grsail.com

Począwszy Szczenięta na stały pokarm

Począwszy Szczenięta na stały pokarm

Począwszy szczenięta na stały pokarm jest bardzo ważnym elementem ich rozwoju fizycznego, więc upewnij się, że robisz to dobrze.

Odstawieniu Szczenięta

Szczenięta są zwykle gotowi, aby rozpocząć proces odzwyczajania raz są około czterech tygodni. W tym momencie ich pierwsze zęby należy przełamać dziąseł, a można zauważyć ich matka staje cienka z karmienia szczeniąt tak często. To sprawia, że ​​to idealny czas, aby rozpocząć odstawieniu.

Odstawieniu szczeniąt jest wyciągnięta proces, w którym maluchy są najpierw uczył się okrążenia wody w przygotowaniu do konwertowania ich na domowym wzoru szczeniąt. Szczenięta mogą nadal pielęgnować swoją matkę, ale będą stopniowo zrobić mniej jak jedzą więcej ich formuły.

Po szczeniaki uczą się okrążenia wody, są one zwykle rozpoczęła się na luźnym połączeniu wysokiej białka zbóż dla niemowląt i wody, która jest dla nich łatwe do kolanach. Cereal stopniowo zagęszczony przez zwiększenie ilości suchej mieszanki dodaje się do wody w celu przyzwyczajenia szczeniąt do bardziej stałego typu żywności. Ważne jest, aby nie spieszyć ten proces, ponieważ maluchy mogą stać się zaparcia, czy ich systemy trawienne nie podano czasu na dostosowanie się do tego nowego rodzaju żywności.

Gdy szczenięta jedzą mieszankę zbóż, która jest mniej więcej konsystencji budyniu, nadszedł czas, aby rozpocząć mieszanie się szczeniąt krokieta. Zajmie to ich przez ostateczną konwersję do prawdziwie stałego pokarmu.

Począwszy Szczenięta na stały pokarm

Wybierz najlepszy krokietów

Puppy krokietów jest w wielu marek i odmian, więc dokonać właściwego wyboru ma kluczowe znaczenie dla zaspokojenia potrzeb żywieniowych miotu za. Szczenięta potrzebują więcej białka niż dorosłych psów, ponieważ one rosną tak szybko.

Najlepsze Szczenię krokieta ma o nazwie, "prawdziwe mięso lub posiłek" źródło białka. Unikać krokietów, które zależą od kukurydzy i produktów ubocznych dla białka, ponieważ te źródła są mniej strawne. Również szukać krokieta, że ​​nie zawiera chemicznych konserwantów.

Przygotowanie krokietów

Po wybraniu krokietów, które Twoim zdaniem jest najlepsze dla szczeniąt, nadszedł czas, aby przygotować go do nich.

Puppy kubeł zazwyczaj przychodzi w mniejszym rozmiarze niż dorosłych krokieta, ale zazwyczaj jest wciąż zbyt duża dla szczeniąt, które dopiero uczą się jeść stałych pokarmów. Tak więc, następnym krokiem w rozpoczęciu szczenięta na stały pokarm jest do szlifowania dół karmę.

Za pomocą robota kuchennego, można szlifować karmę dół ziarnisty proszek i rozpocząć dodawanie go do mieszanki zbożowej dziecka stopniowo zastępując go więcej dla suchego zboża. Jesteś w istocie zastąpienie zbóż w celu uzyskania szczenięta wyłącznie na krokieta i wody.

Gdy szczenięta są jedzenia krokietów mix i nie wyświetla żadnych zaparcia, można rozpocząć oferując im całą karmę, które zostały namoczone w ciepłej wodzie na kilka godzin. Ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie szczenięta mają obniżyć swoje pierwsze zęby przed wykonać ten krok.

Jeśli szczenięta dobrze jedzenia namoczoną karmę, możesz w końcu zacząć dodając mniej wody i moczenie na krótsze okresy, aż wreszcie szczenięta karmę suchą jedzenia i picia świeżą wodę na własną rękę. Zważ szczeniąt każdego dnia, aby upewnić się, że nadal przybierać na wadze, jak rosną.

Zaprzestania karmienia Zrealizowane

Teraz już wiesz, kroki do począwszy szczenięta na stały pokarm. Wystarczy wziąć sprawy powoli i upewnić się, że cały miot ma się dobrze na diecie, jak przejść. Niektóre szczenięta chwyci przed innymi, ale wszystkie z nich w końcu zaakceptować swoją nową dietę i zacząć rozwijać się na stałym krokieta.