grsail.com

Podróż niemowląt: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży

Zrób to sam Hotel Baby Proofing

Może masz własne cały dom pełen zamków przed dziećmi, bram dzieci i okładek wylotowych. Ale kiedy jesteś w podróży do nowych miejsc, to nie będzie miał taką samą konfigurację. Jednak nie może mieć do zrobienia, jak wiele pracy, jak myślisz. Spróbuj tych prostych kroków do dziecka sprawdzające swoje zakwaterowanie w hotelu.

 1. Zadzwonić do hotelu jesteś w i zapytać jakiego rodzaju urządzenia sprawdzające dla dzieci, jeśli w ogóle mają. Jeśli hotel nie oferuje usługi, może zażądać, aby Twoje dziecko pokój impregnowane przed pobytu.
 2. Ocenić, jakie dodatkowe rzeczy trzeba wnieść, jeśli w ogóle. Możliwe dzieci sprawdzające zawierają elementy osłony wylotowe, kran osłon, zatrzaski toaletą oraz bi-fold zamki, czy szafa otwiera jako bi-krotnie. Niedrogim sposobem zabezpieczenia przed dziećmi jest użycie środków do czyszczenia rur, aby zabezpieczyć przedmioty, takie jak sznury draperia i taśmy maskującej na pokrycie przedmiotów, takich jak gniazdka elektryczne.
 3. Po dotarciu do hotelu, wziąć kilka minut, aby zrobić inspekcję. Sprawdź szafki na wszelkich niebezpiecznych przedmiotów, które mogą być dostępne dla Twojego dziecka. Pobierz nisko i poszukać małych obiektów, które mogą być zagrożenia dławiące.

Pomocna wskazówka: W niektórych miejscach, które są przed dziećmi zatwierdzone, spójrz na stronie internetowej na bezpieczny pobyt w www.asafestay.com. Wskazują one dodatkowe sugestie na temat tego, co zagrożenie bezpieczeństwa, aby zwrócić uwagę, jak również przez dzieci bezpieczne hoteli w największych miastach w całych Stanach Zjednoczonych.

Podróż Bezpieczeństwo i samolotem

Wielu rodziców zdecydujesz się na podróż do miejsca przeznaczenia samolotem. Niektóre niemowlęta i małe dzieci po prostu nie może obsłużyć długie przejażdżki samochodowe, a trasa podróży obejmuje odległe miejsca. Jeśli będziesz robił jakąś podróż samolotem ze swoim dzieckiem na ręku, są pewne środki bezpieczeństwa, które można podjąć.

 • Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) mówi najbezpieczniejsze miejsce w samolocie dla dziecka jest w swoim fotelu w homologowanego systemu mocowania. Jest to szczególnie ważne w czasie ciężkiej turbulencji lotu.
 • Jeśli zdecydujesz się kupić dziecku miejsce, pamiętaj, że FAA wymaga foteliki do zamocowania na miejsce przy oknie. Pamiętaj, że twoje miejsce będzie prawdopodobnie w środku.
 • Większość US wykonane foteliki posiadają aprobatę FAA do użytku w samolocie. Jeśli chcesz, aby dokładnie sprawdzić, należy powiedzieć, "FAA zatwierdzone zgodnie z 14CFR 21,305 (d), zatwierdzony wyłącznie do statków powietrznych użytkowania". Zagraniczne wykonane fotele muszą mieć pieczęć aprobaty od swojego rządu lub ONZ. Jednakże, to zawsze dobry pomysł, aby dokładnie sprawdzić u przewoźnika jako siedzeń samochodowych szerszych niż 16 "po drugiej mogą nie pasować na fotelu lotniczym.
 • Alternatywą do fotelika dla niemowląt jest pierwsza wiązka dziecko zabezpieczenie zatwierdzony przez FAA w 2006 roku do użytku tylko w samolotach. Urządzenie to obchodzi, przez AmSafe lotnictwie, jest pas naramienny i pasek dla dzieci 22 funtów do 44 funtów wagi, więc jest to odpowiednie dla większości starszych niemowląt, małych i starszych dzieci.

