grsail.com

Podciśnienie: Odkurzanie Pet Hair Porady

Cechy Znalezione na najlepszej próżni do włosów dla zwierząt

Na rynku nowych próżni? Czy też zdarzy się, że psy i koty? Najlepiej próżniowe dla sierść zwierząt domowych to taki, który ma nie tylko dobre ssanie, ale szczotka, która pomoże zebrać włosy z dywanu. Tylko z regularnym, dokładnym leczeniu próżni włosów zwierzę można spodziewać się trzymać na linienia problemu.

Konserwacja na Vacuum Pet Hair

W przypadku osób cierpiących na alergie jest ważne, worek próżniowy próżni sierść regularnie zmieniane, ponieważ naskórek zwierzę może być ponownie wprowadzona do powietrza przez pory w torebce próżniowej, gdy jest przepełniony. Choć będzie to oznaczać zakup torby wcześniej, rozważ zmianę worka próżniowego, zanim spadnie na pełną ocenę. Pozwoli to zaoszczędzić cierpiącego alergii dużo w drodze zwiększenie symptomów.

Gdy próżniowe Zwierząt włosów Zaczyna Smell

Zwierzęta mają naturalny olej na włosy, które sprawia, że ​​trzymać się dywan i odzież. To, co daje swój psiaka, że ​​"pieska zapach." W czasach, nieprzyjemny zapach może pochodzić z próżni sierści, gdy jest on włączony. Jest to wynik bakterii żywiących się oleju i łupieżu w worku podciśnieniowym, co uwalnia niezbyt przyjemny zapach. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby natychmiast pozbyć się worka na zewnątrz śmietnika. Wytrzeć, ale nie moczyć, wnętrze próżni i zmienić jego filtr. Zostaw próżnię na zewnątrz przez kilka dni w razie potrzeby; to przed zainstalowaniem nowej torby, posypać ulubioną dywan odświeżacz wewnątrz torby. Gdy podciśnienie jest włączony, należy wyemitować o wiele lepszą aromat.

Próżnia Zwierząt włosów Tylko dla samochodów

Więc czyścić swój dom i pozbyć się meble sierść zwierząt domowych z swoimi psami i kotami. Ale teraz, trzeba zmierzyć się z samochodu na podjeździe! Pierwsze sierść zwierząt z samochodu może być trudne zadanie, jak wałki do włosów zawsze wydają się przeplatają się z włókien syntetycznych danego samochodu. Ustanawiające osłony jest zawsze dobry pomysł, ale jak to idzie z sierść zwierząt domowych, zawsze jest pewne, że musi być czyszczone. Próżniowe sierść zwierzęca pomysł dla samochodów będzie jeden, który ma wielkie ssanie i bar pędzla.

Nie tylko polegać na Vacuum Pet Hair do pracy

Jak sierść zwierząt zawiera naturalny olej, który sprawia, że ​​trzymać się włókien w dywan i tapicerki, prawdopodobnie potrzeba będzie połączony wysiłek kilku metod, aby pozbyć lub ścięte na wysokości sierści w domu. Rutynowo stosowany schemat, który polega na pielęgnacji zwierzęcia, odkurzanie z dobrej próżni sierść zwierząt, utrzymania zwierząt na zewnątrz lub nawet zmianę diety zwierzęcia, aby zmniejszyć rzuca są możliwe opcje.

Próżnia Zwierzęta włosów z sensem Cyclonic

Ci, którzy szukają próżni sierść zwierząt powinny rozważyć możliwość próżni z cyklonu działania. Cykloniczny działanie jest w stanie zapewnić większą strumień powietrza, który pozwala na stałą prędkością pod próżnią. Dirt Devil posiada własną linię odkurzaczy z podwójnego cyklonu działania i opatentowanej technologii D2. Te odkurzacze są również wyposażone w filtr HEPA, który wyłapuje 100 procent alergenów.

Utrzymanie zadania Zarządzane odkurzaczem Pet Hair

Do domu, niech większy próżnię cyklonu działania wykonać zadanie dotarcia na sierść zwierząt domowych; ale dla mniejszych zadań, uchylenie podręczny domowych próżni włosów dla obszarów, takich jak samochód, meble lub pościel Fido jest. Po zakończeniu korzystania z próżni domowych, opróżnić go natychmiast pozbyć się sierść zwierząt domowych oraz wszelkich zapachów, które mogą rozwijać.