grsail.com

Podajniki ptaków

Podajniki ptaków


Jeśli zdecydujesz się na wprowadzenie do swojej karmniki ogrodzie, zobowiązać się do opieki nad swoimi pierzastych przyjaciół. Ptaki pochodzą polegać na źródło żywności, zwłaszcza w zimie, więc upewnij się, aby zachować swoje karmniki dobrze zaopatrzony i czyste we wszystkich porach roku.

Powody do Nakarm ptaki

Najlepszy powód, aby służyć wspaniały święto ptaków w ogrodzie jest zachęcenie ich do zatrzymania się na wizyty, a jeśli masz szczęście, wybrać się do gniazda w stoczni. Jest dużą populację ptaków, pomaga w naturalny sposób pozbyć się niechcianych ogród szkodników i promowanie zdrowego, dobrze wyważony ekosystem. Ptaki też przynieść przyjemność, szansę cieszyć oglądania i uczenia się różnych gatunków, oraz dodatkowe symfonię pieśni wieczorem i rano. Kto nie cieszyć się trochę miłą melodię podczas kopania w ziemi?

Ptaki są szczególnie korzystne dla trawników. Jeśli masz duży dywan zieleni, to wiesz, zmagania niezbędne do zachować zdrowe i utrzymywane. Ptaki mogą pomóc w tych poszukiwaniach przez świętowanie na wszystkich wrogów twojego trawa. Nawet jeśli mieszkasz w środowisku głównie w miastach, karmniki odgrywają kluczową rolę w stoczni, nie ważne jak małe. Ponieważ coraz więcej obszarów metropolitalnych przeniesiony do naturalnych krajobrazów, naturalne źródła żywności ptaków znikają. Dlatego Twój ogród staje się krytyczna dostaw żywności dla naszych drobnych pierzastych przyjaciół.

Rodzaje ptaków Karmidła

Istnieją dwie główne kategorie karmniki, naturalnego karmienia ptaków przez rośliny i dokarmiania.

Podajniki ptaków naturalne

Sadząc poprawnych typów zakładów na danym obszarze, ptaki będą naturalnie przyszedł do paszy na świeżo uprawianych bankiet. Rodzime odmiany roślin są najlepszym, ale następujące zakłady oferują dobre źródło pożywienia dla większości ptaków:

 • Black-eyed Susan
 • Jeżówka
 • Tickseed
 • Kosmos
 • Lawenda
 • Millet Trawa
 • Gwiazdnik
 • Słonecznik
 • Każdy zakład produkcji owoców lub jagód

Nawet umieszczenie czegoś tak prostego jak kawałek drewna, który rutynowo Odwróć pomoże ptaki złapać liści-chomping, owadów, ślimaki i ślimaki. Ponadto, jeśli można ich tolerować, martwe drzewa są doskonałym źródłem naturalnym pokarmem dla wielu gatunków ptaków.

Karmienie miejski

Chociaż za pomocą naturalnych metod karmić ptaki pomoże, ostatecznie jedynym sposobem, aby naprawdę zapewnić ptaki w swoim ogrodzie wokół jest rok przez dokarmiania ptaków. Karmienie miejski zwiększa również liczbę i różnorodność ptaków w stoczni. Te rodzaje podajników może być produkowany lub handmade. Najczęstsze struktury Dokarmianie ptaków są:

 • Platforma pras - dozownik z płaską powierzchnią na wierzchu, funkcjonuje dobrze dla wszystkich gatunków ptaków. Niektóre z nich dach, znany jako Podajniki Fly-through. Są idealne dla przyciągających chickadees, nuthatches i zięb, które są wszystkie naturalne drapieżniki wspólnych szkodników ogrodowych takich jak chwytaczy i robaki kapusty.
 • Podajniki rur - Bardzo często z aktywnych obserwatorów ptaków, są długie rury, które posiadają nasiona i mają wiele małych okoni, pozwalając stado jeść wszystko w jednym czasie. Jak zwykle okonie bardzo małe, to są najlepsze dla mniejszych rodzajów ptaków i są często stosowane w celu przyciągnięcia zięby.
 • Hopper Zasilacze - Te ograniczenia ptaki z przejedzenia przez przechowywanie żywności w kosza. Nasion trwa dłużej, a niektóre z tych podajników może być nawet "wiewiórka dowód", chociaż dokładność tego roszczenia zależy od inteligencji swoich wiewiórek ogrodowych.
 • Zasilacze specjalistyczne - Z popularność obserwacji ptaków i karmienia w ciągu ostatniej dekady, rynek karmniki eksplodował. Można łatwo znaleźć wiele rodzajów specjalistycznych, w tym Siatki Podajniki, Skarpetki, łój Thistle podajniki, dozowniki, podajniki Dzięcioł Bubble, dozowniki, okien i wiele innych.

Podajniki ptaków
Łój podajnik

Niezależnie od rodzaju wybranego podajnika, upewnij się, że ma dach, aby utrzymać rozwój pleśni toksyczne i że nie jest wykonana ze sklejki jako chickadees jeść klej. Ponadto, podajniki często czyścić, aby zapobiec chorobom i odstraszyć szczury.

Nakręć własny

Na szybki łatwy rzemiosła, można tworzyć własne podajnik ptak z zimą, ziarna dla ptaków, pinecone i masła orzechowego. Wystarczy rozłożyć masło orzechowe na całej powierzchni pinecone, rzuć go w zarodku, i powiesić ją na zewnątrz dla ptaków cieszyć. Wiedza ta jest do zabawy z dziećmi, a podajniki wspaniałe prezenty!

Preferencje nasion

Różne rodzaje ziarna dla ptaków przyciągają różnych odmian ptaków. Skontaktuj się z lokalnym Audubon Society lub Ptak Sklep ich zaleceń dotyczących konkretnego obszaru.

Umieszczenie

Po wybraniu karmnik, rozmieszczenie jest sprawą najwyższej wagi. Im więcej podajniki można umieścić w stoczni, tym więcej ptaków, odwiedzi - ale będziesz mieć więcej konserwacji. Będziesz musiał odkryć swoją własną równowagę doskonałą. Oprócz ilości karmniki, że miejscem. Podajnik powinien być łatwo dostać się do, jak to muszą być czyszczone i uzupełniane często. Jest to również miło mieć podajnika w miejscu, które jest dobre dla komfortowego oglądania ptaków. Wreszcie, poszukaj w podajniku, jak to będzie najlepszym miejscem na msze ptaków gromadzić.

Umiejscowienie jest również ważne dla ptaków. Jeśli podajnik nie jest przyciągnięcie żadnych ptaków, jest w złym miejscu. Chcesz karmniki być chronione od wiatru i innych trudnych warunkach pogodowych. Powinny one być w pobliżu krzewów na znaczeniu ptaka komfortu, ale nie za blisko dla bezpieczeństwa ptaka. Aby uchronić się od kotów i innych drapieżników, zasilający powinien być co najmniej trzy metry od każdej dużej roślinności. Oferuje różne rodzaje Dokarmianie ptaków i miejsc zapewni masz duży wybór ptaków w ogrodzie.