Road Trip Zasady bezpieczeństwa

To zrobić wiele. Podjąłeś decyzję o sześć godzin jazdy na dwóch liniach państwowych, aby dostać się do domu babci na święta. Jak dojechać z spokojnych nerwów to jedno, ale się tam bezpiecznie jest inny. Zebraliśmy kilka zasad bezpieczeństwa Road Trip do podróży z dzieckiem.

Zasada nr 1 - Zawsze umieścić dziecko w foteliku na tylnym siedzeniu. Według National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA), to najbezpieczniejsze miejsce.

Zasada nr 2 - Trzymaj dziecko w foteliku samochodowym, skierowane do tyłu dzieci lub kabriolet, aż on / ona jest co najmniej 20 funtów i roczek. Po roku lub po dziecko uderza znacznik 20 funtów, można użyć przodem do kierunku jazdy cabrio fotelika.

Zasady nr 3 - Jeśli masz samochód dwumiejscowego - Uważajcie: siła poduszki powietrznej może spowodować poważne obrażenia lub zabić dzieci i niemowląt. Jeśli masz możliwość, aby włączyć się w swoją poduszkę na fotelu pasażera, gdy Twoje dziecko będzie, to zrobić. Jest to najbezpieczniejsza alternatywa dla cierpiących skrajne siły poduszki powietrznej, należy wdrożyć.

Zasada # 4 - Nigdy, przenigdy nie zabrać dziecko z jej siedzeniu samochodu podczas jazdy. Niemowlęta i małe dzieci mogą płakać i krzyczeć podczas jazdy w foteliku. Nie wyjmować dziecko z jednego kawałka ochrony, który może ocalić jego / jej życie powinno dostać się do wypadku samochodowym. Jeśli ona jest zmęczona, może ona będzie zasypiać w ciągu następnych kilku minut. Jeśli ona jest głodna, ciągnąć wóz nad i karmić ją. Na ryzyko powtarzania się, czy cokolwiek problemów, zawsze można zatrzymać samochód w bezpiecznym miejscu i zająć się swoim maleństwem.

Zasada # 5 - Zanim wyruszył w drogę, pamiętaj, aby sprawdzić, czy fotelik jest prawidłowo podłączony do samochodu i że dziecko jest wykorzystywana w sposób bezpieczny. Zapamiętaj te praktyczne zasady:

 • Bezpieczny fotelik samochodowy nie powinien przenieść więcej niż jeden cal w każdym kierunku.
 • Jeśli fotelik posiada linkę i twój fotelik może go przyjąć, użyj go. To będzie ograniczyć ruch do przodu fotelika w razie wypadku.
 • Upewnij się, że Twoje dziecko jest zapięty prawidłowo. Szelki powinny być wygodny, ale nie wiąże.

Pomocna wskazówka: Jeśli masz jakieś pytania dotyczące instalacji fotela samochodowego, można sprawdzić w organizacji takiej jak NHTSA. Ich strony na www.nhtsa.dot.gov ma listę miejsc, gdzie można przynieść swój samochód, aby sprawdzić poprawność instalacji.

Bądź przygotowany - Podróż awaryjne Checklist

Jesteś błogo marzy o sobie przerwę od codziennych zastoju czyszczenia ulewanie z wysokim krześle i żeglarstwo do cieplejszych wód na długo oczekiwany rejs. Ale czekaj. Przed rozpoczęciem pakowania torby, upewnij się, że Twoja lista kontrolna awaryjnego aktualizowane. W prawdziwej sytuacji awaryjnej, nie chcesz spędzić cenny czas lokalizacji istotnych informacji. Oto lista kontrolna awaryjnego do przechowywania rzeczy spokój:

Numery alarmowe - Tworzenie listy kontaktów alarmowych. Obejmuje lekarza, rodziny i kontaktów medycznych jednocześnie z dala od domu.

Informacje Ubezpieczenia - Czy zapis swojej firmy ubezpieczeniowej, numer rekordu medycznego i informacje kontaktowe ubezpieczenia. Jest to także dobry pomysł, aby dowiedzieć się, co masz i gdzie pokryte jeśli jesteś poza lokalnym zasięgu sieci.

