grsail.com

Podatki: Formularze podatkowe Porady

Formy IRS

Nie wszystkie formy IRS są używane do zgłaszania podatków. Niektóre z nich są wykorzystywane przez pracodawców, niektóre osoby fizyczne, oraz innych podmiotów. Celem tego asortymentu form IRS jest w celach informacyjnych. Są one potrzebne w celu uzyskania informacji podatnikom, że jest właściwy do jego sytuacji. Innymi słowy, zbierają one informacji, która jest używana do obliczania podatku dochodowego. Nie dane podatkowe są rzeczywiście zaangażowane na tych form IRS. Na przykład, W-4 form IRS, które są wykorzystywane do uzyskania informacji o podatników wstrzymanie ilościach. Inne popularne formy IRS informacje są następujące:

Formularz I-9. Znany jako formy zatrudnienia Kwalifikowalność weryfikacji, to musi być wypełnione przez każdego nowego pracownika w celu sprawdzenia ich możliwości być stosowany w Stanach Zjednoczonych. Wymaga to formy identyfikacji w celu weryfikacji osoby wypełniającej go faktycznie, którzy twierdzą, że są. Każdy pracodawca musi mieć jedną z tych form na rękę dla każdego pracownika.

Formularz W-9. Zatytułowane "Wniosek o Numer Identyfikacji Podatkowej i Certyfikacji", ta forma IRS jest w większości powszechnie stosowane przez niezależnych wykonawców, lub osoby pracujące na własny rachunek, w celu przekazania informacji do płacących klientów. Informacja ta jest potrzebna w celu przetwarzania płatności. Na przykład, za każdym razem muzyk na własny rachunek ma zaplanowany koncert, miejsce ich gra będzie potrzebujesz na W-9 dla ich ewidencji. Muzyk będzie wypełnić go, podpisać i odesłać do urzędu administracyjnego miejsca gig. Następnie, W-9 będzie używany jako backup na przetwarzanie wyboru (lub płatności) przez organizację. Wiele jednostek wymagają po podpisaniu W-9s na pliku dla wszystkich niezależnych wykonawców, za które płacą. W-9 zawiera imię i nazwisko, adres i numer identyfikacyjny podatnika niezależnego wykonawcy. To, z kolei, będą wykorzystane na koniec roku do przygotowania 1099 (formularz podatkowy IRS).

SS-4. Zatytułowane "Wniosek o Employer Identification Number", jest to jeden z najbardziej pożądanych form IRS. Nie ma informacji podatkowych na nim. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, lub zmiany w jednym, trzeba będzie złożyć IRS Form SS-4. Zawiera imię i nazwisko, adres, numer ubezpieczenia społecznego, powód do stosowania i formę pracy (jedynym właścicielem, LLC, etc.).

Do pomysłów na szeroki wachlarz postaci IRS, odwiedź stronę IRS. Możesz pobrać, wydrukować i formularze zamówienia z tej strony.

Można również zamówić te formy dzwoniąc IRS na 1-800-FORM.

FORMA 1099

Gdy otrzymasz dochód ze źródeł innych niż wynagrodzenia, otrzymasz formularz IRS 1099. Podatki nie zostały usunięte z tego dochodu. Dlatego jesteś odpowiedzialny za płacenie wszystkie podatki z tytułu dochodu przekazanego Państwu na IRS Form 1099. Formularz 1099 jest uważany serii, ponieważ istnieje wiele form mające do niego zastosowanie. Ten formularz podatkowy ma przyrostek specjalnie wyznaczony do formularza / rodzaju dochodu. Na przykład, 1099-MISC jest dla przychody różne, że nie można podzielić na innych 1.099 kategorii dla celów raportowania podatku dochodowego. Przykłady przychody różne obejmują: przychody samo zatrudnienie, dochody, a niektóre royalty wpływy z nagrodami.

Oto kilka innych 1099 tworzy z tych zastosowań, które można odbierać:

Zainteresowanie 1099-INT

1099-D dywidendy

1099-B-free i sprzedaży obligacji

1099-R IRA dystrybucje, emerytury, renty

1099-G zasiłku dla bezrobotnych

Widać z powyższego, dlaczego seria Formularz 1099 jest znany jako, że. Istnieje wiele podkategorii w nim zawartych.

