grsail.com

Podpisuje Twój mężczyzna ma kryzys wieku średniego

Jeśli twój ukochany mężczyzna nagle zaczął używać balsam przed snem i myślenia o tatuaż, to on może przejść przez kryzys wieku średniego wcześnie, angielski badaczy twierdzi.

Podpisuje Twój mężczyzna ma kryzys wieku średniego

Badanie przeprowadzono wśród 2000 kobiet wykazały pewne oznaki kryzysu wieku średniego, których wiele może nie być świadomy. Na przykład, nagłe pragnienie mężczyzny uprawiać sport, biegać w maratonie lub udać się do siłowni mogą potwierdzić, że zaczął czuć się stary i bardzo chce przedłużyć swoją młodość. Samo z tatuażu.

Badanie wykazało, że tradycyjne objawy kryzysu wieku średniego, takie jak depresja i próbach mają młodą kochankę są przestarzałe. Przynajmniej jedna trzecia respondentów tak powiedzieć, a co czwarty wywołuje te objawy banał. Objawem kryzysu jest obecnie, na przykład w przypadku mężczyzn zażyciem probiotycznych jogurtów lub stosując krem.

Wielu mężczyzn nagle zacząć chodzić do pracy rowerem zamiast samochodem. Ktoś tworzy konto w sieci społecznościowej, a ktoś dostaje zainteresowany najnowszymi popularnych diet. Badanie wykazało, że 50% mężczyzn powyżej 40 roku starają się wyglądać bardziej szczupła i wysportowana, i za to, że są gotowi do podjęcia trudu, jak podejmowania sporty ekstremalne.

Okazało się, że kryzys wieku średniego typowo zaczyna się o 45 i trwa średnio nieco ponad rok. Jednak dwie trzecie respondentów stwierdziło, że termin ten jest często używany do opisania każdego niestandardowego zachowania mężczyzn powyżej 40 lat.