nie można pomylić z Pure-Ion Air Pillow Oczyszczania, które ma dwa małe wentylatory z każdej strony, że po włączeniu zmusić nieprzyjemne zapachy z dala od miejsca do oddychania.

Linie lotnicze i turystyczne Poduszki z Brookstone

Brookstone oferuje szeroki wybór poduszek podróży. Możesz znaleźć poduszki w kształcie litery U, lędźwiowe poduszki, poduszki w kształcie klina, a nawet 3-w-1 poduszki, takich jak Tempur-Pedic. Poduszka została opracowana dla NASA i reaguje na ciepło ciała poprzez formowanie się do kształtu głowy i szyi, elminating punktów nacisku i zapewnia maksymalny komfort. Jeśli potrzebujesz więcej oparcie, może chcesz kupić siedzenia tylne poduszki podróży i Brookstone za które zapewniają natychmiastowy, Packable wsparcie dla siedziska i oparcia.Tak, tylko dlatego, że znalazłeś tanie bilety lub przyjmowane są tylko krótki lot, nie musisz rezygnować z komfortu.