Wiedz, że nie trzeba dołączyć kopie 1099 do 2006 zwrot podatku dochodowego. IRS ma otrzymać kopie formularzy, choć. Są one wysyłane przez osobę, która zapłaciła ci pieniądze.

Ważne Formy pracownicze

Jeśli jesteś pracownikiem, istnieją dwie formy podatkowe IRS, które są szczególnie ważne dla Ciebie. Są W-4 i W-2.

W-4 (pracownika Wstrzymanie Allowance Certificate) jest formą informacyjnej IRS, które trzeba wypełnić w przypadku pracy w charakterze pracownika. Jest to forma zawiera ilość wstrzymanie uprawnienia zdobyć. Zawiera ona także, czy chcesz żadnych dodatkowych kwot zatrzymywanych z pensji. Może być aktualizowany przez cały rok z pracodawcą, jak tylko zmiany okoliczności. Jednak za każdym razem trzeba zmienić informacje na W-4, należy wypełnić nowy. Ta forma podatku staną się częścią działu płac pracodawcy.

W-2 (wynagrodzenia i komunikat podatkowa) jest tworzyć podatku pracodawca przygotowuje i wysyła do ciebie do 31 stycznia 2007. Zawiera informacje potrzebne do wypełnienia formularza 1040, formularz 1040A lub Formularz 1040EZ zeznania podatkowego. Informacje zawarte na Twój W-2 obejmuje:

 • Twoje całkowite wynagrodzenie
 • wszelkie zabezpieczenia społecznego wstrzymana
 • wszelkie Medicare wstrzymane
 • federalnego podatku dochodowego wstrzymana
 • Stan wstrzymania podatku dochodowego
 • Twój numer ubezpieczenia społecznego
 • imię, nazwisko i adres
 • dane kontaktowe pracodawcy
 • rok podatkowy

Musisz dołączyć "kopia Federalnej" swojej W-2 do 1040, kiedy złożyć 2.006 zeznania podatkowego z IRS.

Formularz W-9 - Zapytanie o Podatników ID

Formularz W-9. Zatytułowane "Wniosek o Numer Identyfikacji Podatkowej i Certyfikacji". Ta forma IRS jest najczęściej powszechnie stosowane przez niezależnych wykonawców, lub na własny rachunek osoby, o udostępnienie informacji do płacących klientów. To również jest wymagana od podatników przed dokonaniem płatności. Wiele firm wymaga tej formy informacji podatkowej jest na rękę jako back-up dla swoich kont procesowych płatne.

Ta informacja z tego formularza IRS jest potrzebne w celu przetwarzania płatności. Na przykład, za każdym razem muzyk na własny rachunek ma zaplanowany koncert, miejsce ich gra będzie potrzebujesz na W-9 dla ich ewidencji. Muzyk będzie wypełnić go, podpisać i odesłać do urzędu administracyjnego miejsca gig. Następnie, W-9 będzie używany jako backup na przetwarzanie wyboru (lub płatności) przez organizację. Wiele jednostek wymagają po podpisaniu W-9s na pliku dla wszystkich niezależnych wykonawców, za które płacą. W-9 zawiera imię i nazwisko, adres i numer identyfikacyjny podatnika niezależnego wykonawcy. To, z kolei, będą wykorzystane na koniec roku do przygotowania 1099 (formularz podatkowy IRS).

Zmiana adresu Form

Ważne jest, aby zachować swój aktualny adres z IRS. Twój adres wymieniony jest jeden, który będzie używany do maila swój zwrot podatku sprawdzisz jak (chyba, że ​​są otrzymaniu zwrotu poprzez przelew). Jeśli planujesz na otrzymaniu zwrotu, również powiadomić IRS starego adresu. W ten sposób nic nie pozostanie nietknięty. Co roku tysiące zwroty podatku dochodowego są zwracane do Urzędu Skarbowego z powodu niewłaściwych adresów. Nie pozwól, że ci się stało. Ponadto, Twój adres będzie wykorzystywany przez IRS w jakiejkolwiek komunikacji z nimi zrobić.

Użyj formularz IRS 8822 (zmiana adresu), aby zgłosić swój nowy adres. Pamiętaj, aby podać swój numer ubezpieczenia społecznego w komunikacji.

Można również odwiedzić stronę IRS i zmienić swój adres w Internecie.