Recepty -Upewnij masz tyle trwać całej podróży lub realnym planem, aby uzyskać więcej leków, jeśli jest to potrzebne.

Dziecko Izolacje - czy jesteś rzeczywiście wybrać się na rejs lub koniecznosc zewnątrz, sprawdzić miejsca noclegowe celu podróży z wyprzedzeniem. Zastanów się, jakie przedmioty trzeba wnieść, aby dziecko dowód pobyt.

Szczepienia ochronne - Sprawdź to publiczne służby zdrowia, dotyczące zalecanych szczepień, jeśli podróżujesz za granicą. Dowiedz się, czy wszystkie szczepionki są odpowiednie dla Ciebie lub dziecka.

Pomocna wskazówka: Nie zapomnij informacje kontaktowe alarmowy dla mamy, taty i rodzeństwa, jak również. Rodzice muszą być w dobrym zdrowiu też!

Można tworzyć laminowaną kartę referencyjną z numerów alarmowych i informacji ubezpieczenia, jak również, w tym numer rekordu medycznego i informacje kontaktowe. Zapakuj kartę referencyjną w swojej podróży zestaw pierwszej pomocy, a następnie przechowywać drugi zestaw informacji z tobą. Dodać oddzielną kartę lub umieścić go na swoim PDA.

Ułożyła First Aid Kit dla dziecka Bezpieczeństwa Travel

Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży na drodze na weekend za miasto lub biorąc samolot do egzotycznych lokalizacji, należy ćwiczyć dziecka bezpieczeństwo podróży przez łącząc apteczkę. Apteczka powinna mieć wszystkie podstawowe informacje, których potrzebujesz w mgnieniu oka, powinny trzeba radzić sobie z nieszczęściami i chorobami. Zawsze lepiej być przygotowanym, niż wspiąć się wokół na rzeczy potrzebne, jeśli dziecko zachoruje lub potrzebuje pomocy medycznej. Świetny sposób na pakowanie wszystkiego w pole obiad dziecka. Pobierz rozmiary próbnych, kiedy można wyeliminować większość.

Zasoby dla bezpieczeństwa podróży

Masz dobre intencje. Masz na myśli, aby podróż tak bezpieczne, jak to możliwe, ale jesteś naprawdę nie wiesz, gdzie szukać. Dobrze, że mamy dla Ciebie pokryte. Czy potrzebujesz informacji na temat problemów zdrowotnych, pierwszej pomocy, lub podróże międzynarodowe, zasoby te są wszystkie wspaniałe miejsca, aby dowiedzieć się o bezpieczeństwo podróży.

Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom
http://www.cdc.gov/travel/child_travel.htm
Dowiedz się wszystkiego od jak długo można przechowywać mleko matki do tego, jak można zapobiegać biegunce u małych dzieci i niemowląt. Martwisz się o kwestiach zdrowotnych odnoszących się do konkretnego miejsca? Może się okazać, że również tutaj.

Transport Security Administration
http://www.tsa.gov/travelers/airtravel/children/index.shtm
Więcej informacji na temat dotarcia procesu kontroli, co można, a czego nie można wnieść do samolotu, jak również informacje specyficzne dla pakowania żywności dla niemowląt, formuły i mleka, sprawdź Transportation Security Administration WWW.

Sprawy konsularne USA
http://travel.state.gov/family/family_1732.html
Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo podróży za granicą, kwestii prawnych dotyczących podróżowania z kraju z dziećmi, znalezienie amerykańskich lekarzy w obcym kraju, lub dowiedzieć się, z kim się skontaktować w razie nagłego wypadku, można znaleźć wszystkie informacje tutaj.

Amerykańska Akademia Pediatrii - Amerykańska Akademia Pediatrii wydaje wytyczne w zakresie bezpieczeństwa fotelika, podróży samolotem, i ochrony przed słońcem. Zamieściliśmy kilka linków, które można znaleźć przydatne dla domu i podczas podróży.