Wybieranie odpowiedniego formularz Tax

Kiedy przychodzi czas do pliku podatki na rok 2005, to wszystko sprowadza się do zaledwie trzech zasadniczych federalnych formularzy podatkowych: 1040EZ, 1040A i 1040. IRS zaleca stosowanie najprostszą formę kwalifikować się do, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia błędów, które mogłyby prowadzić można płacić wyższe podatki lub opóźnienie podczas składania podatki. Choć każdy z formularzy podatkowych federalnych ma swoje kryteria użycia, 1040EZ jest zwykle odpowiednie dla ludzi, którzy nie twierdzą utrzymaniu i mają dochód do opodatkowania poniżej 100.000 dolarów. 1040A jest używany najczęściej przez osoby o utrzymaniu i ponad 100.000 dolarów w dochodu podlegającego opodatkowaniu. A 1040 jest przeznaczony dla osób z więcej niż 100.000 dolarów w dochód do opodatkowania czy każdego, kto chce wykazywać odliczeń zamiast wziąć odpis standardowy.

Kwalifikacja do korzystania formularz IRS 1040EZ

Formularze podatkowe IRS ma reputację mylące, frustrujące, a wręcz paskudne wypełnić. Jednak, czy kwalifikujesz się, 1040EZ może rozwiązać wszystkie te bóle głowy, gdy przychodzi czas do pliku podatki. Czy twój dochód podlegający opodatkowaniu mniej niż 100.000 dolarów? Czy status zgłoszenia pojedyncze lub żonaty zgłoszenia wspólnie? Czy jesteś w wieku poniżej 65 lat? Czy nie twierdząc żadnych utrzymaniu? Czy Twój wynik z tytułu odsetek 1500 dolarów lub mniej? Jeśli odpowiesz "Tak", na te pytania, to prawdopodobnie kwalifikują się do korzystania z 1040EZ do pliku podatki.

Kwalifikujących się do korzystania z IRS Form 1040A

Kiedy przychodzi czas na wybór spośród trzech głównych form federalnego podatku dochodowego, są dwie główne różnice między 1040A i 1040 deklaracji podatkowych: poziom dochodów odliczeń oraz. Osoby, których dochód jest poniżej 100.000 dolarów i planujesz wziąć odpis standardowy zamiast itemize, to jest prawdopodobnie najlepiej 1040A dostosowane do Twoich potrzeb. Jeśli przygotowujesz własne podatki za pomocą oprogramowania podatkowego, oprogramowanie rzeczywiście ustalić, które tworzą w użyciu. Podobnie, w przypadku korzystania z profesjonalnego podatku przygotować swoje podatki, on lub ona będzie określić, które z deklaracji podatkowych jest lepiej dla celów.

Uzyskanie Formularze podatkowe państwa

Jeśli mieszkasz w kraju, który ma podatku dochodowego, istnieje kilka sposobów, można uzyskać niezbędne państwowe formy podatku dochodowego. Jeśli przygotowujemy własne podatki korzystając z jednego z popularnych programów podatku, należy upewnić się, masz jeden, który zawiera formularze podatkowe państwa. Korzystanie z funkcji podatku dochodowego państwa, można przygotować i wydrukować formularze podatkowe państwa. Oprogramowanie może także zawierać opcję elektronicznie złożyć formularze podatkowe państwa. Możesz również odwiedzić Federacji Administratorzy podatkowe witryny sieci Web, kliknij na "Links" i "Formularze podatkowe państwa." Interaktywna mapa, na której będą wyświetlane można kliknąć na swoim stanie i być dostarczane do państwa formularz podatkowy stronie pobierania.

Zamawiania lub Pobieranie Federal Formularze Podatkowe

Witryna sieci Web IRS ma wiele wskazówek pomocne podatkowe poprowadzi Cię przez Twojego zgłoszenia 2005. Jeśli nie otrzymasz pakiet podatkowy IRS w mailu, można przejść do IRS.gov ściągnąć żadnych federalne formularze podatkowe, których potrzebujesz. Musisz wydrukować formularze, które mogą być długotrwałym procesem. Jeden trick jest po prostu wydrukować aktualne formularze i nie nieograniczone ryzy stron zawierających instrukcje, jak wypełnić formularz. Jeśli zapisać pobrany plik na dysku twardym, można otworzyć dokument tak często, jak trzeba i zapoznać się z instrukcjami na ekranie komputera. Można również zamówić papierowych formularzy podatkowych federalnych zostać dostarczone do Ciebie pocztą na IRS.gov.