 • Foteliki samochodowe: http://www.aap.org/family/carseatguide.htm
 • Ochrona od słońca: http://www.aap.org/sections/media/SunSafety.htm
 • Szczepienia: http://www.aap.org/healthtopics/immunizations.cfm
 • Lista kontrolna bezpieczeństwa i Pierwsza Pomoc: http://www.aap.org/healthtopics/safety.cfm

Stwórz swój First Aid Kit Travel Own

Czy jesteś w podróży na wycieczkę weekend, drogi z miasta lub przy samolot do egzotycznych lokalizacji, posiadają zestaw pierwszej pomocy podróży ręką można rzucić w walizce. Apteczka powinna mieć wszystkie podstawowe informacje, których potrzebujesz w mgnieniu oka, powinny trzeba radzić sobie z nieszczęściami i chorobami. Zawsze lepiej być przygotowanym, niż wspiąć się wokół na rzeczy potrzebne, jeśli dziecko zachoruje lub potrzebuje pomocy medycznej.

Nasza propozycja? Pakiet wszystko w pole obiad dziecka - to zabawa, łatwy do wykrycia i całkowicie samowystarczalny. Pobierz rozmiary próbnych, kiedy można wyeliminować większość. Oto lista podstaw dla swojej podróży zestaw pierwszej pomocy:

 • Pierwszy przewodnik pomocy - Pobierz jedną ukierunkowaną na dzieci i niemowląt.
 • Recept - Jeśli dziecko ma żadnych recept, upewnij się, że je spakować. Ponadto, to numer telefonu lekarza, oraz strzykawkę do podawania leku.
 • Termometr - Jeżeli Twoje dziecko dostaje gorączki, będziemy chcieli, aby być w stanie sprawdzić jak najszybciej, w celu zapewnienia właściwego leku jest podawana obok.
 • Antybiotyk maści - To pomoże leczyć skaleczenia i zadrapania, a także powstrzymać infekcję.
 • Ciecz soap- pomocą tego pakietu porządek oczyścić cięć i zadrapań, a także żadnych wpadek dzieci.
 • Sterylne bandaże - Użyj ich, aby zatrzymać krwawienie z drobnych skaleczeń i zadrapań. Petite okrągłe lub owalne kształty są idealne dla małych dzieci.
 • Niemowlę paracetamol - Tylenol korzystania przez dzieci lub równoważne. Użyj tego w łagodzeniu gorączki, a także bóle od ząbkowania, przeziębienia, grypy lub ospy wietrznej.
 • Gaz doraźne - Zestaw dla niemowląt Mylicon lub jego odpowiednik generyczny. Jeśli Twoje dziecko ma bóle gazu, to pomoże uwolnić go.
 • Pedialyte - Jeśli Twoje dziecko ma biegunkę lub odwodnienie, będziemy chcieli, aby uzupełnić jej płynów.

Pomocna wskazówka # 1: Możesz kupić znanych marek, takich jak Tylenol lub Mylicon, ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę gotówki, przejdź do apteki i uzyskać odpowiednika generycznego.

Pomocna wskazówka nr 2: Aby zaoszczędzić miejsce, kupić pudełko Pedialyte wyskakuje zamrażarka. Oni nie są zamrożone, więc można spakować kilka 2,1 uncji paczek do swojej apteczki.

Dla zdrowia - a Baby

Podróż z niemowlęciem lub małym dzieckiem oznacza będziesz napotykają wiele zmian środowiska i ewentualnych zagrożeń związanych z podróżą. Jednakże, jeśli podejmiemy właściwe środki ostrożności, nie ma powodu, dla którego podróż nie powinna być urazy i choroby darmo. Zebraliśmy kilka rad na utrzymanie się i dziecko zdrowe.