Uzyskanie Federal Formularze Podatkowe

Formularze podatkowe IRS są łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby dostać się w ręce tych dni. IRS maila pakietów, w tym wielu formularzy podatkowych, do prawie 18 mln ludzi w tym roku. Jeśli nie dostać jeden w mailu do końca stycznia, sprawdź lokalnego urzędu pocztowego lub sklep z artykułami biurowymi. Wielu z nich zaopatrzyć najczęstsze bezpłatne formularze podatkowe. Jeśli jesteś bystry internetu, można również przejść do IRS.gov pobrać formularze podatkowe dla każdej potrzebie.

Pakiety podatkowe IRS

IRS rzeczywiście wciąż rozsyłania pakietów podatkowych. Pakiety, które wychodzą do około 17.700.000 filtrach podatkowych kosztem około 11.100.000 dolarów, w tym druku i wysyłki, to najczęstsze formy federalnego podatku dochodowego. Oni nie obejmuje jednak żadnych formularzy podatkowych państwa. Jeśli masz zamiar dostać pakiet IRS Tax, należy się spodziewać, aby zobaczyć go w skrzynce pocztowej od połowy do końca stycznia każdego roku.

Kwalifikacja do korzystania formularz IRS 1040

Jeśli zastanawiasz się, który z federalnych formularzy podatkowych należy użyć w tym roku do pliku podatki, zadaj sobie kilka pytań. Czy mój dochód podlegający opodatkowaniu 100.000 dolarów lub więcej? Będę z wyszczególnionymi pozycjami mojego rozumowania? Będę twierdząc żadnych utrzymaniu? Będę sprawozdawczości dochodów na własny rachunek? Jeśli odpowiesz "Tak", do jednego lub więcej z tych pytań, są szanse, trzeba użyć formularz IRS 1040, aby złożyć swoje podatki. Więcej szczegółów na którym podatek postać w użyciu, odwiedzić IRS.gov i czytać Publikacja 17, Twój federalnego podatku dochodowego. Jest wypełniony wskazówki dotyczące wszystkich trzech federalnych formularzy podatkowych, a także mnóstwo innych porad podatkowych.

Formularze podatkowe płac

Jeśli masz jakieś pracowników, nawet jeśli tylko jedna osoba, należy wstrzymać się podatki od wynagrodzeń ze swojej pensji. Podatków od wynagrodzeń, które trzeba wstrzymać obejmują: podatek dochodowy, podatek dochodowy federalnego stanu (jeśli w ogóle), podatek od ubezpieczeń społecznych i Medicare podatków. Social Security i Medicare podatku połączone jest znany jako Fica. Trzeba także płacić podatków federalnych udział bezrobotnych. Oto niektóre postacie zaangażowane w dziedzinie płac, gdy masz pracowników:

Kupon Formularz 8109-B. Federal Tax depozytu będzie używany przez ciebie co miesiąc płacić IRS kwoty podatków federalnych można potrącone swoich pracowników paychecks. Te kupony muszą być dołączone do każdego depozytu można zrobić.

940 -. Roczne zeznanie podatkowe Federalny Bezrobocie jest to formularz podatkowy IRS korzystania zgłosić i zapłacić łączną kwotę trzeba zapłacić do systemu federalnego podatku bezrobocia (Futa).

. 940-EZ Ta forma IRS jest skróconą wersją 940. Można go używać, jeśli spełnione są następujące sytuacje: nie zatrudnił pracownika gospodarstwa domowego do pracy w prywatnym domu, firma korzysta tylko z jednego stanu Futa wszystko Twoje podatki dla bezrobotnych wypłacane państwowe dnia 31 stycznia 2007 roku, a wszystkie futa zapłaciliśmy była sama ilość

Kwartalne Federalna Tax Return 941- pracodawcy. Ta forma IRS zostaną wykorzystane przez Ciebie zgłosić i zapłacić (pracodawcy) akcji federalnych i FICA podatków potrącanych z wynagrodzeń. Formularz ten zawiera całkowite zarobki masz płacone za kwartał, liczbę pracowników, kwoty depozytu złożonego przez cały miesiąc, i swoje kwoty podatku należnego. Ta kwota należna opłata zostanie obniżona o depozyty, których dokonałeś w każdym miesiącu. Mamy nadzieję, że ta równowaga jest bliska zeru. (Jeśli prowadzenie dokumentacji jest na równi, nie będzie żadnego należnego salda na swoim zeznaniu podatkowym.)

941 - Płatność Voucher. To Formularz IRS używasz zapłacić kwartalny kwotę podatku do zapłaty (jeśli w ogóle).

W-2. Płac i deklaracji podatkowej. Jest to formularz podatkowy IRS, że zgłasza płace pracowników. (Opisane w Employee końcówki Form)

W-4. Wstrzymanie Allowance Certyfikat pracownika. (Opisane w Pracownika końcówkę Forms)

I-9. Zatrudnienie Weryfikacja kwalifikowalności. (Opisane w sekcji IRS Form)

Złożenie Formularze Podatkowe

Gratulujemy! Ty (prawie) wykonane ze swoimi podatkami! Kiedy przychodzi czas do pliku podatki, gdzie można wysyłać formularze podatkowe zależy od użytego sposobu ich przygotowania. Jeśli użyto formy wydruków, należy najpierw wykonać pełną kopię wszystkich formach i rozkładów jazdy dla plików. Następnie, sprawdzić w instrukcji obsługi instrukcji mailowych. Istnieją różne centra przetwarzania zwrot podatku w całym USA, więc upewnij się, że maila do właściwego ośrodka dla danej lokalizacji. Jeśli nie masz pod ręką swoją instrukcję obsługi, można sprawdzić na stronie internetowej IRS.gov na adres do korespondencji z centrum, który służy swój stan. Jeśli użyto oprogramowania podatkowego, masz możliwość złożenia zeznania podatkowego w formie elektronicznej lub wydrukować go i wysłać go. Jeśli zdecydujesz się wydrukować, poprawny adres należy wydrukować na górnej stronie. Aby złożyć elektronicznie, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na koniec procesu przygotowania podatkowego. Czy złożyć elektronicznie lub wysłać je, należy pamiętać, aby zapisać wersję PDF wypełnionego powrotu do twardego dysku komputera. Wiedząc, jak łuszcząca technologia może być, to chyba dobry pomysł, aby również wydrukować co najmniej jeden wydruk swojego wypełnionej deklaracji i wszystkie harmonogramy plików papierowych.

IRS Formularze podatkowe

Formularz podatkowy IRS jest specjalnie używane do sporządzania i płacić podatki do Urzędu Skarbowego. Są one różne od form IRS, ponieważ formularze podatkowe zawierają bieżące informacje (dane) w postaci dolara. Dane dotyczące formularzy podatkowych IRS, w związku z tym, są w końcu przeniósł się do zeznania podatkowego IRS. Zwykle dzieje się na końcu formularza, który stwierdza, "Enter na linii __ Postaci 1040, 1040A lub 1040EZ". Istnieją, oczywiście, mnóstwo formularzy podatkowych dostępne dla podatników do korzystania za rok podatkowy 2006. Począwszy od działalności związanej z indywidualną związane, jest coś na każdą potrzebę, ponieważ odnosi się do opodatkowania.

Najpopularniejszą formą podatkowy IRS są serii 1040. Formularz IRS 1040 formularz podatkowy stosowany dla indywidualnych podatników zgłaszających ich rocznych dochodów i wydatków do IRS. W zależności od sytuacji, można użyć wariancji 1040 takich jak 1040A lub formularza 1040EZ. Są roku trzy najczęściej stosowane i wymagane formularze podatkowe IRS po roku.

Inne często wymagane formularze podatkowe obejmują:

Plan C - dla pracujących na własny rachunek osób / właścicieli firm

1040Tax Oceń Stoły (stosowana do obliczania kwoty podatków dochodowych z tytułu)

W-3 - Przekazanie płac i podatkowe sprawozdania. Uważa się to za list motywacyjny dla partii W-2 będzie wysyłanie IRS, jeśli masz dużo pracowników. Zawiera całkowitą kwotę należnych podatków, łącznie potrącony przez federalnych podatków, ubezpieczeń społecznych, opiece zdrowotnej, nazwisko, adres i numer identyfikacyjny federalnego.

1041-Nieruchomości i podatki. Będziesz korzystać z tego formularza podatkowego IRS do zgłaszania swoich transakcji nieruchomości, oczywiście.

Formularz 990 - organizacji non-profit. Organizacje non-profit za pomocą tego formularza do zgłaszania transakcji, które wpływają na ich przez cały rok 2006.