 • Top zgłaszane problemy zdrowotne wynikające z dzieciństwa podróży, według Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC), to biegunka, malaria i wypadki spowodowane pojazdami samochodowymi i wody. Dla osób odwiedzających krajach trzeciego świata, dzieci są na ryzyko malarii zamawiającego lub gruźlicy.
 • Jeśli niemowlę piersią, masz wbudowany rozwiązanie dla zapobiegania chorobom z pożywienia i wody. Biegunka może być zlecane przez skażoną źródła wody.
 • Jeśli podróżujesz w kraju, gdzie wody jest wątpliwa, najlepiej jest używać wody filtrowanej, aby umyć ręce, myć zęby, i przygotować żywności dla niemowląt i formułę. Pamiętaj, aby unikać kostek lodu, jeśli nie jesteś pewien, co do źródła wody.
 • Malaria to choroba przenoszona przez samice komarów z rodzaju Anopheles i występuje głównie w obszarach tropikalnych i subtropikalnych. Afryka, Azja, Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa i mają statystycznie żywić wyższe przypadki przenoszenia malarii, zgodnie z CDC. Korzystanie z moskitiery, przebywający w ekranowanych obszarach i przy użyciu cewki komarów jest skuteczny w utrzymaniu komarów w zatoce. Jeśli zdecydujesz się korzystać z produktów DEET, Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) uzna produkty z bezpiecznej dla niemowląt w wieku dwóch miesięcy, do 30% DEET. Stężenie 50% DEET jest uważane za bezpieczne dla osób dorosłych. Aby uzyskać więcej informacji na temat zapobiegania i leczenia, skonsultuj się z CDC WWW (cdc.gov) lub w placówkach służby zdrowia.
 • Częstości przyczyną śmierci dzieci, które podróżują jest wypadek samochodowy. Nie da się przecenić znaczenia fotelików dziecięcych. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak utrzymać dziecko bezpieczne, odnoszą się do naszej końcówką "Zasady bezpieczeństwa Road Trip".
 • Drugą przyczyną śmierci dzieci, którzy podróżują tonie. Choć na pewno nie chcesz być Morbid tutaj, chcemy, aby ci świadomi zagrożeń. Kiedy jesteś w podróży, wykonaj te same środki ostrożności, można będzie w domu. Nigdy nie zostawiaj niemowlęcia lub małego dziecka bez nadzoru wokół wody - nawet jeśli jest to tylko dwa cm głębokości.

Pomocna wskazówka: Komary karmić głównie pomiędzy zmierzchem a świtem, więc dodatkowo należy zachować ostrożność w tych godzinach, aby uniknąć kontaktu.

Opieka nad dziećmi i podróże - Jak ocenić, co jest najlepsze

To nie zawsze jest łatwe pozostawiając dziecko pod opieką kogoś innego. Zwłaszcza, gdy jesteś w podróży, chcesz się upewnić, że odchodzisz dziecka w najlepszych rękach. Opieka nad dzieckiem może przyjść w postaci dostarczonych niań, biur opiekunek do wynajęcia, lub programów opieki nad dziećmi w ośrodkach i hotelach. Jeśli masz nianię można zabrać ze sobą na wycieczkę, to świetnie. Ale dla wszystkich innych, którzy potrzebują opieki nad dziećmi, mamy połączyć kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy rozważaniu opieki nad dziećmi z dala od domu.

 • Upewnij się, że opiekę nad dziećmi w miejscu długo przed dotrzeć na miejsce i dokonać potwierdzenia przed przyjazdem.
 • Czy badania tła na niania, opiekunka do dzieci, lub agencji używasz wyprzedzeniem. Zapytaj rodzinę i przyjaciół do zaleceń. Spróbuj płyt rodziców internetowych.
 • Jeśli zatrudniają osobę, upewnij się, porozmawiać z jej przed czasem i uzyskać referencje. Jeśli jest to przedstawicielstwo lub opieki nad dziećmi Program, wywiad z dyrektorem.
 • Jeśli wynajęcie niani lub opiekunki, zapytać, czy ona jest CPR certyfikat, jak duże doświadczenie ma, co starzejesz ona pracowała z, i czy czujesz, że będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojego dziecka. Nigdy nie dyskontuje swoje przeczucie.
 • Jeśli pracujesz z programu wychowawczego, trzeba także znaleźć stosunek dostawców opieki nad dziećmi dzieci, jakie potrzeby muszą udostępniać, jakie działania są włączone, i co godzina są one dostępne.
 • Ostatni, ale nie najmniej, dowiedzieć się, co będziesz płacić i ustanowić określoną liczbę godzin.