Formularz 2441 - Wydatki na utrzymaniu dzieci i pielęgnacja. Oczywiście, jest to formularz podatkowy IRS korzystania zastrzeżenia każdego dziecka i opieki zależne wydatki, które dotyczą Ciebie.

Harmonogram EIC - Earned Income Credit. Użyj tego formularza, aby ubiegać się o kwotę jako dochód uzyskany Kredyty.

Harmonogram R - Kredyty dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Jeśli masz jakiekolwiek utrzymaniu, którzy są w podeszłym wieku i / lub niepełnosprawnych, będzie korzystać z tego formularza podatkowego IRS zastrzeżenia kwotę.

Podatki zatrudnienia w gospodarstwie domowym - Harmonogram H. Jeśli jesteś zatrudniony nikogo do opieki nad swoimi czynności domowych, skorzystaj z poniższego formularza.

To tylko kilka z najbardziej pożądanych IRS 2006 formularz podatkowy.

Numer identyfikacyjny pracodawcy Formularz

IRS potrzebuje każdy podatnik mieć numer, który ma bezpośrednie zastosowanie do niego. W ten sposób każda forma komunikacji IRS jest przetwarzane lub jakakolwiek forma podatku jest przetwarzane.

IRS formularz SS-4 (Wniosek o Employer numer identyfikacyjny) jest używany, jeśli chcesz uzyskać numer identyfikacyjny pracodawcy. W żargonie technicznym, Employer Identification Number jest również znany jako EIN. To jest Twój numer NIP.

Możesz uzyskać formularz SS-4 albo online, na stronie internetowej IRS lub przez wypełnienie SS-4 formularza podatkowego papieru. Oczywiście, jeśli plik o tej liczby w formie elektronicznej, otrzymasz swój numer identyfikacyjny szybciej.

Dla każdej metody stosowania wybrać do EIN, trzeba będzie mieć następujące informacje na temat strony.

 • Twoje imię i nazwisko
 • Nazwa firmy, jeśli działają jako DBA (działająca)
 • Adres Twojej firmy
 • Twoja forma własności (jedynym właścicielem, partnerstwo, LLC, korporacji). To jest także nazywany "typ jednostki".
 • Powodem stosowania: Zmień typ organizacji (jedynym właścicielem, aby LLC, tj), to zatrudnił pracowników i / lub początek działalności
 • Data biznes zaczął.

Po uzyskaniu swój EIN, będzie go używać na dowolnym zeznaniu podatkowym można złożyć z IRS. Trzeba też używać go w każdej chwili musisz skontaktować się z IRS. Więcej informacji na temat procesu aplikacji EIN i jak to wpływa na Ciebie, odwiedź stronę IRS.

Jeśli zatrudnił kogoś do wykonywania obowiązków domowych i płacić im więcej niż 1.500 dolarów w 2006 roku, należy EIN. Jesteś uważany pracodawca i trzeba wstrzymać się podatki od wynagrodzeń. Musisz podatku i składania

Instrukcje IRS formularz podatkowy

Z każdym formularzu podatkowym pochodzi instrukcjami. Opublikowane przez IRS, lecz mają za zadanie zapewnić podatników i sporządzających sprawozdania podatkowe z zagadnieniami bieżącej IRS prawa podatkowego. Te spostrzeżenia składać zmian prawa podatkowego, jak prawidłowo zgłosić transakcje, wyjątki od reguły (zwykle są to te!), I to, co kwalifikuje się do różnych zasad.

Instrukcje IRS formularz podatkowy są krótsze niż IRS Publications, w przypadku wątpliwości. Instrukcje są zwykle na dole obowiązującego podatku IRS lub IRS formularzu informacyjnym. Tutaj znaleźć podział tego, co jest, aby przejść na każdej linii, i dlaczego.

Instrukcje IRS pomóc zrozumieć, dlaczego podatnicy formularz podatkowy IRS indywidualna ma do nich zastosowania. Będzie to opisać sytuacje, dotyczy to, jakich sytuacjach nie stosuje się do niego, a jeśli jest to forma dla Ciebie.

W skrócie, Instrukcja IRS formularz podatkowy jest sposobem, aby dowiedzieć się o poszczególnych formularzy podatkowych IRS.

Możesz być pewien, złożenia prawidłowej formy podatku dochodowego od czytania instrukcji IRS, które go dotyczą. Trzeba też nauczyć się, jak prawidłowo wypełnić formularz IRS w ten sposób.